ANAVATAN Partisi Lideri İbrahim Çelebi “Vatandaş Anavatan’ı Mumla Arıyor”

Partisinin İzmir’de yapılan toplantısına katılan Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ülkenin her geçen gün daha kötüye gittiğini belirterek “Vatandaş Anavatan Partisini mumla arıyor” dedi.

Konuşmasında AKP, CHP ve MHP’yi eleştiren Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi konuşmasında şunları söyledi;

“Her kesin kandırdığı bir iktidar ve karşısında bilinçsizce muhalefet yapan bir parti. Ülkenin gerçeklerini vatandaştan saklayarak sözde kavga ediyorlar.

Dış politikaya baktığımızda kavga etmediğimiz ülke yok. Her kesle kavgalıyız. Birçok ülke Sayın Erdoğan’ı diktatör olarak nitelendiriyor. Ülkedeki yönetime Erdoğan rejimi diyor. Libya’ya Kaddafi rejimi dediler, Kaddafi öldürüldü, Suriye’ye Esed rejimi dediler, Suriye karıştı. Irak’a Saddam Rejimi dediler, Irak parçalandı. Ama şunu bilsinler ki bu memlekette Ahmet’in rejimi, Mehmet’in rejimi diye bir şey yok. Bazı güçlerin Türkiye üzerinde ki heveslerini kursaklarında bırakacağız.

Ey ABD, Ey Almanya, Ey İsrail demeyle dış siyaset yapılmaz. Yani lafla peynir gemisi yürümez. Yunan burnumuzun dibindeki 18 adamızı gasp ediyor, Yunan komutan sıkıyorsa gel al diyor sen ses çıkartmıyorsun. Bu nasıl bir politikadır.

Biz bu güne kadar ne dediysek çıktı.

Bunlar ülkeyi soyar kaçarız düşüncesindeler. Hesap sormadan hiç birinin yakasını bırakmayacağız. İğnenin deliğine girseler bulup çıkartacağız ve adalete teslim edeceğiz.”

Comments are closed.