Emine Kumru “Sadece seçim zamanı değil her zaman esnafımızın yanındayız”

Emine Kumru “Sadece seçim zamanı değil her zaman esnafımızın yanındayız”

DEVA’LI KADINLAR ARİFİYE’DE

ESNAF ZİYARETİ İÇİN SAHADAYDI

Deva Partisi Arifiye İlçe Başkanı Emine Kumru’nun esnaf ziyaretine, Adapazarı ve Serdivan Kadın Çalışmaları Başkanları da destek verdi.

Deva Partisi Arifiye İlçe Başkanı Emine Kumru Arifiye’de esnaf ziyaretinde bulunarak esnaf ve sanatkarlar ile sokakta vatandaşların sorun ve şikayetlerini de dinledi.  Adapazarı İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Tülay Sinan, Serdivan İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Sevinç Say, ve Adapazarı İlçe Yönetiminden Saliha Aydeniz de Arifiye İlçe Başkanı Emine Kumru’nun ziyaret çalışmasına destek verdiler.

“Sadece seçim zamanı değil her zaman esnafımızın yanındayız”

Arifiye İlçe Başkanı Emine Kumru yapmış olduğu açıklamada “Deva Partisi olarak Arifiye’de sahada yaptığımız çalışmada esnafımızı ve her yerde halkın sıkıntılarını dinliyoruz. Önceliğimiz halkımızı dinlemek, halkın sorun ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamak ve doğru çözüm ve politikalar geliştirmektir.

Ülkemizin ekonomik toplumsal ve siyasal hayatında önemli bir yere sahip olan esnaf ve sanatkârlarımız, ticari hayatta yaşanan gelişmeler ve son yıllarda ekonomik kriz nedeniyle giderek ağırlaşan birçok sorunla karşı karşıya ve her geçen gün zorlaşan koşullarla mücadele ediyorlar. Modern ekonomide kullanılan kalite ve tüketici hakları kavramlarına katkıda bulunan esnaf ve sanatkârımızın gelişen ekonomiden hak ettiği payı alması için gereken çalışmaları yapacağız. Geçmişten gelen yozlaşmış siyaseti arkada bırakıyoruz. Sadece seçim zamanı değil her zaman vatandaşımızı dinliyor, her alanda eylem planlarımızı açıklıyoruz. Biz gerçek sorunların çözümlerini sunarak geleceğe dair umutları yeşertiyoruz.” dedi.

Fehmi Duman