18 Mart Çanakkale zaferinin 107. Yılı anma günü dolayısıyla halka üzüm hoşafı ve kuru ekmek  ikram yapıldı

18 Mart Çanakkale zaferinin 107. Yılı anma günü dolayısıyla halka üzüm hoşafı ve kuru ekmek  ikram yapıldı

 Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe binasının önünde 18 Mart Çanakkale zaferinin 107. Yılı anma günü dolayısıyla halka üzüm hoşafı ve kuru ekmek  ikram ederek şehitlerin ne zor şartlarda bu kutsal vatan için mücadelesinin  manevi duygusunu paylaştı.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Başkanı Ali GÖKPINAR “Programa Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya il başkanımız Ecevit Keleş, il yöneticilerimiz,ilçe başkanlarımız, Adapazarı belediye meclis üyemiz Haluk Akbay, Ferizli belediyesi meclis üyemiz Rüştü Yüksel, ilçe yöneticilerimiz ve partilimiz katıldı.
18 Mart 1915 kahraman Türk halkı mustafa kemal Paşa’nın komutasinda, işgalcilere ve emperyalist güçlere geçit vermemek için, yokluk içinde yeri geldi yemek yemeyerek, yeri geldi sadece üzüm hoşafı ve kuru ekmekle karınlarını doyurarak mücadele etmişlerdir.


Kanları ve canları ile bize Çanakkale Destanı’nı armağan eden atalarımıza borcumuzu ödeyemeyiz. Kahraman şehitlerimizi ve tarihe damga vuran kurtarıcımız ANAFARTALAR KAHRAMANI Mustafa Kemal Paşa’yı minnetle şükranla anıyoruz.

Fehmi Duman