Arifiye Toyota Caddesinde Yol Genişletme Çalışması

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Aşağı Kirazca Mahallesi Toyota Caddesindeki kavşak’ta yapılan yol genişletme ve kaldırım çalışmalarına başlandı.

Arifiye’de Toyota Fabrikası, Mollaköy Köprüsü ve yeni adıyla Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi arasındaki bağlantı yolu olan Toyota Caddesinde oluşan yoğun trafiğin önüne geçmek amacıyla, yol genişletme ve kaldırım çalışmalarına başlandı.

 Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; İlçemizin dört bir yanında yapmış olduğumuz yol genişletme ve kaldırım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.  Toyota Fabrikası, Mollaköy Köprüsü ve yeni adıyla Sadıka Sabancı Devlet Hastanemizi bağlayan yolda özellikle iş giriş-çıkış saatlerinde oluşan trafiğin önüne geçmek ve yolun dar oluşundan dolayı olabilecek kazaların önüne geçmek amacıyla yol genişletme çalışmasına başladık. Aynı zamanda, vatandaşlarımızın bölgeden yaya olarak rahatça geçebilmeleri amacıyla kaldırım çalışması da gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı en kısa süre içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” dedi.

Etiketler

Fehmi Duman