Başkan Özen, Sapanca Turizm Otelciler ve İşletmeciler Derneği’ni Ağırladı

Başkan Özen, Sapanca Turizm Otelciler ve İşletmeciler Derneği’ni Ağırladı

 Başkan Özen, Sapanca Turizm Otelciler ve İşletmeciler Derneği’ni Ağırladı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen Sapanca Turizm Otelciler ve İşletmeciler Dernek Başkanı Alpaslan Kılıç’ı ve dernek üyelerini makamında ağırladı.

Başkan Özen’i makamında ziyaret eden dernek başkanı Alpaslan Kılıç ve dernek üyeleri Tezcan Özdemir, Hakan Balcan, Melike Öztürk, Engin Aktaş, Osman Gür, Emre Çolak, Hüseyin Mercan, Nihal Vela ve Korhan Topaloğlu kurmuş oldukları dernek ve çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundular.

Sapanca’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Sapanca’mıza gelen misafirleri daha önceleri günü birlik olarak gelmeyi tercih ederken.  Artık konaklama için ilk tercih ettikleri yerlerin başında ilçemiz geliyor. Birbirinden şık ve kaliteli otellerimiz, butik otellerimiz, bungolov, tinyhouse, glamping gibi pek çok konaklama yerlerimiz bunulmaktadır. Göl kenarındaki yürüyüş alanlarımız, birbirinden nezih göl manzaralı ve dağ manzaralı tesislerimiz, tarihi güzelliklerimiz, trekking alanlarımız, yaylalarımız, spor alanlarımız, kamp alanlarımız gibi doğal güzellikleri ile doğa severlerin tercih etmeleri için Sapanca ön plana çıkıyor. Sapanca’mızın gelişmesi kalkınması adına yapılan her çalışmaya destek ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kurmuş olduğunuz derneğin tüm otel, işletme ve turizm sektörünü aynı amaç doğrultusunda birleştirmek adına güzel hedefleri, projeleri olan bir dernek olduğunu görüyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, Sapanca’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye belirtti. Başkan Özen, dernek başkanı ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Fehmi Duman