Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan Sakarya’da Ziyaretlerde Bulundu

Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan Sakarya’da Ziyaretlerde Bulundu

Sinan Oğan: Erdoğan’dan randevu bekliyorum

Dili, dini, kültürü bir Türk dünyasını bütün hale getireceğimiz, iş birliklerini artıracağımız

Haber-Fotoğraf-Canlı Yayın Fehmi DUMAN-Dernektürk,sakarya54.net Genel Yayın Yönetmeni

Dr. Sinan Oğan Adalet mülkün yani devletin temelidir! Adaletin olmadığı devlet çözülmeye başlar. Biz adaleti yeniden tesis edeceğiz.

Dr. Sinan Oğan Biz cumhurbaşkanı seçildiğimizde röportaj yaptı diye hiçbir gazeteci gözaltına alınmayacak!

Ata İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Sakarya’da ziyaretlerde bulundu.

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Dr. Sinan Oğan’a program boyunca Zafer
Partisi GiK üyesi Uzm. Dr. Cihan Kolip, Sakarya İl Başkanı Av. Yücel
Tercan ve milletvekili adayları ile partililerde eşlik etti.

“BİRİLERİNİN GETİRİP YANIMIZA MONTE ETTİĞİ KİMSE YOK”

Daha sonra Çark Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Oğan, vatandaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi. Ziyareti sırasında konuşan Oğan, “Birilerinin getirip yanımıza monte ettiği kimse yok. Biz varız, Ata İttifakı ve Türk milleti var. Başka kimse yok bizim yanımızda.” diye konuştu.

Sinan Oğan, seçim çalışmaları kapsamında Sakarya’da Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ayrıca, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle buluşarak seçim güvenliği konusunu ele aldı ve MHP Genel Başkanlığına aday olmayacağını belirtti. Oğan, esnaf ziyareti sırasında da terörü dışlayarak farklı düşünceleri kucakladıklarını vurguladı.

Ata İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Sakarya’da ziyaretlerde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında kente gelen Oğan, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Adapazarı ilçesindeki bir otelde kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle buluşan Oğan, zorlukların hepsini aşacaklarını belirtti.

Oğan, seçim güvenliğiyle ilgili cumhurbaşkanı adayları Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce’yi ziyaret ettiğini anımsatarak, “Sakarya’dan, Sayın Erdoğan’dan randevu beklediğimi bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Kendisiyle seçim güvenliğini konuşmak hem de cumhurbaşkanı adaylarının konuşabileceğini Türk milletine göstermek istiyoruz. Seçimin yüksek tansiyonda geçmesinin ne Sayın Erdoğan’a ne diğer adaylara ne de bu ülkeye faydası var.” dedi.

Bir gazetecinin “Tekrar MHP Genel Başkanlığı’na aday olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna Oğan, “Şu an MHP’nin ya da başka partinin genel başkanlığına değil cumhurbaşkanlığına adayım. Önümdeki siyaset çizgisinin temelinde bu ülkeyi yönetmek arzusu, Türk milliyetçilerinin bu ülkeyi yönetebilecekleri vizyonunu ortaya koyma isteği ve iradesi var. Onun için önceliğim şu an cumhurbaşkanlığı seçimleri.” yanıtını verdi.

“Birilerinin getirip yanımıza monte ettiği kimse yok”

Daha sonra Çark Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Oğan, vatandaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Ziyareti sırasında konuşan Oğan, “Birilerinin getirip yanımıza monte ettiği kimse yok. Biz varız, Ata İttifakı ve Türk milleti var. Başka kimse yok bizim yanımızda.” diye konuştu.

Oğan, en radikalinden en uyumlusuna kadar konuşup anlaşamayacağı kimsenin bulunmadığına işaret ederek, “Biz sadece ve sadece terörü, bu ülkenin birliğine ve bütünlüğüne kastedenleri dışlıyoruz, ayırıyoruz. Onun dışında farklı düşünceyi kucaklıyoruz. ‘Gelin’ diyoruz. Siz, ‘Şu yoldan gidersek doğruya ulaşırız’ diyorsunuz. Biz de ‘bu yoldan gidersek’ diyoruz. Ama sonuçta doğru tektir. O yüzden konuştuk, uzlaştık. Gençler artık bizimle.” ifadesini kullandı.

Dr. Sinan Oğan Bugün Sakarya’da  SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün ALTUĞ ve yönetim kurulu üyelerine Sakarya’mızda yürüttükleri çalışmalar için teşekkür ederiz. Sanayi atılımlarının yükseldiği bir Türkiye için mücadele edeceğiz.

Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Dr. Sinan Oğan, Sakarya programı kapsamında Sakarya Sanayicileri ve işadamları Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tamer Birlik ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahipliği yaptı. Ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Dr. Sinan Oğan Bugün Sakarya’da halkımızla buluştuk, dertlerini dinledik. Hala bizler gibi Sinan Ateş’in acısını yaşayan kardeşlerimize sarıldık. Ama hiç merak etmeyin, Sinan kardeşimizin hesabını soracağız.

Dr. Sinan Oğan Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sn. Hasan Alişan ve odamızın üyeleri ile bir araya geldik. Esnafımızın zor zamanlar geçirdiği bu dönemlerden çıkacağımız

Dr. Sinan Oğan Bugün Sakarya’da, 21 Haziran Milliyetçi Fikir Derneği’ni ziyaret ettik. Dernek Başkanı @ucarhan ‘a ve dernek üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

 

Etiketler

Fehmi Duman