Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası

TES-İŞ, 12 Aralık 1963’te enerji işkolunda faaliyet göstermek üzere Ankara’da kuruldu. İlk adı Türkiye Enerji, Su, Gaz, DSİ İşçi Sendikaları Federasyonu olan TES-İŞ’in kurucu sendikalarını, DSİ, Enerji, Baraj, Su ve Sulama İşçileri Sendikası (Samsun), DSİ, Enerji, Su İşçileri Sivas ve Havalisi Sendikası (Sivas), Ege Bölgesi Enerji, Su, Gaz ve DSİ İşçileri Sendikası (İzmir), DSİ 12. Bölge İşçileri Sendikası (Kayseri), Hirfanlı Barajı Enerji İşçileri Sendikası (Kaman), Güney Bölgesi Baraj Sulama Enerji, Su, Gaz ve DSİ İşçileri Sendikası (Adana), DSİ, Makine İkmal, Eğitim Merkezi ve Merkez Atölye Müdürlüğü İşçileri Sendikası (Ankara), DSİ, Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (Diyarbakır), DESGİS (Doğu İlleri ve Havalisi Enerji, Su, Gaz ve DSİ İşçileri Sendikası- Erzurum), Kesikköprü Baraj, İnşaat ve Enerji İşçileri Sendikası (Kaman) oluşturdu.

Sendika temsilcilerinden oluşan kurucu heyeti Nejat Çermikli, Mustafa Ataç, Rafet Metin, Murat Özün, Selahaddin Erkap, Hüseyin Ekşi, Hasan Atasoy, Halil Tunç; Kurucu Heyetin geçici İcra Kurulu üyelerini Rafet Metin, Hüseyin Ekşi, Süheybi Külahi ile Murat Özün oluşturdu. Federasyonun ilk Genel Kurulu 25 Ocak 1964’te yapıldı. Bu toplantıda Genel Başkanlığa Selahaddin Erkap seçildi. Erkap’ın istifası üzerine yerine Nejat Çermikli vekalet etti.

İkinci Genel Kurul 26-27 Aralık 1964 tarihinde yapıldı. Bu Genel Kurulda Selahaddin Erkap yeniden Genel Başkanlığa getirildi. 12-14 Haziran 1967’de yapılan Üçüncü Genel Kurulda ise Enver Turgut Genel Başkan oldu. Genel Kurul gündemindeki başlıca konu, işkolu yetkisinin enerji işkolundaki bir diğer işçi sendikası olan GES-İŞ’e verilmesine duyulan tepkiydi. Bundan sonra örgütlenme çalışmalarına hız verildi. Yargıtay’ın 3 Temmuz 1969 tarihli kararıyla işkolu yetkisinin GES-İŞ’ten alınarak TES-İŞ’e verilmesi kesinleşti.

Federasyonun Dördüncü Genel Kurulu 2-5 Ağustos 1969’da toplandı. Tüzük değişikliği yapılarak adı TES-İŞ Federasyonu (Türkiye Enerji, Su, Gaz, YSE ve DSİ İşçi Sendikaları Federasyonu) şeklinde değiştirildi. Genel Başkanlığa Enver Turgut yeniden seçildi. Federasyona bağlı sendikaların sayısı 1969-1971 döneminde 32’ye çıktı.

TES-İŞ’in IFPCW’ya (Uluslararası Petrol ve Kimya İşçileri Sendikaları) yaptığı üyelik başvurusu 19 Haziran 1970’te kabul edildi. IFPCW, 1978 yılında yaptığı genel kurulda kendini feshetti ve TES-İŞ’in üyeliği de düşmüş oldu.

20-23 Eylül 1971’de Beşinci Genel Kurul toplandı. Orhan Erçelik Genel Başkanlığa seçildi. Erçelik bu görevini 1986 yılına kadar sürdürdü.

TES-İŞ, 1971-1974 döneminde aynı ildeki birden fazla sendikanın birleştirilmesini benimsedi.Yine bu dönemde GES-İŞ’le çıkan işkolu yetki mücadelesinde Çalışma Bakanlığı, işkolundaki 43 bin 479 işçiden 33 bin 163’ünü üye yapan TES-İŞ’e yetki verdi.

Federasyonun Altıncı Genel Kurulu 24-27 Nisan 1975; Yedinci Genel Kurulu 28-30 Nisan 1977; Sekizinci Genel Kurulu 5-8 Temmuz 1980’de toplandı.

12 Eylül 1980 askeri müdahalesinin ardından 1983’te 2821 Sayılı Sendikalar Kanunu ve 2822 Sayılı Toplu İş Sözleşmesi Grev ve Lokavt Kanunu yürürlüğe girdi. Federasyon, tüzüğünü yeni yasalara uyarlamak için 21-23 Temmuz 1983 tarihinde Olağanüstü Genel Kurul yaptı. Genel Kurulda milli tip sendikaya dönüşerek TES-İŞ (Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası) adını aldı. Federasyona üye 35 sendika ise şube haline geldi. Yeni sendikanın yönetimini ilk genel kurula kadar federasyonun son yönetimi üstlendi. Birinci Olağan Genel Kurul 2-4 Aralık 1983’te yapıldı.

TES-İŞ’in şube sayısı 1984-1986 döneminde 41’e çıktı. Bunlardan 19’u DSİ ve TEK işyerlerini kapsıyordu.

7-9 Kasım 1986 tarihinde sendikanın İkinci Genel Kurulu yapıldı. Bu genel kurulda daha sonra adı ICEM olarak değiştirilen ICEF’e (Uluslararası Kimya, Enerji ve Genel Hizmet İşçileri Federasyonu) üye olma kararı alındı. Seçimlerde Genel Başkanlığa Faruk Barut getirildi.

Ağırlıklı olarak kamu işyerlerinde örgütlü olan ve hareketli bir işçi tabanı bulunan TES-İŞ, 1989 Bahar Eylemleri’nde aktif bir şekilde yer aldı. Bu eylemler yemek boykotu, sakal bırakma, iş yavaşlatma, servislere binmeme, toplu vizite, oturma, fazla mesaiye kalmama biçiminde şekillendi.

20-22 Ekim 1989 tarihinde yapılan Üçüncü Genel Kurulda Faruk Barut yeniden Genel Başkan seçilirken 16 Eylül 1990’da olağanüstü genel kurula gidildi. Barut bu genel kurulda da genel başkanlığını korudu.

1990-1992 döneminde şube sayısı 44’e ulaştı.

TES-İŞ, 1980 yılından sonra başlayan özelleştirme sürecinin karşısında yer aldı. Başbakanlığın kamu çıkarlarının aleyhine sonuçlar doğuracak kararlarının iptali, Enerji Bakanlığının ve bağlı birimlerinin yanlış uygulamalarının önlenmesi için 100’e yakın iptal davası açan TES-İŞ, özelleştirmelere karşı yapılan her türlü eylemde ön safta oldu. TES-İŞ, özelleştirilen bazı kurumlara ait hisse senetlerini üyeleri adına satın aldıysa da, bu girişim kurum yönetimlerinde karar sahibi olacak düzeye ulaşamadı.

18-20 Eylül 1992’de yapılan Dördüncü Genel Kurul ile onu izleyen 27 Temmuz 1995 tarihinde yapılan Beşinci Genel Kurulda yöneticiler değişmedi. TES-İŞ, 10-11 Ağustos 1996’da Olağanüstü Genel Kurula gitti. Genel Başkanlığa Mahmut Özonur getirildi.

Bu dönemde Kahramanmaraş şubesinin kurulmasıyla şube sayısı 45’e ulaşan TES-İŞ; TEK, DSİ, İller Bankası, Aktaş Elektrik AŞ, Çukurova Elektrik AŞ, İSKİ, İGDAŞ, SUSER genel müdürlükleri ile ENKA AŞ, Batman, Berke, Atatürk, Tokar Kemerköy barajları, Ankara Memba Suları, Korkuteli Sulama Birliği ile Çallıoğlu Kanalet Fabrikası’nın da aralarında olduğu birçok işyerinde örgütlüydü.

TES-İŞ’in yönetimi 1.4.1998 tarihinden itibaren kayyuma devredildi. Kayyum yönetimine son verildikten sonra 27-28 Haziran 1998’de yapılan olağanüstü genel kurulda Genel Başkanlığa yeniden Mahmut Özonur getirildi. Genel Başkan Yardımcılığına Hayrettin Erdoğan, Genel Sekreterliğe M. Murat Aytemiz, Genel Mali Sekreterliğe Mustafa Kumlu, Genel Araştırma ve Sosyal İşler Sekreterliğine Kamil Özdemir, Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğine M. Ali Ersoy’un seçildiği genel kurulda, Genel Eğitim Sekreteri Hasan Saygılı oldu.

28-29-30 Mayıs 1999 tarihinde yapılan Altıncı Olağan Genel Kurulda Genel Başkanlığa Mustafa Kumlu seçilirken, Genel Başkan Yardımcılığına Kamil Özdemir, Genel Sekreterliğe Hayrettin Erdoğan, Genel Mali Sekreterliğe M. Murat Aytemiz, Genel Araştırma ve Mevzuat Sekreterliğine Mehmet Özyılmaz, Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğine Esat Durmuş ve Genel Eğitim Sekreterliğine Bayram Eren getirildi. TES-İŞ Genel Başkanı Mustafa Kumlu 1-5 Aralık 1999’da yapılan TÜRK-İŞ Onsekizinci Genel Kurulunda TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri oldu.

TES-İŞ Yedinci Olağan Genel Kurulu11-12-13 Nisan 2003’te yapıldı. Genel Kurulda, Genel Başkanlığa Mustafa Kumlu, Genel Başkan Yardımcılığına M. Murat Aytemiz, Genel Sekreterliğe Mustafa Şahin, Genel Mali Sekreterliğe H. Tahsin Zengin, Genel Araştırma ve Mevzuat Sekreterliğine Mehmet Özyılmaz, Genel Teşkilatlandırma Sekreterliğine Esat Durmuş ve Genel Eğitim Sekreterliğine Bayram Eren seçildi. TES-İŞ Genel Başkanı Mustafa Kumlu, 3-7 Aralık 2003 tarihinde yapılan TÜRK-İŞ Ondokuzuncu Genel Kurulunda TÜRK-İŞ Genel Sekreterliğine getirildi.

22-23-24 Aralık 2006’da yapılan TES-İŞ Sekizinci Olağan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu: Genel Başkan Mustafa Kumlu, Genel Başkan Yardımcısı M. Murat Aytemiz, Genel Sekreter Mustafa Şahin, Genel Mali Sekreter H. Tahsin Zengin, Genel Araştırma ve Mevzuat Sekreteri Mehmet Özyılmaz, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Esat Durmuş, Genel Eğitim Sekreteri Bayram Eren.TES-İŞ Genel Başkanı Mustafa Kumlu, 6-9 Aralık 2007 tarihlerinde yapılan TÜRK-İŞ 20. Olağan Genel Kurulunda TÜRK-İŞ Genel Başkanı seçildi.

TES-İŞ Sendikası Olağanüstü Genel Kurulu 27-28 Aralık 2008’de gerçekleştirildi. Yapılan seçimler sonucunda Mustafa Kumlu yeniden Genel Başkan seçildi. Olağanüstü Genel Kurulda Ferudun Yükselir Genel Başkan Yardımcısı, Mustafa Şahin Genel Sekreter, Hasan Tahsin Zengin Genel Mali Sekreter, İsmail Bingöl Genel Araştırma ve Mevzuat Sekreteri, Esat Durmuş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri, Bayram Eren Genel Eğitim Sekreteri seçildi.

18-19 Aralık 2010’da  yapılan TES-İŞ 9. Olağan Genel Kurulunda  Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu: Genel Başkan  Mustafa Kumlu, Genel Başkan Yardımcısı Hasan Tahsin Zengin, Genel Sekreter Mustafa Şahin, Genel Mali Sekreter Sedat Çokol, Genel Araştırma ve Mevzuat Sekreteri Mehmet Solak, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri İsmail Bingöl ve Genel Eğitim Sekreteri Ferudun Yükselir.

TES-İŞ Genel Başkanı Mustafa Kumlu, 8-11 Aralık 2011 tarihlerinde yapılan TÜRK-İŞ 21. Olağan Genel Kurulunda yeniden TÜRK-İŞ Genel Başkanı seçildi. Kumlu 2 Eylül 2013 tarihinde TÜRK-İŞ Genel Başkanlığından istifa etti.

TES-İŞ 10’ncu Olağan Genel Kurulu 13-14 Aralık 2014 tarihinde TES-İŞ Genel Merkezi’nde yapıldı. Yapılan seçimler sonucunda, TES-İŞ Yönetim Kurulu’nu şu isimler oluşturdu:

Genel Başkan: Mustafa Şahin

Genel Başkan Yardımcısı: Ferudun Yükselir

Genel Başkan Yardımcısı: Ersin Akma

Genel Sekreter: Rıfat Pakkan

Genel Mali Sekreter: Sedat Çokol

Genel Mevzuat Sekreteri: İsmail Bingöl

Genel Teşkilatlandırma Sekreteri: Mehmet Solak

Genel Eğitim Sekreteri: Metin Durdu

TES-İŞ, bugün onbinlerce üyesi ve 34 şubesiyle Türkiye çapında faaliyet göstermektedir. TES-İŞ; TÜRK-İŞ, IndustriALL Global Union ve Industrial European Trade Union üyesidir.

 

TEŞKİLAT YAPISI

  • Mustafa Şahin
    Mustafa Şahin
    Genel Başkan
  • Ferudun YÜKSELİR
    Ferudun YÜKSELİR
    Genel Başkan Yardımcısı
  • Ersin AKMA
    Ersin AKMA
    Genel Başkan Yardımcısı
  • Rıfat PAKKAN
    Rıfat PAKKAN
    Genel Sekreter
  • Sedat ÇOKOL
    Sedat ÇOKOL
    Genel Mali Sekreter
  • İsmail BİNGÖL
    İsmail BİNGÖL
    Genel Mevzuat Sekreteri
  • Mehmet SOLAK
    Mehmet SOLAK
    Genel Teşkilatlandırma Sekreteri
  • Metin DURDU
    Metin DURDU
    Genel Eğitim Sekreteri
  • GENEL MERKEZ DENETİM KURULU ÜYELERİ

    • Ramazan DÜZME
      Ramazan DÜZME
    • Mustafa ÖĞÜT
      Mustafa ÖĞÜT
    • Nakif YILMAZ
      Nakif YILMAZ
    • Sinan TÜRKEL
      Sinan TÜRKEL
    • Tevfik GÜVERİ
      Tevfik GÜVERİ
    • GENEL MERKEZ DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

      • Naif BALANDI
        Naif BALANDI
      • Ömer Lütfi ERGİN
        Ömer Lütfi ERGİN
      • Mustafa AYDIN
        Mustafa AYDIN
      • Ahmet HASANEFENDİOĞLU
        Ahmet HASANEFENDİOĞLU
      • Fatih ERÇELİK
        Fatih ERÇELİK
      • Adana Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Mustafa ÖĞÜT

        Şube Başkanı

        Osman GÜNGÖR

        Şube Sekreteri

        F. Aydın KAYHAN

        Şube Mali Sekreteri

        Fahri METİN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Tamer KISA

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Adana Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Abdürezzak KARAÇOR

        Denetim Kurulu Başkanı

        Kemal YENER

        Rapörtör

        Ertuğrul ATAK

        Üye

         

        Adana Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Zafer ERKAN

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Bahadır TOKER

        Rapörtör

        Kürşat KÜLAHLIOĞLU

        Üye

         

        Adres : Reşatbey Mah. 62024 Sk. Bindebir İş Mrk. Kat : 2 No : 2 Seyhan / Adana
        Tel : 0.322.458 00 63 – 352 48 00 Faks : 0.322.458 00 64

      • Adapazarı Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        İrfan KABALOĞLU

        Şube Başkanı

        Naci ÇOLAK

        Şube Sekreteri

        Hasan ARICI

        Şube Mali Sekreteri

        Soner GÜLSÜN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Rıdvan AKIN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Adapazarı Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Zeki GEZGİN

        Denetim Kurulu Başkanı

        İlhan ÖZDEMİR

        Rapörtör

        Şenol SEYMEN

        Üye

         

        Adapazarı Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

           

        Fevzi KURT

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Zeki YALÇIN

        Rapörtör

        Ayhan DENİZ
        Üye

         

        Adres : Semerciler Mah. Yeni Bosna Cad. No: 13 ADAPAZARI
        Tel: 0.264.282 33 40 Faks: 0.264.282 33 41

      • Afşin Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Mustafa KILIÇ

        Şube Başkanı

        Mehmet AKIN

        Şube Sekreteri

        İlhami GÖÇER

        Şube Mali Sekreteri

        Şeref BAL

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Uğur COŞKUN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Afşin Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Osman AKDAŞ
        Denetim Kurulu Başkanı

        Ali KALINMEŞE
        Rapörtör

        Abidin DEMİR
        Üye

         

        Afşin Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Mustafa ATMACA

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Yurdakul BİNBOĞA

        Rapörtör

        Atila AKTAŞ

        Üye

         

        Adres : Afşin Bey Cad. No: 41 Afşin – KAHRAMANMARAŞ
        Tel: 0.344.511 42 68 Faks: 0.344.511 20 51

      • Ankara 1 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Dural KARAKOÇ

        Şube Başkanı

        Şefik DOĞAN

        Şube Sekreteri

        Arif KOÇ

        Şube Mali Sekreteri

        Alp ARSLAN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Metin DURU

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Ankara 1 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Ali ERDOĞAN

        Denetim Kurulu Başkanı

        Recep GÜNEY
        Rapörtör

        Halil TAŞ

        Üye

         

        Ankara 1 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ali YURTSEVER

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Feyzi HABİBOĞLU

        Rapörtör

        Mustafa ALTINBAŞ

        Üye

         

        Adres : Karanfil Sokak No:34/2 Bakanlıklar-ANKARA

        Tel: 0.312 435 36 55 Faks: 0.312 435 29 40
      • Ankara 2 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Fatih TÜLEK

        Şube Başkanı

        Haydar İŞ

        Şube Sekreteri

        Tuncay DEMİR

        Şube Mali Sekreteri

        Hakan ATAÇ

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Ali ARIKAN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Ankara 2 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Mihrali AÇIKYILDIZ

        Denetim Kurulu Başkanı

        Hüseyin ÖZKILIÇ
        Rapörtör

        Ahmet YILMAZ

        Üye

         

        Ankara 2 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ulucan SARIKAYA

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Yalçın İMDAT

        Rapörtör

        Cemil DEMİR

        Üye

         

        Adres: Karanfil Sok. No:34/7 Bakanlıklar – ANKARA
        Tel: 0.312.419 11 41-42 Faks: 0.312.419 26 86

      • Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Hacı Mevlüt ÜNAL

        Şube Başkanı

        Abdullah KAYSER

        Şube Sekreteri

        Kadir KIR

        Şube Mali Sekreteri

        Mehmet DİKER

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Haluk GERİDE

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Antalya Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Kayıhan TÜRKMEN

        Denetim Kurulu Başkanı

        Bilal VAYGÜL
        Rapörtör

        Muzaffer ÇOBANLAR

        Üye

         

        Antalya Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ali AÇIL

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Muhammet BELLİ

        Rapörtör

        Mehmet KARAMAN

        Üye

         

        Adres: Fabrikalar Mah. Hasan Tahsin Cad. 3002. Sk. No:19 ANTALYA
        Tel : 0.242. 334 34 00 Faks : 0.242.344 78 68

      • Aydın Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Mustafa AYDIN

        Şube Başkanı

        Mevlüt DEMİRÖZ

        Şube Sekreteri

        Mustafa ARTUN

        Şube Mali Sekreteri

        Ahmet AKKUZU

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Ramazan YILMAZ

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Aydın Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Süleyman KESER

        Denetim Kurulu Başkanı

        Mesut TOSUN
        Rapörtör

        Ulus ORHAN

        Üye

         

        Aydın Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Nurettin KARADUMAN

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Recep İDAR

        Rapörtör

        Umut BAYRAKTAR

        Üye

         

        Adres: Efeler Mah. Atatürk Bul. Eylül Sok. Piramit Sitesi No:2 Kat:1 AYDIN
        Tel: 0.256. 213 62 02 Faks: 0.256. 225 88 17

      • Balıkesir Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Necdet ÖZBAY

        Şube Başkanı

        Bekir AYDIN

        Şube Sekreteri

        Davut TALAS

        Şube Mali Sekreteri

        Sertip KARTAL

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Nazmi TEKİN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Balıkesir Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Zağnos BİNGÜL

        Denetim Kurulu Başkanı

        Bahattin YÖRÜKÇÜ

        Rapörtör

        Yüksel ÇAM
        Üye

         

        Balıkesir Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        İsmail Hakkı ÖZBEK

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Yıldırım DURMAZ

        Rapörtör

        İsmail ULUTAŞ

        Üye

         

        Adres: Hisariçi mah. Gözem Sok. No: 4 Kat : 4 BALIKESİR
        Tel: 0.266.241 36 01 Faks: 0.266.241 67 61

      • Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
               

        A. İhsan ENSARİOĞLU
        Şube Başkanı

        Y. Fikret MUMCU
        Şube Sekreteri

        Hüseyin CİVELEK

        Şube Mali Sekreteri

        M. Kamil YURTSEVEN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Selçuk ASLAN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Bursa Şube Denetim Kurulu Üyeleri

         

        Levent VURUCU

        Denetim Kurulu Başkanı

        Mustafa BEYHAN
        Rapörtör

        İbrahim AKTUĞ

        Üye

         

        Bursa Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

           

        Nevzat ASLIYÜKSEK

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Mehmet SARAÇOĞLU

        Rapörtör

        Ünal KABAÇ

        Üye

         

        Adres: Çakırhamam Temiz Cad. Sütmen İşhanı Kat : 2 No : 14 BURSA
        Tel: 0.224.222 58 71 – 221 40 02 Faks: 0.224.221 03 41

      • Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
               

        A. İhsan ENSARİOĞLU
        Şube Başkanı

        Y. Fikret MUMCU
        Şube Sekreteri

        Hüseyin CİVELEK

        Şube Mali Sekreteri

        M. Kamil YURTSEVEN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Selçuk ASLAN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Bursa Şube Denetim Kurulu Üyeleri

         

        Levent VURUCU

        Denetim Kurulu Başkanı

        Mustafa BEYHAN
        Rapörtör

        İbrahim AKTUĞ

        Üye

         

        Bursa Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

           

        Nevzat ASLIYÜKSEK

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Mehmet SARAÇOĞLU

        Rapörtör

        Ünal KABAÇ

        Üye

         

        Adres: Çakırhamam Temiz Cad. Sütmen İşhanı Kat : 2 No : 14 BURSA
        Tel: 0.224.222 58 71 – 221 40 02 Faks: 0.224.221 03 41

      • Çayırhan Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Sinan TÜRKEL

        Şube Başkanı

        Aslan LOKUMCU

        Şube Sekreteri

        Okan TÜRKOĞLU

        Şube Mali Sekreteri

        Yılmaz ARSLAN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Hüseyin AYDINLIOĞLU

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Çayırhan Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Yılmaz ÖZCAN

        Denetim Kurulu Başkanı

        Birol TOYDEMİR
        Rapörtör

        Ercan YAYLA

        Üye

         

        Çayırhan Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ali KESER

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Yılmaz KARAKAYA

        Rapörtör

        Mustafa COŞKUN

        Üye

         

      • Adres: Gazi Mah. İşçiler Sok. Nazmi Bıyıklı Pasajı Üstü Çayırhan – ANKARA
        Tel: 0.312.796 15 40 Faks: 0.312.796 03 02
      • Diyarbakır1 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Ali ÖNCÜ

        Şube Başkanı

        Ahmet DEMİRHAN

        Şube Sekreteri

        Ahmet KAYA

        Şube Mali Sekreteri

        M. Beşir VURAL

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Hüseyin PINAR

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Diyarbakır 1 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Sedat BATUR

        Denetim Kurulu Başkanı

        Osman YILDIZ
        Rapörtör

        Tarık YAMAN

        Üye

         

        Diyarbakır 1 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Hacı BİLGİ

        Disiplin Kurulu Başkanı

        M. Zeki ŞİMŞEK

        Rapörtör

        Hayrettin YAVUZ

        Üye

         

        Adres: İstasyon Cad. Oryıl 20 Apt. Kat: 2 No:3 DİYARBAKIR
        Tel: 0.412. 229 39 94 Fax: 0.412. 228 48 23

      • Diyarbakır 2 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Şükrü KAÇMAZ

        Şube Başkanı

        Ümit ÖNER

        Şube Sekreteri

        Abdulfettah ESMER

        Şube Mali Sekreteri

        Mehmet DURAN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        İlhan ÇİÇEK

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Diyarbakır 2 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

               

        Rıfat TAŞAN
        Denetim Kurulu Başkanı

        Ahmet DEMİR
        Rapörtör

        Zülküf CANSEVER
        Üye

         

        Diyarbakır 2 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

              

        Hüseyin ECER

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Şahin ULUFER

        Rapörtör

        Mahmut YAŞAR

        Üye

         

        Adres: Ofis İstasyon Cad. Kupik Apt. No: 1 DİYARBAKIR
        Tel: 0.412.223 63 06 Faks: 0.412.224 83 20

      • Edirne Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Zeki ŞİŞKO

        Şube Başkanı

        Mehmet BEYAZGÜL

        Şube Sekreteri

        Hayri DADEMİR

        Şube Mali Sekreteri

        Mehmet GELMİŞ

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Seçkin BAŞARIR

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Edirne Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Ercan Sabri SIRMAKEŞ

        Denetim Kurulu Başkanı

        Bülent TANRIVER
        Rapörtör

        Hasan ERGÜL

        Üye

         

        Edirne Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Tuncay KORKMAZ

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Özay TEKİRDAĞLI

        Rapörtör

        İbrahim KILAVUZ

        Üye

         

        Adres: Talas Paşa Cad. Özdinç Pasajı Kat:1 EDİRNE
        Tel: 0.284.225 24 56 Faks: 0.284.212 53 33

      • Elazığ Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
               

        Erdeniz ERDİM

        Şube Başkanı

        Fikret ÇALIŞKAN

        Şube Sekreteri

        Zülküfil TAŞKIN
        Şube Mali Sekreteri

        İbrahim KARAKAYIŞ
        Şube Teşkilat Sekreteri

        Ümit ACARLAR

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Elazığ Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Hikmet KALA

        Denetim Kurulu Başkanı

        Nihat AKSOY
        Rapörtör

        Cahit ERTEN

        Üye

         

        Elazığ Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Eyyüp PELİTOĞLU
        Disiplin Kurulu Başkanı

        Hamdi ZİNCİRLİ

        Rapörtör

        Yunus BOZBABA

        Üye

         

        Adres: Bosna Hersek Blv. No: 17/C ELAZIĞ
        Tel: 0.424.233 92 25 Faks: 0.424.236 07 62

      • Erzurum Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Muharrem DEMİRCAN

        Şube Başkanı

        Kenan KILIÇ

        Şube Sekreteri

        Ergün ÜNLÜ

        Şube Mali Sekreteri

        Necmettin TURHAN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        İhsan ARAS

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Erzurum Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Mithat YURT

        Denetim Kurulu Başkanı

        Mehmet ŞAHİN

        Rapörtör

        Yener ÇELİK
        Üye

         

        Erzurum Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ziya EFE

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Erol NAKIŞLI

        Rapörtör

        Caner ATLAS

        Üye

         

        Adres: İsmet Paşa Cad. No: 4/2 ERZURUM
        Tel: 0.442.234 76 75 Faks: 0.442.233 53 52

      • Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Ünal DAR

        Şube Başkanı

        Eyüp Sabri TİFTİKÇİ

        Şube Sekreteri

        Gürkan SÜER

        Şube Mali Sekreteri

        Ekrem YUNAK

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Ednan TAŞLIK

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Eskişehir Şube Denetim Kurulu Üyeleri

               

        Türker GÜVEN
        Denetim Kurulu Başkanı

        Hüseyin SARITAŞ
        Rapörtör

        Adem BALGAN
        Üye

         

        Eskişehir Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

               

        Mustafa ATALAY

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Emre ÖZYILMAZ

        Rapörtör

        Harun SEKMEN

        Üye

         

        Adres: Arifiye Mah. Bilir Sok. No : 12 ESKİŞEHİR
        Tel: 0.222.233 27 86 Faks: 0.222.234 41 56

      • Isparta Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Osman KORKMAZ

        Şube Başkanı

        Ali SARI

        Şube Sekreteri

        Hasan ZORLU

        Şube Mali Sekreteri

        Ahmet KARAŞAHİN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        İsrafil GÜMÜŞ

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Isparta Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Muharrem KOÇER

        Denetim Kurulu Başkanı

        Süleyman KELLE
        Rapörtör

        Hasan ÜLKER

        Üye

         

        Isparta Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ali GÖKDOĞAN

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Ali KOÇ

        Rapörtör

        Ramazan DEMİRBAĞ

        Üye

         

        Adres: Mimar Sinan Cad. Halı Sarayı C Blk. Kat: 2 ISPARTA
        Tel: 0.246.218 36 13 Faks: 0.246.218 29 01

      • İstanbul 1 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Rıdvan UYAR

        Şube Başkanı

        İsmail KILIÇASLAN

        Şube Sekreteri

        Erdal KAYA

        Şube Mali Sekreteri

        Ali ÇATKIN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Bumin Han AKSU

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        İstanbul 1 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Kemal KORKMAZ

        Denetim Kurulu Başkanı

        Murat ABATAY
        Rapörtör

        Hasan GÜLTEKİN

        Üye

         

        İstanbul 1 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Abdullah YAŞAR

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Mustafa KOCA

        Rapörtör

        İsmail Hakkı ER

        Üye

         

        Adres: Lati Lokum Sokak Elbir İşhanı No:1 Mecidiyeköy – İstanbul
        Tel: 0.212.217 43 97 Faks: 0.212.217 40 00

      • İstanbul 2 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Adem AŞIKKUTLU
        Şube Başkanı

        Çetin DUMAN
        Şube Sekreteri

        Osman ER
        Şube Mali Sekreteri

        Ferdal ERDOĞAN
        Şube Teşkilat Sekreteri

        Abdurrahman EKİNCİ
        Şube Eğitim Sekreteri

         

        İstanbul 2 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Ertuğrul TOPAL
        Denetim Kurulu Başkanı

        Mustafa GEMİCİOĞLU
        Rapörtör

        Metin SANCAKTUTAN
        Üye

         

        İstanbul 2 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Halil YAVUZ
        Disiplin Kurulu Başkanı

        Yavuz OCAK
        Rapörtör

        Metin GÜNGÖR
        Üye

         

        Adres: Büyükdere Cad. No: 56/2 Mecidiyeköy – İSTANBUL
        Tel : 0.212. 275 72 30 – 31 Faks : 0.212. 266 17 42

      • İstanbul 3 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Hüseyin OZİL

        Şube Başkanı

        Hasan AĞIRMAN

        Şube Sekreteri

        Hüseyin POLAT

        Şube Mali Sekreteri

        M. Faik AKSOY

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Ahmet EMER

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        İstanbul 3 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        İsmail ÇEBİ

        Denetim Kurulu Başkanı

        Barbaros YILDIZ
        Rapörtör

        Metin GÜRGÜ

        Üye

         

        İstanbul 3 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Şule KELEBEK

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Nurdoğan ERGÜN

        Rapörtör

        Kanber BALI

        Üye

         

        Adres: Mithatpaşa Cad. No: 5 Kat: 4 Daire : 30 Ümraniye – İSTANBUL
        Tel: 0.216.412 65 42 Faks: 0.216.412 45 50

      • İzmir 1 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Muharrem EKİM

        Şube Başkanı

        Soner GÖKÜN

        Şube Sekreteri

        Hasan KORKMAZ

        Şube Mali Sekreteri

        Yunus KARAMAN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Bekir İRGİN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        İzmir 1 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Şeref AKYOL

        Denetim Kurulu Başkanı

        Eray ALIN
        Rapörtör

        Kaya ULUDAĞ

        Üye

         

        İzmir 1 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ali Rıza ÇALPAN

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Zafer AÇIL

        Rapörtör

        Mustafa ERKOL

        Üye

         

        Adres: 1401 Sok. Bastıyalı Apt. 24/A Kahramanlar – İZMİR
        Tel: 0.232.421 70 89 Faks: 0.232.422 39 23

      • İzmir 2 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Hüseyin İNAL

        Şube Başkanı

        Ali DİLİŞEN

        Şube Sekreteri

        Doğan YURDAKUL

        Şube Mali Sekreteri

        M. Doğan ÇEKMEN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Nazmi CİVAN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        İzmir 2 No’lu Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Ali ÜNER

        Denetim Kurulu Başkanı

        Ali KOÇ
        Rapörtör

        Tamer YAZICI

        Üye

         

        İzmir 2 No’lu Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Emin TÜLÜBAŞ

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Murat ÇELİKEL

        Rapörtör

        Kemal SARIGÜL

        Üye

        Kahramanmaraş Şube Yönetim Kurulu Üyeleri

                 

        Ömer Lütfi ERGİN

        Şube Başkanı

        Kadir ÖZDEMİR

        Şube Sekreteri

        Abdullah BOZKURT

        Şube Mali Sekreteri

        H. Mehmet KAVUK

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Kadir GÜLBEYAZ

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Kahramanmaraş Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Çetin ERDİ

        Denetim Kurulu Başkanı

        Mustafa GEZERBULUR
        Rapörtör

        Bekir Lütfi ANLATICI
        Üye

         

        Kahramanmaraş Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ali YAŞAR

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Kemal BAY
        Rapörtör

        İsmet EROĞLU
        Üye

         

        Adres: İsa Divanlı Mahallesi Şeyh Adil Caddesi Numara: 41 Mert – Han Kat: 2/9 KAHRAMANMARAŞ
        Tel: 0.344.221 36 94 Faks: 0.344.221 36 95

      • Kayseri Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Hasan AYDIN

        Şube Başkanı

        Adem ÖZSOY

        Şube Sekreteri

        Gürol ŞAHİN

        Şube Mali Sekreteri

        Suat AKIN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        A. Erhan YILMAZER

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Kayseri Şube Denetim Kurulu Üyeleri

            

        A. Ulvi
        DARENDELİOĞLU

        Denetim Kurulu Başkanı

        Mehmet KAYA
        Rapörtör

        Şükrü BÖLÜK

        Üye

         

        Kayseri Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Şeref ÖZKAN

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Mahmut ÖZTÜRK

        Rapörtör

        Mehmet KAHRAMAN

        Üye

         

        Adres: Sahabiye Mah. Kanal Cad. No: 6/3 KAYSERİ
        Tel: 0.352.231 21 40 Faks: 0.352.222 72 67

      • Konya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Behçet ŞENBİLİR

        Şube Başkanı

        Osman Tuncer KUT

        Şube Sekreteri

        Galip KOÇAK

        Şube Mali Sekreteri

        Durmuş Ali ÖZDİZ

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Hidayet DOĞAN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Konya Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        İsmail MUŞTU

        Denetim Kurulu Başkanı

        Ahmet BAYRAM
        Rapörtör

        Hakan SABUNCULAR

        Üye

         

        Konya Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Mustafa ARAÇ

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Fahrettin ABAT

        Rapörtör

        Muhittin PALAZ

        Üye

         

        Adres: Alaaddin bulvarı TES-İŞ Apt. NO: 10/2 Selçuklu – KONYA
        Tel: 0.332. 351 20 18 Faks: 0.332. 350 66 62

      • Kütahya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Eşref ERDEN

        Şube Başkanı

        Ramazan İLHAN

        Şube Sekreteri

        Mehmet TAVALI

        Şube Mali Sekreteri

        Murat YAVAŞ

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Mehmet KARADERE

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Kütahya Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Mehmet Ali YILDIRIM

        Denetim Kurulu Başkanı

        Özkan SARI
        Rapörtör

        Mustafa NAL

        Üye

         

        Kütahya Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Hüsnü BAŞKÖY

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Ahmet TURAN

        Rapörtör

        Eyyüp GÜVEN

        Üye

         

        Adres: Atatürk Bul. Ali Kalfa Çarşısı Kat: 1 No: 1 KÜTAHYA
        Tel: 0.274.224 56 22 Faks: 0.274.224 56 23

      • Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Nakif YILMAZ

        Şube Başkanı

        Gökay ÖZDAL

        Şube Sekreteri

        Cengiz POLAT

        Şube Mali Sekreteri

        Mehmet ÖZTÜRK

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Adnan OCAK

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Samsun Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Ali TOPUZ

        Denetim Kurulu Başkanı

        Hasan DUYAR
        Rapörtör

        Osman TAYCI

        Üye

         

        Samsun Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Cemal MİRZAOĞLU

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Cem KAYNAR

        Rapörtör

        İrfan KIZILYURT

        Üye

         

        Adres: Bahçelievler Mahallesi Kefeli Sami Sit. Gazanhan Sok. No: 6 SAMSUN
        Tel: 0.362.231 38 00 -01 Faks: 0.362.233 28 48

      • Sivas Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Tevfik GÜVERİ

        Şube Başkanı

        Ömer YOLCU

        Şube Sekreteri

        Yalçın KOÇAK

        Şube Mali Sekreteri

        Ali KEKLİK

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Ali FİAT

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Sivas Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Rasim TANYILDIZI

        Denetim Kurulu Başkanı

        Hakan KORKMAZ
        Rapörtör

        Ali Fuat ÖZDEMİR

        Üye

         

        Sivas Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        İlhami BAŞKÖY

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Ercan KABLAN

        Rapörtör

        Salim ÜNAL

        Üye

         

        Adres: Hükümet Meydanı Meydan Tic. Merkezi No: 303/4 SİVAS
        Tel: 0.346. 221 18 60 Faks: 0.346. 221 39 16

      • Soma Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Bedri DEMİRASLAN

        Şube Başkanı

        Fehmi TOKGÖZ

        Şube Sekreteri

        Tuncay ATICI

        Şube Mali Sekreteri

        Burhan KUMRAL

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Mustafa ERAL

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Soma Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Turgay UĞURLU

        Denetim Kurulu Başkanı

        İsmail SAYGILI
        Rapörtör

        Osman DEMİRAY

        Üye

         

        Soma Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Mustafa Ali DEMİR

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Vasbi DİNÇ

        Rapörtör

        Ahmet DURANLAR

        Üye

         

        Adres: Gazi Osman Paşa Cad. No: 1 Soma – Manisa
        Tel: 0.236. 613 23 36 Faks: 0.236. 613 10 33

      • Şanlıurfa Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Ramazan DÜZME

        Şube Başkanı

        Yusuf AKSOY

        Şube Sekreteri

        İzzeddin YILDIZ

        Şube Mali Sekreteri

        Celal DOĞMA

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Mahmut DİZÇİ

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Şanlıurfa Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Ömer TATLI

        Denetim Kurulu Başkanı

        Mahmut YAĞMACI
        Rapörtör

        Bekir DÜZME

        Üye

         

        Şanlıurfa Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Hüseyin Cahit SAYAR

        Disiplin Kurulu Başkanı

        İ. Halil ÇİFTÇİ

        Rapörtör

        Veysi KAYA

        Üye

         

        Adres: Esentepe Mah. 291 Sok.  TES-İŞ Ap. No: 7 ŞANLIURFA
        Tel: 0.414. 313 21 85 Faks: 0.414. 313 79 03

      • Trabzon Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Cengizhan GÜNDOĞDU

        Şube Başkanı

        Ayhan SAKA

        Şube Sekreteri

        Münip KOÇ

        Şube Mali Sekreteri

        Asım GÜNAY

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Dilaver ÖZMEN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Trabzon Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Yaşar UZUN

        Denetim Kurulu Başkanı

        Şener AYDOĞDU
        Rapörtör

        Kazım ARSLAN

        Üye

         

        Trabzon Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Ali OLGUN

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Olgun YAZAR

        Rapörtör

        Yıldırım TURAN

        Üye

         

        Adres: İskender Paşa Mah. Sümer Sok. Hamamizade Kültür Mrk. Arkası No: 17 TRABZON
        Tel: 0.462.326 65 06-326 49 64 Faks: 0.462.323 30 19

      • Van Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Naif BALANDI

        Şube Başkanı

        Hasan DEMİR

        Şube Sekreteri

        Şükrü DAĞDEMİR

        Şube Mali Sekreteri

        İsa TUCİ

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Metin ÇALIŞKAN

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Van Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Kazım AYAS

        Denetim Kurulu Başkanı

        M. Salih NAİBOĞLU
        Rapörtör

        Ersan TÜRKMENOĞLU

        Üye

         

        Van Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Turgay KARATEKİN

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Bilal IŞIK

        Rapörtör

        Ferit YENER

        Üye

         

        Adres: Bahçıvan Mahallesi Zübeyde Hn. Caddesi Odalar İş Merkezi No: 5 K:2 VAN
        Tel: 0.432.216 19 99 Faks: 0.432.216 18 74

      • Yatağan Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Fatih ERÇELİK

        Şube Başkanı

        Mustafa KOÇAK

        Şube Sekreteri

        İsmail DEMİR

        Şube Mali Sekreteri

        Kemal ÖZCAN

        Şube Teşkilat Sekreteri

        Güvenç TÜNAY

        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Yatağan Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Şahin BABUR

        Denetim Kurulu Başkanı

        Recep UZUN
        Rapörtör

        Aydın KARAOĞLU

        Üye

         

        Yatağan Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             

        Sinan YILMAZ

        Disiplin Kurulu Başkanı

        Ülfet ÖTER

        Rapörtör

        Yusuf KELEŞ

        Üye

         

        Adres: Cumhuriyet Mah. Ünal Toksöz Cad. No:16 Yatağan – Muğla
        Tel : 0.252.572 25 03 Faks : 0.252.572 69 66

      • Zonguldak Şube Yönetim Kurulu Üyeleri
                 

        Murat SARAÇBAŞI
        Şube Başkanı

        Mustafa BAYRAM
        Şube Sekreteri

        Ertan KURT
        Şube Mali Sekreteri

        Zafer SÖYLEMEZ
        Şube Teşkilat Sekreteri

        M.Fehmi ERTUĞRUL
        Şube Eğitim Sekreteri

         

        Zonguldak Şube Denetim Kurulu Üyeleri

             

        Berkant YILDIRIM
         Denetim Kurulu Başkanı

        Akif KÜLLÜK
        Raportör

        Mustafa BIÇAKÇIOĞLU
        Üye

         

        Zonguldak Şube Disiplin Kurulu Üyeleri

             
        Mesut KIZILCI
        Disiplin Kurulu Başkanı
        Özgür ÖZER
        Raportör
        Okan İPÇİOĞLU
        Üye

         

        Adres: Terakki Mah. Dereiçi Sok. Aydın İşhanı No: 2 Kat: 2 ZONGULDAK
        Tel: 0.372.253 01 95 Faks: 0.372.253 10 89

        Adres: 1356 Sok. Gökdemir Apt. No:1/3-4 Alsancak – İZMİR
        Tel: 0.232. 421 45 79 Faks: 0.232. 421 07 62

      • TES-İŞ GENEL MERKEZ
        Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası

        Şenyuva Mahallesi Meriç Sokak No: 23
        (06510) Beştepeler – Ankara / TÜRKİYE

        Telefon: 0312 212 6510
        Faks: 0312 212 6552

        E-Posta: info@tes-is.org.t

Comments are closed.