AK PARTİ SAKARYA TEŞKİLATI 16 İLÇEYİ KARIŞ KARIŞ GEZDİ

AK PARTİ SAKARYA TEŞKİLATI 16 İLÇEYİ KARIŞ KARIŞ GEZDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekili Recep Uncuoğlu, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Adapazarı teşkilatı saha çalışmaları kapsamında Uzunçarşı’da ziyaretlerde bulunarak vatandaşlar ile buluştu.

Kurban Bayramı’nın ardından son bir haftadır saha çalışmalarına hız veren AK Parti Milletvekilleri ve teşkilatı, ilk tur olarak 16 ilçenin tamamını gezerek esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. AK Parti heyetine vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi gösterilerek çeşitli talep ve istekler dile getirildi.

İlk tur kapsamında 16 ilçenin tamamını karış karış gezdiklerini ifade eden İl Başkanı Tever, saha ziyaretlerinin önümüzdeki haftalarda da artarak devam edeceğine dikkat çekti.

Teşkilat ve saha çalışmalarını değerlendiren İl Başkanı Yunus Tever, “AK Parti teşkilatı olarak, büyük bir ailenin verdiği sorumlulukla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmeye ve ilk günkü aşk ile çalışmaya devam ediyoruz. Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İlçe Teşkilatlarımız, Meclis Üyelerimiz, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanlarımız hâsılı tüm teşkilat mensuplarımız ile saha ziyaretlerimize durmaksızın devam ediyoruz. 2023 Haziran seçimlerine doğru yaklaşırken sahayı ilmek ilmek dokumak, vatandaşlarımızın her birine dokunmak ve gönüllerindeki yerimizi daha da güçlendirmek arzusundayız. Bu kapsamda da mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz. Tarihi Uzunçarşı’mızda ve etrafında bulunan sokakları tek tek gezdik. Böylece son bir haftadır 16 ilçemizin tamamına gitmiş çeşitli ziyaretlerde bulunmuş olduk. Gittiğimiz her bir noktada hamdolsun ki vatandaşlarımızın bizlere olan ilgisi, sevgisi ve yakınlığı görülmeye değerdi. Yaptığımız yatırım ve hizmetlerin karşılığında vatandaşlarımızın yüzündeki mutluluğu gördükçe çalışma azmimiz, gayretimiz ve motivasyonumuz daha da artıyor. AK Parti kadroları olarak önümüzdeki süreçte de tüm kademelerimizle birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya devam edeceğiz” dedi.

Uzunçarşı esnafını tek tek gezdiklerini ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandıklarını ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz; her zaman vatandaşların, esnafın yanında yer aldıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerde gelen talepleri dinlediklerini dile getirerek şu açıklamalarda bulundu: “Meclisin tatile girmesiyle birlikte Milletvekillerimiz ve parti teşkilatlarımız ile birlikte seçim bölgemizde ziyaret ve programlarımızı artırdık. Bu kapsamda tüm ilçelerimizi ziyaret ederek çeşitli vesilelerle vatandaşlarımız ile buluştuk. Son olarak Uzunçarşı’da esnaflarımızla ve hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Gittiğimiz her yerde vatandaşlar ‘ya ne olur cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayın. Şu 2023 seçimleri çok önemli ne olur sizler daha fazla çalışın’ dedi. Salgın ve Ukrayna-Rusya savaşı sonrası ortaya çıkan tablolar konusunda Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güveni sahada görmüş olduk. ‘Cumhurbaşkanımıza selam söyleyin, bizler ne bekliyorsak cumhurbaşkanımızdan bekliyoruz. Ekonomik ortamı da düzeltecek kişi odur’ diyorlar. 20 yıllık iktidarımız süresince yaptığımız icraatlar ve muhalefetin yaklaşımı vatandaşların bize olan güvenini gösteriyor. Gittiğimiz her yerde buna yakından şahit olduk. Hep birlikte daha çok çalışacak, davamıza ve kazanımlarımıza sahip çıkacağız inşallah. Bundan sonraki süreçte de sahada ki varlığımızı daha da artıracak, çeşitli programlar vesilesi ile vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler

Fehmi Duman