ATA İttifakı Sakarya milletvekilleri tanıtıldı

ATA İttifakı Sakarya milletvekilleri tanıtıldı

ATA İttifakı Marmara Bölgesi Milletvekili aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, konuşmasında, “Ülkemizde mülteci istemiyoruz. Burası göçmenistan değil” dedi. ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ise, ” Yüzde 50’yi aşacağız diyorlar. Kimin oyuyla aşacaklar HÜDA PAR ya da HDP’nin oyuyla mı?) dedi.

ATA İttifakı Marmara Bölgesi Milletvekili aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın konuşmasından satır başları;

“Türkiye ayağındaki prangalardan kurtulacak. Türk kadınları sokaklarda korkusuzca yürüyebilecekler. Ülkemizde mülteci istemiyoruz. Burası göçmenistan değil. Burası Türkiye ve Türkiye olarak kalacak.”

“FETÖ önünde onlar diz çöksün biz çökmeyeceğiz. Onlar HDP’ye taviz versinler biz vermeyeceğiz. Diğerleri HÜDA PAR’la çıksınlar Diyarbakır’da ortak miting yapsınlar, biz yapmayacağız. Atatürk’ün altı okulda, Türkeş’in dokuz ışığında ATA İttifakı’nda bir araya gelmiştir. Türk milliyetçiliği, Atatürkçülük, ATA İttifakı’ndan başka hiçbir yerde temsil edilmemektedir.”

 

 

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın konuşmalarından satır başlıkları şöyle:

Cumhuriyetimizin 100. senesindeyiz ve bir seçim karşısındayız. Şimdiye kadar yok sayılanların ötelenenlerin kendi öz yurdunda garip olanların seçimi olacak. Cumhur İttifakı’nın yedeği olarak görülelim. Televizyonlar bizi yok saymaya devam etsinler. İttifaklar kendi aralarında paylaştıklarını sansınlar. Biz bu memlekette karşı değil biz bu memleketin sahibi olduğumuzu göstereceğiz.  Türk siyasi yelpazesine beraber bakalım Türkiye’de 4 ana yelpaze görürüz şimdi bize iki yelpaze göstermeye çalışıyorlar. Bizi izleyen ve bu durumdan haberdar olmayanlar için söylüyorum. Sol Parti Genel Başkanı diyor ki yüzde 50’yi aşacağım. Kimin oyuyla HDP’nin oyuyla mı? Cumhur İttifakı’da biz de yüzde 50’yi aşacağız kimin oyuyla HÜDA PAR’ın az buçuk oyuyla mı? Başka Türk milliyetçilerinin oyuyla,  onlar diyor ki biz sizin milliyetçiliğinizi ayaklar altına aldık gelin bizi seçin. Ama bizler onların çamur seviyesine asla inmeyeceğiz.”

“Bizi kanallarda göstermemeye devam etsinler. Bizim promterımız yok. Bizim arkamızda para babaları yok, karteller yok, dış güçler yok. Siz varsınız.”

“İttifaklar ve Cumhurbaşkanları arasında kadınlara değer veren tek ittifak ve tek Cumhurbaşkanı adayı biziz. Sevda Özbek hanım efendi Cumhurbaşkanı yardımcısı ilan etti kendisini. Bir kadın Cumhurbaşkanı yardımcımız olacak. Cumhuriyet kadını, içinizden birisi.”

Zafer Partisi’nin Sakarya Milletvekili Adayları

1 sırada Uzm. Dr. Cihan Kolip ,

2 sıra  Salih Suphi Güney ,

3  sırada Muhammet Cüneyt Sarımert ,

4  Serap Akar

5 sırasında Emel Atış

6 Aykut Akman,

7 Ömer Yılmaz

8 Kerem  Çiftçi

  

  

Etiketler

Fehmi Duman