TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınlamıştır…

Gazeteciler, kamu yararı için görev yapan, toplumun gözü, kulağı, aynası ve sesidir. Bu yönüyle gazetecilik mesleğinin toplumsal gelişiminde ve kamu yönetiminin toplumsal denetiminde, dolayısıyla kamusal kaynakların kamu yararına uygun kullanımında büyük sorumlulukları ve katkıları vardır.

Objektif, tarafsız ve ilkeli habercilik doğrultusunda ve kamusal çıkarı her şeyin üzerinde tutarak görev yapan tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, bütün basın emekçilerine başarılar diliyoruz.

TÜRK-İŞ’E ZİYARET

 MYK Yönetim Kurulu ve Kurum Başkanı Adem CEYLAN ile TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürü Veysi KURT, Genel Başkan Ergün ATALAY’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette çalışma hayatı ve yaşanan gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

DESTİCİ’DEN TÜRK-İŞ’E ZİYARET

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Başkan Ergün ATALAY’ı makamında ziyaret etti.

Genel Başkan Ergün ATALAY  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TÜRK-İŞ olarak taşeron işçilere ilişkin yaptıkları çalışmaları hatırlattı.

Taşeron firmalarda çalışan 1 milyona yakın işçinin kadroya geçirileceğini ancak KİT’lerde çalışan 50 bin kişinin kadro dışında kaldığını dile getiren ATALAY, “Bir milyonun kadroya geçtiği yerde 50 bin kişi geçmezse, şuna benziyor; Yol yaparsınız 100 kilometre, onun 5 metresini bırakırsanız, herkes 5 metreyi konuşur, yaptığınız yolu hiç kimse konuşmaz. Şu anda kamuoyunda taşerona geçenleri değil geçmeyenleri duyuyoruz.” diye konuştu.

Taşeronla ilgili şikayetlere ilişkin geçen hafta bir hat kurduklarını anlatan ATALAY, her gün yapılan yaklaşık 2 bin müracaattan yüzde 70’inin KİT’lerle ilgili olduğunu belirtti.

Başvuru konusunda merak edilen konulara ilişkin internet sitesi üzerinden bir genelge yayımladıklarını da anlatan ATALAY, yaşanan sorunları pazar günü Nevşehir’de Başbakan Binali YILDIRIM ile görüştüklerini de belirtti.

ATALAY, iş güvenliği konusuna da dikkati çekerek, “Ortalama her gün 5 arkadaşımız iş kazası ya da iş cinayetine kurban gidiyor. Bu çok büyük bir rakam. 2017 rakamları açıklanmadı ama 5’in altında çıkacağını hiç düşünmüyorum. Genellikle bu işler örgütsüz, kuralsız çalışan iş yerlerinde oluyor. İnsanı yaşatmak lazım. Bu iş kazaları KİT’den, sözleşmeden, asgari ücretten daha önemli. Can var çünkü.” değerlendirmesini yaptı.

Ziyarette Destici’ye 15 Temmuz dolayısıya İngilizce ve Türkçe olarak bastırdıkları “Demokrasinin Zaferi” adlı kitabı hediye eden ATALAY, “Bu ülkenin üzerine oyun hiç bitmiyor. İstediğiniz partiye burada oy verin. Seçim zamanı istediğiniz şekilde hareket edin ama bu ülkeyi yurt dışına kimse şikayet etmesin. TÜRK-İŞ olarak bugüne kadar bir problem varsa ülke içinde anlattık, ülke dışına ülkemizi hiç şikayet etmedik.” şeklinde konuştu.

Ziyarette TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu üyeleri ve TÜRK-İŞ’e bağlı bazı sendikaların Genel Başkanları da yer aldı.

TÜRK-İŞ GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI

TÜRK-İŞ Konfederasyonu 81 il temsilcisiyle “acil” kodlu toplantı yaptı.

“696 Sayılı KHK ile Getirilen Taşeron İşçilik Düzenlemesi, Örgütlenme Çalışmaları ve Zorunlu Arabuluculuk” konuları kapsamında 8 Ocak 2018 tarihinde Down Town Büyük Anadolu Otel’de Genişletilmiş Başkanlar Kurulu gerçekleştirildi.

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulunun aldığı karar neticesinde, 81 ildeki temsilcilerimiz ile Sendika Genel Başkanlarımız ve Genel Teşkilat Sekreterlerimiz, 8 Ocak 2018 tarihinde Ankara’da olağanüstü toplandı.

“Acil” koduyla yapılan toplantıya TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu üyeleri, Teşkilat Başkanları, İl temsilcileri ve uzmanlar katıldı. Basına kapalı yapılan toplantıda 81 ilden gelen temsilciler yaşadıkları sorunları anlattı. Gündemde ilk sırada KİT’lerde kadroya alınmayan yaklaşık elli bin kişiyi kapsayan taşeron işçilerin durumu vardı.

Toplantıda ayrıca 2018 yılında açıklanan Asgari Ücret rakamı, Örgütlenme çalışmaları ile örgütlenmede yaşanan sıkıntılar ve 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren başlayan “Zorunlu Arabuluculuk” konuları tartışıldı.

KARAMOLLAOĞLU’NDAN TÜRK-İŞ’E ZİYARET

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel KARAMOLLAOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Başkan Ergün ATALAY’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan KARAMOLLAOĞLU, 16 Nisan referandumunun ardından çıkarılması gereken uyum yasalarıyla ilgili partisinin tekliflerini içeren “Adil Sistem Adil Seçim” kitapçığına ilişkin bilgi verdi.

Sendikaların toplumla ilgili konularda çok geniş kitleye hitap ettiklerini ifade eden KARAMOLLAOĞLU, “Bugün de bu maksatla geldik. Biraz gecikmiş bir ziyaret ama bu ziyaretten büyük memnuniyet duyuyoruz. Özellikle de ülkemizin biraz çalkantılı dönemini yaşadığımız için buradaki istişarelere de kendi fikirlerine de önem veriyoruz.” dedi.

Taşeron işçilere kadro hakkı getiren yasal düzenlemeye ilişkin değerlendirmelerde bulunan KARAMOLLAOĞLU, “Asli görevde bulunanlarla taşeronlar arasında kesinlikle hiçbir farkın olmaması icap eder.” diye konuştu.

Gelen telefonların büyük bir bölümü KİT’lerle ilgili”

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Taşeron düzenlemesine ilişkin kanun hükmünde kararname çıkarıldığını anımsatan ATALAY, şunları kaydetti:

“Bu düzenlemeyle ilgili şu anda bizim 5 hukukçumuz ve 3 uzmanımız gelen taleplere cevap veriyorlar. Bir haftalık bir büro açtık yukarı. 4 hat kurduk oraya. Taşeronların içinde bulundukları sıkıntıları, problemleri öğrenmek istedik. Yalnız dün bin 950 kişi aradı. Hukukçularımız bin 350’sine cevap verme imkânı buldu. Bu hafta sonuna kadar devam edecek.”

Taşeron düzenlemesiyle bir milyona yakın insanın kadroya geçtiğini belirten ATALAY, “Girmeyen 50 bine yakın KİT’ler var. Bununla ilgili geçen hafta Sayın Başbakanımıza, ilgili Sayın Bakana bu konuları bir daha anlattık. Gelen telefonların büyük bir bölümü KİT’lerle ilgili. Bunlarla ilgili de bir çalışma yapılacağını umut ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu

Ergün ATALAY

Genel Başkan

1954 yılında Adapazarı’nda doğdu. 1967 yılında Donatım İlkokulundan mezun oldu. 1968 yılında TCDD Çıraklık Okuluna girdi ve buradan 1972 yılında mezun oldu. Aynı yıl Adapazarı Vagon Fabrikasında işbaşı yaptı. 1978 yılında TÜVASAŞ işyeri sendika temsilciliğine getirildi. 1982 yılında yapılan seçimlerde Demiryol-İş Sendikası Adapazarı Şube Mali Sekreterliğine ve 1992 yılında ise Şube Başkanlığına seçildi. Demiryol-İş Sendikası Denetim Kurulu üyeliği yaptı. 1999 yılında Demiryol-İş Sendikası 6. Olağan Genel Kurulunda Genel Başkanlığa seçildi. 2003, 2007, 2011 ve 2015’de bu göreve yeniden seçildi. Aralık 2002’de yedekten girdiği TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu’nda Genel Eğitim Sekreterliği görevine getirildi. 19, 20 ve 21. Olağan Genel Kurullarda Genel Mali Sekreterlik görevine seçildi. 6 Aralık 2015 günü TÜRK-İŞ 22. Olağan Genel Kurul sonunda gerçekleştirilen seçimle Genel Başkanlığına getirilen Atalay, evli ve üç çocuk babasıdır.


Pevrul KAVLAK

Genel Sekreter

1962 yılında Kırıkkale‘de doğdu. İlk, orta, lise ve MKEK Çırak Okulunu Kırıkkale’de bitirdi. İş hayatına, 1979 yılında MKEK Silah ve Tüfek Fabrikası’nda başladı. Daha sonra 1991 yılında Çerkezköy‘de Profilo Telra Elektronik San. AŞ.’de işbaşı yapan Kavlak, 1992 yılında yapılan şube genel kurulunda Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi’ne Şube Mali Sekreteri olarak seçildi. 5. Olağan Genel Kurul’da Çerkezköy Şube Sekreterliği’ne seçilen Kavlak, 16 Ağustos 1999’da 6. Olağan Genel Kurul’da Çerkezköy Şube Başkanlığı’na getirildi. 26-28 Nisan 2002’de yapılan Türk Metal Sendikası 11. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Sekreterlik görevine seçildi. Türk Metal Sendikası’nın 2-4 Aralık 2005 tarihlerindeki 12. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkan Yardımcılığı, 3-5 Nisan 2009’daki 13. Olağan Genel Kurul’da ise Genel Başkanlık görevine seçildi. Kavlak, 15-17 Haziran 2012 ve 01-02 Ağustos 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen Türk Metal Sendikası’nın 14. ve 15. Olağan Genel Kurullarında da Genel Başkanlık görevine tekrar seçilmiştir. 2007 yılında yapılan TÜRK-İŞ Genel Kurulu’nda Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğine seçilen Kavlak, Haziran 2010’da TÜRK-İŞ Genel Sekreterliği görevine getirildi. Kavlak, 3-6 Aralık 2015 tarihinde yapılan TÜRK-İŞ 22. Olağan Genel Kurulu’nda ise Genel Sekreterlik görevine yeniden seçildi. Kavlak, evli ve iki çocuk babasıdır.


Ramazan AĞAR

Genel Mali Sekreter

Adana’nın Ceyhan ilçesinde 1953 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini bu şehirde tamamladı. Konya’da yerine getirdiği askerlik görevi ardından, 1976 yılında Köy Hizmetleri 3. Bölge Müdürlüğü’nde inşaat sürveyanı olarak çalışmaya başladı. YOL-İŞ Sendikası Adana (1) No’lu Şubesi’nin 1980 tarihli kongresinde Şube Başkanı seçildi ve bu görevini 12-14 Eylül 2003 tarihli YOL-İŞ Sendikası 7. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Mali Sekreterlik görevine seçildiği güne kadar sürdürdü. 6-8 Temmuz 2007 tarihli YOL-İŞ Sendikası 8. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Mali Sekreterlik görevine yeniden seçildi. 6-7 Eylül 2008 ve 23-24 Ocak 2010 tarihlerinde gerçekleşen iki Olağanüstü Genel Kurul ile YOL-İŞ Sendikası Genel Başkanlığı’na seçildi. YOL-İŞ Sendikası’nın 2011 ve 2015 yılında yapılan 9. ve 10. Olağan Genel Kurulu ile yeniden Genel Başkanlık görevine seçildi. TÜRK-İŞ’in 21. Olağan Genel Kurulu’nda seçildiği Genel Eğitim Sekreterliği görevlerine seçildi. 3 Eylül 2013 günü Yönetim Kurulu Kararı ile Türk-İş Genel Mali Sekreterliğine getirilen Ağar, TÜRK-İŞ’in 22. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Mali Sekreterlik görevine yeniden seçildi.Ağar, evli ve 4 çocuk babasıdır.


Nazmi IRGAT

Genel Eğitim Sekreteri

1953 yılında Karaman’ın Hamidiye Köyünde doğdu. İlkokulu köyünde okuduktan sonra Karaman Endüstri Meslek Lisesinden 1974 yılında mezun oldu. 1974 yılında Karaman Sümerbank Pamuklu Sanayi Müessesesinde çalışma hayatına başladı. Çalışken devam ettiği Antalya Meslek Yüksek Okulu, Makine Bölümünden 1980 yılında mezun oldu. İşyerinde Makine Bakım Teknik Nezaretçisi olarak çalışırken 23 Ekim 1983 yılında Teksif Sendikası Karaman Şube Başkanı seçildi. Teksif’in 15-17 Eylül 1995 tarihlerinde yapılan 14. Olağan Genel Kurulunda Genel Başkan Yardımcılığına seçildi. Bu görevi 12 yıldır sürdürdü. Sendikanın 17. Olağan Genel Kurulunda Genel Başkanlığa seçildi. Bu göreve 19-20 Şubat 2011 tarihinde yapılan 18. Olağan Genel Kurulda yeniden seçildi. 19 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilen TEKSİF Olağanüstü Genel Kurulda Genel Başkanlığa seçildi. 8-11 Aralık 2011 tarihinde gerçekleşen TÜRK-İŞ 21. Olağan Genel Kurulunda Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğine seçildi. 3 Eylül 2013 günü Yönetim Kurulu Kararı ile Türk-İş Eğitim Sekreterliğine getirilen Irgat,TÜRK-İŞ’in 22. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Eğitim Sekreterlik görevine seçildi.Irgat, evli ve 3 çocuk babası.


Eyüp ALEMDAR

Genel Teşkilatlandırma Sekreteri

1 Mayıs 1967 tarihinde Sakarya ili, Kocaali ilçesi, Koğukpelit köyünde dünyaya geldi. İlkokulu doğduğu köyde, orta ve lise öğrenimini Kocaali ilçesinde ve Ankara’da yaptı. Öğrenim hayatını, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Çalışma hayatına 11.06.1991 tarihinde, Bartın Tarım Kredi Kooperatifi’nde işbaşı yaparak başladı. Sendikacılık hayatı; 1995 yılında KOOP-İŞ Sendikası Sakarya Şubesi’ne Şube Sekreteri olarak seçilmesiyle başlayan Eyüp ALEMDAR, 06.03.1999 tarihinde Sakarya Şube Başkanlığı’na seçildi. Sendika Genel Merkezinin 13.06.1999 tarihinde yapılan olağan ve 03.09.2000 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurullarında Genel Mali Sekreterliğe, 24-25.05.2003 tarihlerinde yapılan 15. Olağan Genel Kurullarda ise KOOP-İŞ Sendikası Genel Başkanlığına seçildi. 2007, 2010 ve 2014 yıllarında yapılan Olağan Genel Kurul’larda KOOP-İŞ Sendikası Genel Başkanlığına yeniden seçilen Eyüp ALEMDAR, 3 Eylül 2013 günü yedek üye olarak Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğine getirildi.TÜRK-İŞ’in 22. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Teşkilatlandırma Sekreterlik görevine seçilen ALEMDAR, evli ve iki çocuk babasıdır.

ölge Temsilcilikleri

Adnan UYAR

İSTANBUL 1. BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

Adres : İnönü Cad. No.20/4 Taksim İSTANBUL
Tel : (0212) 245 66 85 – 245 59 96
Faks : (0212) 243 50 62
E-posta : istanbulbolge@turkis.org.tr

Süleyman YILDIRIM

İZMİR 3. BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

Adres : Şair Eşref Bulvarı No.100/601 Kat:6 Alsancak İZMİR
Tel : (0232) 421 16 64 – 421 16 65
Faks : (0232) 421 16 64
E-posta : izmirbolge@turkis.org.tr

Edip GÜLNAR

ADANA 4. BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

Adres : İnönü Caddesi, No.5 Teksif İş Merkezi ADANA
Tel : (0322) 351 52 67
Faks : (0322) 359 95 96
E-posta : adanabolge@turkis.org.tr

Bahri Zülküf KARAKOÇ

DİYARBAKIR 7. BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

Adres : İstasyon Cad. Oryıl20 Apt.Kat:1/1 DİYARBAKIR
Tel : (0412) 228 14 28 – 224 98 56
Faks : (0412) 224 98 56
E-posta : diyarbakirbolge@turkis.org.tr

Sabri ÖZDEMİR

BURSA 8. BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

Adres : Altıparmak Cad.Karadağ Pasajı. A. Blok No.1/2 BURSA
Tel : (0224) 221 64 75
Faks : (0224) 220 99 69
E-posta : bursabolge@turkis.org.tr

İSTANBUL 1. BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ MARMARA İRTİBAT BÜROSU

Adres : Şehabettin Bilgisu Cad. Ömerağa Mah. İpek Apt. No:87 Kat 3 İzmit KOCAELİ
Tel : (0262) 322 79 29
Faks : (0262) 322 79 29
E-posta : marmarairtibat@turkis.org.tr

Nejat KILIÇ

ESKİŞEHİR İRTİBAT BÜROSU

Adres : Cumhuriyet Mah. Porsuk Bulv. Dilem Sok. Çağlayan İş Merk.No:1/5-46 ESKİŞEHİR
Tel : (0222) 231 31 64 – 230 80 97
Faks : (0222) 231 31 64
E-posta : eskisehirirtibat@turkis.org.tr

Zeki EKİCİ

SİVAS İRTİBAT BÜROSU

Adres : Mehmetpaşa Mah. Bosna-Hersek Sok. Yol-İş Apt. Kat:3
Tel : (0346) 221 24 28
Faks : (0346) 221 74 68
E-posta : sivasirtibat@turkis.org.tr

Ahmet ÇALUDA

K.K.T.C İRTİBAT BÜROSU

Adres : Şehit Şener Enver Sok. No:23 Yenişehir Lefkoşe K.K.T.C
Tel : +90 (392) 228 24 56
Faks : +90 (392) 228 06 97
E-posta : kktcirtibat@turkis.org.tr
İl Temsilcilikleri

Ali TİRPAN(Petrol-İş)

ADIYAMAN

Adres : Sıratut Mah. Erdem Cad. No:15 Kat:2
Tel : (416) 213 69 74
Faks : (416) 214 34 13

Muharrem USLU (Demiryol-İş)

AFYON

Adres : İstasyon Cad. Stad Karşısı No.13
Tel : (272) 215 74 58
Faks : (272) 215 71 93
E-posta : afyon@demiryol-iş.org.tr

Agit ARSLAN (Şeker-İş)

AĞRI

Adres : Ağrı Şeker Fabrikası
Tel : (472) 215 49 24
Faks : (472) 215 49 24

 

Ali TOPUZ (Tes-İş)

AMASYA

Adres : DSİ 73. Şube Müdürlüğü İşyeri Baştemsilcisi
Tel : (358) 218 40 60
Faks : (358) 218 10 22

Halil İbrahim ALPOĞLU (Türk Metal)

ANKARA

Halil İbrahim ALPOĞLU (Türk Metal)
Adres : Sümer 2. Sokak No:23 Kat:2 Kızılay / ANKARA
Tel : 0 (312) 229 61 65
Faks : 0 (312) 231 77 34

Hacı Mevlüt ÜNAL (Tes-İş)

ANTALYA

Hacı Mevlüt ÜNAL (Tes-İş)
Adres : Fabrikalar Mah. Hasan Tahsin Cad. 3002. Sok. No:1
Tel : (242) 334 34 00
Faks : (242) 344 78 68

Bahattin ÖZTÜRK (T.Yol-İş)

ARTVİN

Adres : Artvin Karayolları 102.Bakım Şefliği Temsilcisi
Tel : (466) 212 10 17
Faks : (466) 212 22 82

Mustafa AYDIN (Tes-İş)

AYDIN

Adres : Efeler Mah. 2283 Sk. Piramit Sitesi No:2 Kat:1
Tel : (256) 225 89 54
Faks : (256) 225 88 17
E-posta : aydin@tes-is.org.tr

Nedim VESKE (Türk Metal)

BALIKESİR

Adres : Eski Kuyumcular Mah. Çavuş Sok. İmre Apt. D. Blok No.14 K.2
Tel : (266) 243 68 12
Faks : (266) 243 68 13

Cemal GÜNEY (Türk Metal)

BİLECİK

Adres : Yeni Mah. Montör Sok. No:12/B Bozüyük
Tel : (228) 314 60 45
Faks : (228) 314 12 24
E-posta : bozuyuksube@turkmetal.org.tr

Selahattin ALBAN (T.Yol-İş)

BİNGÖL

Adres : Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü T.Yol-İş Baştemsilcisi
Tel : (426) 213 12 89
Faks : (426) 213 10 64

Mustafa CENGİZ (T. Koop-İş)

BİTLİS

Adres : Atatürk Mah. Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Tel : (434) 226 77 24
Faks : (434) 226 77 24

Özgür ELÇİ (Türk Metal)

BOLU

Adres : Tabaklar Mh. Ferit Talay Cd. Güneykaya Pasajı Arkası İkizünal Apt. No:34
Tel : (374) 215 46 65
Faks : (374) 217 73 75

Mustafa ONAY (Şeker-İş)

BURDUR

Adres : Şeker Fabrikası Burdur Şb. Burç Mahl. Cumhuriyet Cad. No.17
Tel : (549) 587 15 01
Faks : (248) 232 28 18
e-posta : mustafaonay15@hotmail.com

Osman AKKURT (Türk Metal)

ÇANAKKALE

Adres : İstiklal Mh. Kurtuluş Cd. No.17-19 K.4 D.3 Biga
Tel : (286) 316 39 96
Faks : (286) 317 45 93

Vedat GÖKTEPE (Türk Metal)

ÇANKIRI

Adres : Buğday Pazarı Mah. Atatürk Bul. Filiz Apt. No.62/14
Tel : (376) 212 03 33
Faks : (376) 212 22 33

Sefer KAHRAMAN (Şeker-İş)

ÇORUM

Adres : Üçtutlar Mah. Albayrak 6. Sok. No: 19140
Tel : (364) 224 46 85
Faks : (364) 224 46 85

Recep OKTAY (Teksif)

DENİZLİ

Adres : İstasyın Cd. Yıldız Apt. No:1/1
Tel : (258) 264 99 06
Faks : (258) 264 99 06

Zeki ŞİŞKO (Tes-İş)

EDİRNE

Adres : Talatpaşa Cad. Özdinç Pasajı Kat:1
Tel : (284) 225 24 56
Faks : (284) 212 53 33
E-posta : edirne@tes-is.org.tr

Mehmet KARA (T.Yol-İş)

ELAZIĞ

Adres : Yeni Mah. Mimar Faruk Cad. Yol-İş Apt. No:5/2
Tel : (424) 212 78 98
Faks : (424) 212 19 78

Bülent BULUT (Şeker-İş)

ERZİNCAN

Adres : 13 Şubat Cad. Kat:3/20
Tel : (446) 223 68 86
Faks : (446) 223 68 86

Yusuf GÖKCAN (Demiryol-İş)

ERZURUM

Adres : Kazım Karabekir Cad. Kuşkay 2. Sitesi B Blok no:2/3
Tel : (442) 234 20 84
Faks : (442) 235 15 19

Mehmet Akif SARICA (T.Koop-İş)

GAZİANTEP

Adres : İncirlipınar Mah. Kıbrıs Cad. Zeugma İş Merkezi No:2 Kat.1 D:108 Şehitkami / Gaziantep
Tel : (342) 321 37 30
Faks : (342) 321 37 30

Tarık SAYIN (Tezkoop-İş)

GİRESUN

Adres : Gazi Cad. No: 113/3
Tel : (454) 216 24 94
Faks : (454) 216 06 57

İlyas KOCAMAN (T.Yol-İş)

GÜMÜŞHANE

Adres : Karayolları 101. Şube Şefliği
Tel : (456) 233 70 03
Faks : (456) 233 70 04

Seyfullah AKIN (T.Yol-İş)

HAKKARİ

Adres : İl Özel İdare Müdürlüğü
Tel : (438) 211 61 90
Faks : (438) 211 65 95

Çakır VARAN (Türk Metal)

HATAY

Adres : Çay Mah. Osman Gazi Cad. No:10
Tel : (326) 614 28 11
Faks : (326) 614 31 93

Osman KORKMAZ (Tes-İş)

ISPARTA

Adres : Mimar Sinan Cad. Halı Sarayı C Blok Kat2
Tel : (246) 218 36 13
Faks : (246) 218 29 01

İrfan GÜLTEKİN (T.Yol-İş)

İÇEL (MERSİN)

Adres : Yeni Mah. İnönü Bulv. Kurtuluş Meydanı 78 Clas Plaza A Blok No:1
Tel : (324) 231 22 29 – 233 19 22
Faks : (324) 233 73 95

Yusuf ERDOĞDU (Çimse-İş)

KARS

Adres : Çimento Fabrikası
Tel : (474) 242 62 30
Faks : (474) 242 66 63

Mehmet ÇELİK (T.Yol-İş)

KASTAMONU

Adres : Candaroğulları Mh Alpalslan Türkeş Blv. Altınbulut Sitesi A Blok No:1/2
Tel : (366) 214 23 53
Faks : (366) 214 48 87

İdris GÜVEN (Koop-İş)

KAYSERİ

Adres : Sahabiye Mah. Buyurkan Sok. Türkaslan İş Merkezi Kat:3 No:6 KOCASİNAN / KAYSERİ
Tel : (352) 222 19 15
Faks : (352) 222 19 15

Ufuk YARATAN (Kristal –İş)

KIRKLARELİ

Adres : Özenler Mah. Fındıklı Sok.Belediye Karşısı Kat.3 Lüleburgaz
Tel : (288) 417 44 03
Faks : (288) 412 63 51

Muzaffer YILMAZ (T.Yol-İş)

KIRŞEHİR

Adres : İl Özel İdaresi
Tel : (386) 212 84 44
Faks : (386) 212 84 44

Yakup YILDIZ (Türk Metal)

KOCAELİ

Adres : Tepecik Mah. İnönü Cad. No: 102 Ayyıldız Apt. Kat: 1, Daire: 1
Tel : (262) 321 22 96
Faks : (262) 321 47 51
E-posta : kocaelisube@turkmetal.org.tr

Abdülkadir TAMAK (Tarım-İş)

KONYA

Adres : Beyazıt Mah. Cem Sultan Cad. Büyük Ceren Apt. 4/1 Selçuklu / KONYA
Cep : (533) 812 08 18
Faks : (332) 351 43 64
Eşref ERDEN (Tes-İş)

KÜTAHYA

Adres : Atatürk Bulvarı Ali Kalfa Çarş. Kat: 1
Tel : (274) 224 56 22
Faks : (274) 224 56 23

Nurrettin ÖNDEŞ (Demiryol-İş)

MALATYA

Adres : İnönü Mah. Yakamoz Cad. No.2
Tel : (422) 212 44 77
Faks : (422) 212 44 91

Ercan DERELİ (Türk Metal)

MANİSA

Adres : Yar Hasanlar Mah. Erdem Sok.
Tel : (236) 231 84 63
(236) 237 94 62
Faks : (236) 238 00 45

Ö.Lütfi ERGİN (Tes-İş)

KAHRAMANMARAŞ

Adres : İsa Divanlı Mh. Şeyhadil Cd. No: 41 Mert-Han 2/9
Tel : (344) 221 36 94
Faks : (344) 221 36 95
E-posta : kmaras@tes-is.org.tr

Abdurrahman OLAM (T.Yol-İş)

MARDİN

Adres : Çevre ve Şehircilik İl Müdürülüğü/Mardin
Tel : (482) 212 11 99
Faks : (482) 212 28 92

Fatih ERÇELİK (Tes-İş)

MUĞLA

Adres : Yeni Mah.İnönü Bul. Toksöz Cad. No:22/B Yatağan
Tel : (252) 572 69 66
Faks : (252) 572 25 03
E-posta :

Maşallah DEMİR (Şeker-İş)

MUŞ

Adres : Atatürk Çocuk Parkı Karşısı Şeker-İş Binası No.18
Tel : (0436) 215 14 90
Faks : (0436) 215 14 90

Nedim AKIN (Yol-İş)

NEVŞEHİR

Adres : Atatürk Bulvarı Merkez İş Hanı No:53
Tel : (384) 215 12 15
Faks : (384) 215 12 29

Celal TUĞRUL (Şeker-İş)

NİĞDE

Adres : Adana Yolu üzeri BOR Şeker Fabrikası
Tel : (388) 311 93 39
Faks : (388) 311 93 39

Gürsel GÜRSOY (Tes-İş)

ORDU

Adres : Tes-İş Sendikası İşyeri Baştemsilcisi DSİ 75. Şube Müdürlüğü
Tel : (452) 522 3326
Faks : (452) 522 3342

Harun ERDOĞAN (Yol-İş)

RİZE

Adres : Atatürk Alanı Suluhan İşhanı Kat 4
Tel : (462) 323 20 00
Faks : (464) 322 31 98

Cemal YAMAN (Demiryol-İş)

SAKARYA

Adres : Milli Egemenlik Cad. No:29
Tel : (264) 277 38 90
Faks : (264) 279 42 20
E-posta : adapazari@demiryolis.org.tr

Nakif YILMAZ (Tes-İş)

SAMSUN

Adres : Bahçelievler Mah. Gazanhan Sok. No:6 İlkadım
Tel : (362) 231 38 00 – 01
Faks : (362) 233 28 48

Fahrettin NAZLIER (T.Yol-İş)

SİİRT

Adres : Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği
Tel : (484) 223 13 86
Faks : (484) 223 13 86

Orhan AL (Tes-İş)

SİNOP

Adres : DSİ 74. Şube Müdürlüğü
Tel : (368)261 19 73
Faks : (368) 261 29 73

Murat KOÇAK (Türk Metal)

TEKİRDAĞ

Adres : Gaziosmanpaşa Mh. Güven-iş Caddesi No:5 Kat 2 Çerkezköy
Tel : (282) 726 56 95
Faks : (282) 726 61 59

Nurullah ALFAT (Şeker-İş)

TOKAT

Adres : Zille Cad. No:1 Turhal
Tel : (356) 275 10 01
Faks : (356) 275 10 01

Gökhan GEDİKLİ (T.Yol-İş)

TRABZON

Adres : Cumhuriyet Mah. Yavuzselim Bulvarı Yusufhan İşhanı Kat.6 No.167 Ortahisar
Tel : (462) 323 23 11 – 326 20 69
Faks : (462) 322 35 58
E-posta :

Akif YADİGAROĞULLARI (T.Yol-İş)

TUNCELİ

Adres : Yeni Mah. Okullar Cad. İl Özel İdaresi Hizmet Binası (Eski Köyhizmetleri)
Tel : (428) 212 10 65 – 212 11 23
Faks : (428) 212 20 62

Ramazan DÜZME (Tes–İş)

ŞANLIURFA

Adres : Esentepe Mah. Temiz Sok. Tes-İş Apt.
Tel : (414) 313 79 03
Faks : (414) 313 21 85

Yaşar TAYLAN(Şeker-İş)

UŞAK

Adres : İsmetpaşa Cd. Nuri Şeker İşhanı No:97/6
Tel : (276) 231 34 00
Faks : (276) 231 34 00

Naif BALANDI (Tes-İş)

VAN

Adres : Bahçivan mh. Zübeyde Hanım Cd. Odalar İş merkezi No:5 kat:2
Tel : (432) 216 19 99
Faks : (432) 216 18 74

Turgut GÖZÜBÜYÜK (Şeker-İş)

YOZGAT

Adres : Şeker Fabrikası Sorgun
Tel : (354) 441 10 02
Faks : (354) 441 10 01

Ahmet DEMİRCİ (G.Maden-iş )

ZONGULDAK

Adres : Mithatpaşa Mah. Şemsi Denizer Sok. No.9
Tel : (372) 251 13 11
Faks : (372) 253 66 35

Muhterem TAŞDEMİR (Türk Metal)

AKSARAY

Adres : Taşpazar Mah. 806. Sok. No:4/3 Kat:1 2 Nolu ÖZMEL Apt.
Tel : (382) 212 19 47
Faks : (382) 214 28 37
E-posta : aksaray@turkmetal.org.tr

Adem ŞEREFLİOĞLU (T.Yol-İş)

BAYBURT

Adres : İl Özel İdare Müdürlüğü
Tel : (458) 213 20 82
Faks : (458) 211 41 63

Ali AY (T.Yol-İş)

KARAMAN

Adres : İl Özel İdaresi Müdürlüğü
Tel : (338) 228 01 80
Faks : (338) 228 01 93

Recep SEFER (Petrol-İş)

KIRIKKALE

Adres : Yenidoğan Mah. Namık Kemal Cad. No.5/2
Tel : (318) 218 36 78
Faks : (318) 218 73 90

Şehmus KAYGUSUZ (Petrol-İş)

BATMAN

Adres : Akyürek Mah. 32. Cad. No:71
Tel : (488) 213 10 76
Faks : (488) 213 10 67

Selim ÖĞMEN (T.Yol-İş)

ŞIRNAK

Adres : Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü
Tel : (486) 216 14 46
Faks : (486) 216 15 22

Ertan KAYA (G.Maden-İş)

BARTIN

Adres : Kum Mh. İskele Cad Kıvanç İşhanı Kat.:4 No: 36 Amasra
Tel : (378) 315 11 31
Faks : (378) 315 11 31

Sırrı Atalay CANTÜRK (T.Yol-İş)

ARDAHAN

Adres : Karayolları 126. Şube Şefliği
Tel : (478) 211 30 50
(542) 522 38 35
Faks : (478) 211 44 88
E-posta : canturkatalay@hotmail.com

Mehmet Sıddık KAMAN (T.Yol-İş)

IĞDIR

Adres : İl Özel İdaresi Müdürlüğü
Tel : (476) 226 24 57
Faks : (476) 226 21 99

Murat ŞAHİN (Toleyis)

YALOVA

Adres : Sağlık Bakanlığı Yalova Kaplıcaları İşletme İdaresi
Tel : (226) 675 74 00
Faks : (226) 675 74 08

Said ERÇİN (T.Yol-İş)

KARABÜK

Adres : Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü Karabük Ankara yolu 8. km.
Tel : (370) 442 28 05
Faks : (370) 442 22 70

Mehmet Ali POLAT (T.Yol-İş)

KİLİS

Adres : İl Özel İdaresi
Tel : (348) 813 10 23
Faks : (348) 813 26 47

Ömer ULUTAŞ (T.Yol-İş)

OSMANİYE

Adres : Alibeyli Mh. İstasyon Cd. Özel İdare İşhanı Kat:1 No:1
Tel : (328) 814 11 70
Faks : (328) 812 08 49

Murat ARDIÇ (Türk Metal)

DÜZCE

Adres : Cedidiye Mh. Bolu Cad. Kazım Demir İş Merkezi No:302
Tel : (380) 524 20 35
Faks : (380) 524 20 35

Comments are closed.