DEVA PARTİSİNDEN 23 NİSAN’DA ÇOCUKLARA PAMUKŞEKER ve EĞLENCE ETKİNLİĞİ

DEVA PARTİSİNDEN 23 NİSAN’DA ÇOCUKLARA PAMUKŞEKER ve EĞLENCE ETKİNLİĞİ

DEVA PARTİSİNDEN 23 NİSAN’DA ÇOCUKLARA PAMUKŞEKER ve EĞLENCE ETKİNLİĞİ

DEVA Partisi Kadın Çalışmaları Başkanlıkları tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bağlar mahallesinde organizasyonu yapılan ve mahallenin tüm çocuklarının katıldığı pamuk şekerli palyaçolu eğlence etkinliğinde çocuklar doyasıya eğlendiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. yıldönümünü Sakarya Kent merkezinde İl protokolü ile kutlayan DEVA Partisi Yöneticileri, DEVA Partisi Kadın Çalışmaları Başkanlıkları tarafından Bağlar Mahallesinde çocuklar için düzenlenen etkinliğe katılarak, çocukların Bayram etkinliğindeki neşeli anlarına ve mutluluklarına yakından tanıklık ettiler ve eğlenceli zaman diliminde çocuklarla bir arada oldular.

Bağlar Mahallesi etkinlik alanında çocuklar için düzenlenen “23 Nisan Bayramı Eğlence Etkinliğinde”,  DEVA Partisi Kadın Çalışmaları Başkanları çocuklara önce pamuk şekerlerini dağıttılar. Daha sonra çocuklara simit ikramı yapılırken, etkinlik kapsamında  çocuklara  hikaye kitapları ve ay yıldızlı balonlar da hediye edildi. Etkinlikte yer alan Palyoçalar çocukları müzik eşliğinde birlikte oynanan oyunlara yönlendirirken, çocukların eğlenmesine katkı sağladılar.  Çocukların boyama etkinliğinde de çok eğlendikleri gözlendi. Müziklere hep birlikte eşlik eden çocuklar, bu özel günde hoşça vakit geçirerek,  arkadaşları ile birlikte oyun ve şarkı söyleyerek,  renkli görüntüler oluşturdular.

Etiketler

Fehmi Duman