CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ender Serbes, partisinin teşkilatlarıyla bir araya geldi.

CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ender Serbes, partisinin teşkilatlarıyla bir araya geldi.

Ender Serbes teşkilatlarla buluştu

CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ender Serbes, partisinin teşkilatlarıyla bir araya geldi.

Ender Serbes, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Füsun Çetin, Serdivan İlçe Başkanı Atilla Karahan, Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar ve ilçe teşkilatları üyeleriyle samimi ve verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkanlar ve üyelerle, hem Sakarya’nın hem de ülkenin sorunlarını konuştuklarını belirten Serbes, seçim çalışmalarıyla ilgili de görüş alış verişinde bulunduklarını kaydetti.

  

TEŞKİLATLARDA MORAL ÇOK YÜKSEK

Teşkilatlarda büyük bir moral ve motivasyon olduğunu vurgulayan Serbes, birlik ve beraberlik içerisinde seçimde büyük bir başarı göstereceklerini dile getirdi. Mevcut iktidarın ülkeyi büyük bir yıkıma uğrattığını, toplumun artık dayanma gücü kalmadığının altını çizen Serbes, milletin tek umudunun CHP ve millet ittifakı olduğunu belirtti. Serbes, “CHP’ye halkın çok büyük bir teveccühü var. Aday adaylığı başvurusunda bunu genel merkezde de gördük. CHP Genel Merkezi aday adayları ve vatandaşlarla tıklım tıklım doluydu. Türkiye’de genç, yaşlı, toplumun tüm kesimleri artık değişim istiyor. Hak, hukuk, adalet ve eşit paylaşım istiyor. Bunun adresi olarakta CHP ve Millet İttifakını görüyor.” diye konuştu.

SORUNLARI BİLİYORUZ ÇÖZMEYE HAZIRIZ

Ülkenin olduğu gibi Sakarya’nın da çözülmesi gereken bir çok sorunları olduğunu işaret eden Serbes, “Tarihi bir dönemden geçiyoruz. Seçimlere çok az bir zaman kaldı. Bu seçim geçmişteki hiçbir seçime benzemiyor. Bu seçim ülkemizin, milletimizin kader seçimi olacak. Şehrimizin de kader seçimi olacak. Çiftçilerimizin, üreticilerimizin ve esnafımızın biz siyasilerden haklı beklentileri var. Mevcut yöneticiler bazen körü, bazen sağırı oynuyor. Bizler ise herkesimin dertlerini birlik, beraberlik içerisinde çözmeye hazırız.” şeklinde konuştu.

Fehmi Duman