DEVA PARTİSİ GEYVE’YE ÇIKARTMA YAPTI

DEVA PARTİSİ GEYVE’YE ÇIKARTMA YAPTI

DEVA PARTİSİ GEYVE’YE ÇIKARTMA YAPTI

DEVA Partisi Genel Merkez Başkan Başdanışmanı, Sakarya İl Başkanı ve İlçe Başkanları ile Kadın ve Gençlik Çalışmaları Başkanları Geyve’ye çıkartma yaptı.

DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar,  DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, DEVA Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Hayrunisa Nur Gökçe Dursun, DEVA Partisi ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, DEVA Partisi Geyve İlçe Başkanı Murat Demir ve yönetimi ile Geyve İlçesinde, STK’lar, esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

GEYVE ESNAF VE SANATKARLAR ODASINA ZİYARET

DEVA Partisi İl ve İlçe Yönetimi, 19 Şubat’ta yapılan ve Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerini kazanan Saim Taşpınar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Taşpınar, konuklarını karşıladı ve makamında kabul etti. Taşpınar,  DEVA Partisi yöneticilerine,  son dönemde esnafların yaşadıkları sıkıntılar ile ilgili bilgiler verdi. Saim Taşpınar; “Esnaf bugün aldığını yarın yerine koyabilecek mi kaygısıyla ticaret yapıyor.  Artan maliyetler her kesimi zora sokuyor.“ dedi. Taşpınar, “Esnaf Odası başkanı İsmail Bulur abimizin vefat etmesi bizleri çok üzdü. İsmail Bulur başkanımızın yapmış olduğu görevi hız kesmeden devam ettiriyoruz. Kendisine  Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum. Amacım esnaf arkadaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır.” dedi. Nezaket ziyareti için Saim Taşpınar, DEVA Partisi yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür etti.                                                                                            

DEVA PARTİSİ YÖNETİCİLERİNDEN,  ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASINA ZİYARET

DEVA Partisi İl ve İlçe Yönetimi Geyve’de,  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Aykut Yurt’a makamında  ziyarette bulundu ve Geyve Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’nın 21. olağan kurul toplantısında Güven tazeleyen Başkan Aykut Yurt’a yeni dönemde başarılar dilediler. Yurt “Geçtiğimiz sene sokağa çıkma yasağı döneminde de kontak çevirmeyerek oldukça zor günler geçiren esnafımız, her gün akaryakıta yapılan zamlar ve yedek parçada,  bakım ücretlerindeki yüksek orandaki artışlardan  olumsuz etkileniyorlar.”dedi.

‘YAPILAN “EKONOMİK DENEYLER” GENİŞ KİTLELERİ YOKSULLAŞTIRIYOR.’  

DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar, ziyaret sırasında; “ Ülkemizde yaşanan ekonomik krizin temelinde siyasi tercihler yatıyor. Demokratik değerlerin ve ilkelerin askıya alındığı yönetim zihniyeti ülkemizin ciddi kayıplar yaşamasına sebep oluyor. Ekonomide güven kaybı yaşanan süreçten, yara almadan çıkılması beklenemezdi. Bu sistemin ekonomik yapısının kamu harcamalarında lükse, gösterişe, israfa, inşaat ve imar rantlarına dayanması söz konusuyken, yapılan tüm “ekonomik deneyler”, geniş kitleleri yoksullaştırmaktan başka hiçbir sonuç vermiyor. Yaşanan demokratik gerileme dönemini durdurup, ekonomimizi hızla hak ettiği yüksek seviyeye ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. Dürüst, çalışkan ve işin ehli kadrolarla beraber zengin, refah, huzurlu bir ülke olmanın mimarı olmak istiyoruz. DEVA Partisi kadrolarıyla birlikte, ülkemizin en başarılı olduğu dönemlerden çok daha iyisini yakalayacağımıza eminim. Kadrolarımızla, çözüm önerilerimiz, eylem planlarımızla bu hafta sonu seçim olsa DEVA Seçime hazır. ”dedi.

Bir 9 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

“ESNAF VE VATANDAŞA ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Geyve İlçesi DEVA Partisi İlçe Yönetimi, Genel Merkez ve İl Yönetimine ev sahipliği yaparken, DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar ile Sakarya İli DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyetin Pazar esnafı ve kurum ziyaretleri soğuk havaya rağmen yoğun bir şekilde devam etti. Esnaf ve vatandaşların sorunları dinlendi, DEVA Partisinin eylem planları ve çözüm önerileri hakkında da bilgiler aktarıldı. DEVA İl Başkanı Mehmet Erdoğan yaptıkları ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek, olumlu geçen bu ziyaretlere devam edeceklerini açıkladı.

Bir 5 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar, telefon ve ekran görseli olabilir

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Fehmi Duman