AbbVie, 8. Kez “Türkiye’nin En İyi İşvereni” Seçildi

AbbVie, 8. Kez “Türkiye’nin En İyi İşvereni” Seçildi

AbbVie, 8. Kez “Türkiye’nin En İyi İşvereni” Seçildi

Great Place To Work® tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasının sonuçları açıklandı. Allergan’ın AbbVie’ye katılması ile daha da büyüyen AbbVie Türkiye, 250-500 çalışan kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu.

Araştırmaya dayalı global biyofarma şirketi AbbVie, Great Place To Work (GPTW) Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırmada, 250-500 çalışan kategorisinde “Türkiye’nin En İyi İşvereni” seçilerek 1. oldu.

GPTW Enstitüsü tarafından 8 yıldır üst üste Türkiye’de ve ilaç sektöründe “En İyi İşveren” listesine girmekten gurur duyduklarını dile getiren AbbVie Türkiye Genel Müdürü Mete Hüsemoğlu, bu sürdürülebilir başarının temelinde insan odaklı yönetim anlayışlarının yattığına dikkat çekti. AbbVie Türkiye olarak çalışan memnuniyetini önceliklendirerek, samimi bir çalışma ortamı yaratmaya ve çalışanların gelişimine her anlamda destek olmaya büyük önem verdiklerini ve AbbVie kültüründe her zaman güvene, açık iletişime ve şeffaflığa dayalı bir yaklaşımı benimsediklerini belirtti.

Mete Hüsemoğlu, “Kapsayıcı bir kültüre ve çok sesli organizasyonumuzdaki tüm çalışanlarımıza eşit davranmaya önem veriyoruz. AbbVie Türkiye’nin harika bir işyeri olmasına katkı sağlayan çalışanlarımız ile birlikte bu ödülü kucaklamak, mutluluk ve gurur verici. Layık görüldüğümüz bu ödül, şirketimizi “En İyi İşveren” olarak çok daha ileriye taşımak konusunda bizlere ilham veriyor. Allergan’ın AbbVie ailesine katılmasından sonra büyüyen ekibimizle, eşsiz kültürümüzü ilerletmek için çalışmalarımızı büyük bir heyecanla  sürdürüyoruz” dedi.

“Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasında 2015 yılından beri her yıl art arda çeşitli kategorilerde ödüllere layık görülen AbbVie Türkiye, Great Place To Work Enstitüsü’nden bugüne kadar toplam 21 ödül aldı.

AbbVie Hakkında

AbbVie’nin misyonu, bugünün ciddi sağlık sorunlarını çözecek ve yarının tıbbi zorluklarıyla başa çıkacak yenilikçi ilaçlar bularak bunları insanlara sunmaktır. Allergan Aesthetics portföyündeki ürün ve hizmetlerin yanı sıra, immünoloji, onkoloji, nörobilim, göz sağlığı, viroloji, kadın sağlığı ve gastroenteroloji gibi birçok temel tedavi alanında insanların yaşamları üzerinde büyük bir etki yaratmak için çalışıyoruz. AbbVie hakkında daha fazla bilgi almak için adresini ziyaret edin.

AbbVie’yi (@abbvie) TwitterFacebookInstagramYouTube ve LinkedIn hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler

Fehmi Duman