Bulunç BAŞER Yeniden Refah Partisi Adapazarı İlçe Başkanı oldu.

Spread the love

Yeniden Refah Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresine tek liste ile giden Bulunç BAŞER Yeniden Refah Partisi Adapazarı İlçe Başkanı oldu.

Orhangazi Kültür Merkezi  konferans salonunda gerçekleşen Yeniden Refah Partisi  Adapazarı İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresine
 Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Altınöz ile Yücel Mollaismailoğlu  ,  Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Çınar ve Yönetimi, Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanları ve Vatandaşlar katıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Divan Üyelerinin seçimleri ile devam etti.

Kongre Divan Başkanı Haydar Bulut olurken, Katip üyeler ise Biran Yasa, Mustafa Korkmaz’dan oluştu. Divan teşekkülünün ardından İstiklal Marşı okunması sonrası gündem maddelerine geçildi.

Türk siyasetine nezaket, kalite ve seviye getirecek

Kongrede açılış konuşması yapan Kurucu Başkan ve Kongreye tek liste ile giden  Bulunç BAŞER  Yeniden büyük Türkiye’yi kuracak olan, dünyada adalet nizamını tesis edecek olan Milli görüş lideri Dr. Muhammet Fatih Erbakan’ın arkasında nefer olmayı Allah bize nasip etti.

Yeniden Refah Partisi Türk siyasetine nezaket, kalite ve seviye getirecektir. Yapılan doğruların ve hayırlı hizmetlerin destekçisi olacağız. Yapılan yanlışlarında her zaman karşısında olacağız. Doğrularını ortaya koyup, çözüm yollarını göstereceğiz. Bizler ikinci kırk yılın mücahitleri Adapazarı ilçe teşkilatı olarak Adapazarı’ımız için, ülkemiz için ve bütün insanlığın kurtuluşu için canla, başla çalışacağımıza söz veriyoruz. Kapı kapı, fert fert dolaşıp davamızı anlatacağız.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

1. Olağan Kongremiz Adapazarı’mıza, Sakarya’mız ve Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum diye konuştu.

Faaliyet raporlarının okunmasının ardından Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hasan Çınar ve Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu Yerel Gündem ve Ülke gündemine dair değerlendirmeler yaparak Kongrenin hayırlı olması temennilerini iletti

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve takım elbise

Konuşmaların ardından gündem maddelerine devam edilerek seçime geçildi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, sahnedeki insanlar, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi

Adapazarı İlçe Başkanı Bulunç Başer

Teşkilat Başkanı Haydar BULUT

Siyasi İşler Başkanı Nihat AŞKIN

Genel Sekreter Emrullah Aloğlu

Yönetim Kurulu Ümit Huyugüzel,Önder OCAK,Mecit ALTUNDİŞ,Fatih BAYDAR,Okan KAHRAMAN,Osman KAHRAMAN,Adem YEDEKÇE,Çetin ÜNGÖR,Selim ÖZDEMİR,Ahmet MECİK,Mustafa KARAGÜL,Enes EROL,Muhammet HALİL

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, Ekrem Birer dahil
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 23 kişi, oturan insanlar ve kalabalık
Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, oturan insanlar
Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalık
Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, oturan insanlar
Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Görüntünün olası içeriği: yazı
Show Comments

Yorum kapalı.