Ülkem Partisi Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız Kovid 19 çalışmalarını inceledi

Ülkem Partisi Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız Kovid 19 ile İlde yapılan çalışmaları inceledi Esnaflarla görüştükten sonra Adapazarı Sebze ve Meyveciler Oda Başkanı Muzaffer Kabacan’dan Pazar esnafinın sıkıntıları ile alınan önlemler konusunda bilgi aldı

Yıldız “Alınan kararlara mutlaka uymalıyız.Her an ve her yerde sosyal mesafe kuralına uygun davranmalıyız.Mecbur kalmadıkça evden dışarı çıkmamalı şayet çıkmak zorunda kalırsak da maskemizi takmalıyız.

Görevli ve yetkili kurullar, milletimizin sağlığı için alınan kararların takibini titizlikle yapmalı, sık sık uyarıda bulunmalı ve gerekli müeyyide ne ise onu tavizsiz bir şekilde uygulamalıdır.
Banka önleri, pazar yerleri, Çark Caddesi, Dar Sokak ve diğer kalabalık yerler anbean takip edilmeli, gerekiyorsa yeni ve etkin önlemler alınmalıdır.
Tedavi ve takip işlemleri en sıkı şekilde yapılmalıdır.
Bu virüse karşı başarılı olmamızın yolu, tek tek ama hep birlikte sıkı bir mücadele ortaya koymaktır. Evde kalmak, teması azaltmak, maskemizi takarak dışarı çıkmak, kurallara uymak bu mücadelenin olmazsa olmazıdır.

#EvdeKalSakarya

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, meyve ve yiyecek
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Comments are closed.