Akçalışkan’a Ferizli’li kadınlardan tam destek

Akçalışkan’a Ferizli’li kadınlardan tam destek

Akçalışkan’a Ferizli’li kadınlardan tam destek

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Arzu Akçalışkan, seçim çalışmaları kapsamında Ferizli ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu.

Akçalışkan, İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanı Mehmet Ata, Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ın eşi Nigar Dikbayır, İl ve İlçe Kadın yöneticileri ile birlikte Ferizli esnafını ve Ferizli kapali pazar yerini ziyaret ederek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamını iletti. Akçalışkan: “İktidarın bir türlü çözemediği yine hep aynı sorun. Büyük firmalar ve rant geliri sağlayanları çok etkilemese de özellikle küçük ve orta düzey esnafı sıkıntıya sokan ekonomideki darboğazı aşmak gittikçe zorlaşıyor. Ücret artışından daha fazla artış gösteren enflasyon; alım gücünü iyice düşürmüş durumda. Kirasını, elektrik, su benzeri giderlerini, vergisini, personelinin ücretini öderken oldukça zorlanan esnafımıza İYİ Parti iktidarında yapacağımız ekonomik hamleleri ve ülkemizde yaratacağı ekonomik ferahlama planımızı aktardık” diye konuştu.

İlçe merkezindeki esnaf ve vatandaşlarla tek tek tokalaşan Akçalışkan, seçime az bir zaman kaldığını belirterek destek istedi.

Akçalışkan, ziyaretlerine Ferizli Kaymakamlığı İlçe Emniyet Amirliği ile devam etti. Akçalışkan misafirperverlikleri için Emniyet amirliği personeline teşekkür etti.

Akçalışkan son olarak, Ferizli ilçesinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Akçalışkan: “İftar sonrası Genel Başkan Yardımcımız Sn. Ümit Dikbayır’ın kıymetli eşi Sn. Nigar Dikbayır, İl Kadın yöneticilerimiz ile birlikte kadınlarımızla bir araya gelerek yarına umutsuz uyanan gençlerimizi ve ekonomik sıkıntılarımızı konuşarak dertlerine ortak olduk.#TarihYazacağız, #Azkaldı” diye konuştu.

Samimi ve içten tavırları ile dikkat çeken Akçalışkan, vatandaşların gönlünü kazandı.

Etiketler

Fehmi Duman