Adapazarı Taşkısığı’nda Sosyal Tesisler Sevinci

Adapazarı Taşkısığı’nda Sosyal Tesisler Sevinci

Adapazarı Taşkısığı’nda Sosyal Tesisler Sevinci

Adapazarı Belediyesi Taşkısığı Sosyal Tesisleri, yapılan bir düğün töreni ile faaliyete geçti. Sosyal hayata dair önemli çalışmalara devam ettiklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Taşkısığı Mahallemize bir Millet Evi bir de Sosyal Tesisler kazandırdık, doğalgaz için de tüm hazırlık çalışmalarımızı tamamladık. Hayırlı olsun. Şehrin kalbi Adapazarı’mız için mahalle mahalle sokak sokak, gayretle çalışmaya devam ediyoruz inşaallah.” dedi.

Taşkısığı Sosyal Tesisleri

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun seçim vaatleri arasında yer alan Taşkısığı Sosyal Tesisleri, Taşkısığı Mahallesi’nde gerçekleştirilen bir düğün töreni ile faaliyete geçti. Taşkısığı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen Yurdanur Dizdar ve Burak Bektaş’ın nikahını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken; buluşmaya, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, İlçe Başkanı Erol Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, Adapazarı Belediyesi meclis üyeleri, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.

Taşkısığı Çok Mutlu

Nikahın kıyılmasının ardından bir teşekkür konuşması yapan Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, “Taşkısığı’lı olmaktan gurur duyuyoruz. Mahallemizde hayırsever destekleri ve Mutlu Başkanımızın gayretleriyle bir Millet Evi kazandırdık, Taşkısığı Sosyal Tesislerimizi hep birlikte bu akşam faaliyete alıyoruz ve çok mutluyuz. Yunus Başkanımız, Ekrem Başkanımız, Mutlu Başkanımız, Erol Başkanımız ve tüm kıymetli misafirlerimizle bir aradayız. Herkese teşekkür ediyoruz, mahallemize doğalgaz müjdesinin de gelmesini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Taşkısığı’na Doğalgaz Müjdesi

Sosyal hayata dair her şey anlayışıyla Taşkısığı Sosyal Tesisleri’ni Adapazarı’na kazandırdıkları için mutlu olduklarını belirten Başkan Işıksu, “Çok güzel bir akşamda hep birlikteyiz. AK Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Muhtarlar Federasyonu Başkanımıza, muhtarlarımıza, meclis üyelerimiz ve kıymetli misafirlerimize mutluluğumuzu paylaştıkları için çok teşekkür ediyoruz. Yurdanur ve Burak kardeşlerimize mutluluklar diliyor, Dizdar ve Bektaş Ailelerine hayırlı olsun diyoruz. AK Belediyeciliği şehrimizin her noktasına ulaştırıyoruz. Taşkısığı Mahallemize bir Millet Evi bir de Sosyal Tesisler kazandırdık, doğalgaz için de tüm hazırlık çalışmalarımızı tamamladık. İnşaallah 2023 yılının ilk yarısında Taşkısığı’nda doğalgaz çalışması başlamış olacak. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Şehrin kalbi Adapazarı’mız için mahalle mahalle sokak sokak, gayretle çalışmaya devam ediyoruz inşaallah.” dedi.

Yüce’den Işıksu’ya Teşekkür

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, genç çifte iki cihan saadeti dileklerini ileterek başladığı konuşmasında, “Adapazarı Belediyemiz tarafından Taşkısığı Mahallesinde inşa edilen sosyal tesisler ilk kez bir buluşmaya ev sahipliği yaptı ve hep bir aradayız. Bu güzel tesis için Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu’ya ve emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Doğalgaz hayırlı olsun, bizler de destek verecek, takipçisi olacağız.” diye konuştu.

Tever: Adapazarı’mıza Hayırlı Olsun

Başkan Yüce’nin konuşmasının ardından düşüncelerini paylaşan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Sosyal Tesisler için Başkan Işıksu’ya teşekkür etti. Tever, “Yurdanur Dizdar ile Burak Bektaş kardeşlerimizi ve kıymetli ailelerini tebrik ediyor, bir ömür mutluluklar diliyorum. Adapazarı Belediyemiz tarafından yapımı tamamlanarak hizmete alınan Taşkısığı Mahallesi Sosyal Tesisleri’ndeki ilk düğün merasimini böylece gerçekleştirmiş olduk. Taşkısığı’mıza doğalgazın gelmesi noktasında bizler de üzerimize düşeni yapacak ve konunun takipçisi olacağız. Mutlu Işıksu Başkanımızı ve bu güzel tesisin inşasında emeği geçenleri kutluyor; bölge halkına ve Adapazarı’mıza hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Etiketler

Fehmi Duman