LDP İstanbul İl Başkanı Savaş KÖMÜRCÜ Yeni Yıl Mesajı Yayımladı

Liberal Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Savaş KÖMÜRCÜ”Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.”

Liberal Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Savaş KÖMÜRCÜ dİYOR kİ
“LDP, özgürlürlüğü, hukuk devletini, bireyciliği ve serbest piyasa ekonomisini savunan tek siyasi partidir.”

Liberal Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Savaş KÖMÜRCÜ nün  açıklamaları

Liberal Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Savaş Kömürcü” SONUN BAŞLANGICI”

AKP döneminde yapılan hırsızlıklar, arsızlıklar, haksız kazançlar birer birer gün yüzüne çıkıyor.

17-25 Aralık halkın gözünde netleşmemişken, sarayın masrafları vicdanları kanatırken ve tüm ikili çarpık ilişkiler açığa tek tek çıkarken, Man Adası belgeleri ortaya saçılırken halâ istifa etmeyip o koltuklarda oturabilmek nasıl bir vicdanın eseridir.

Hukuk devleti, hukuk’un üstünlüğü, adalet diyoruz fakat ülkemizde adaleti mumla arıyoruz. Bu kadar belge ortaya çıkmışken ve Reza Zarrab’ın itirafları, verdiği rüşvetler tüm dünya da konuşulurken, bir tane savcı bu konuşulan bakanlar hakkında neden bir soruşturma açmamaktadır ve neden korkmaktadırlar? Sayın Cumhuriyet Savcıları gereğini yapmalılar ve adı geçen kişileri, bakanları ifadeye çağırmalıdırlar. Her ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti’nin birer ferdi olarak ve LDP olarak biz adalete güvenmek istiyoruz

Artık bu gidişe bir dur demenin vakti geldi de geçiyor.

Bu anlamda tüm halkımızın çağdaş, medeni, hukukun üstünlüğüne inanan, adil ve demokratik bir hukuk devletinde yaşamanın teminatını veren LİBERAL DEMOKRAT PARTİ çatısı altında bir araya gelmeye çağırıyorum.

Comments are closed.