Bakan Kasapoğlu’ndan Memur-Sen’e Ziyaret

Bakan Kasapoğlu’ndan Memur-Sen’e Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz ile birlikte Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret etti. İlk olarak Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve yönetim kurulu üyeleriyle kısa bir görüşme gerçekleştiren Bakan Kasapoğlu ardından Genç Memur-Sen yönetimi ile bir araya geldi.

Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ilk olarak Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette çalışma hayatı ve gençlik çalışmalarına ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Genç Memur-Sen Başkanı Mustafa Başkara ise Genç Memur-Sen’in yürütmekte olduğu faaliyetler hakkında kısa bir bilgi vererek komisyon tarafından hazırlanan raporları da Bakan Kasapoğlu’na iletti. Genç Memur-Sen’in Uluslararası Liderlik Okulu, Kudüs Akademisi, Bir Bilenle Bilge Nesil gibi yerel ve uluslararası çalışmalarda bulunduğunu ifade eden Başkara

, Genç Memur-Sen’in ADEM toplulukları aracılığıyla tüm üniversitelerde örgütlü olduğunu belirterek büyük bir kapasiteye sahip olduğunu vurguladı.

Genç Memur-Sen’i çalışmalarından dolayı tebrik eden Bakan Kasapoğlu ise sahip olduğu potansiyel ve örgütlü yapısıyla Genç Memur-Sen’in önemine dikkat çekerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunmuş olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Etiketler

Haber Merkezi