Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sakarya’da çiftçilerle bir araya geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sakarya’da çiftçilerle bir araya geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sakarya’da çiftçilerle bir araya geldi.

Türkiye’nin her yerine giderek vatandaşların dertlerine kulak vermeye devam eden Davutoğlu’nu Sakarya’lı çiftçiler traktörleriyle karşıladı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ziyaretlerine ilk olarak Ferizli İlçesine bağlı Gölkent mahallesinden başladı. Gölkent mahallesinde çok sayıda çiftçi Davutoğlu’nu Traktörleriyle karşıladı. Çok sayıda çiftçinin katılımı ile gerçekleştirilen ziyarette Davutoğlu’na Gelecek Partisi Seçim ve Hukuk İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, il teşkilatı ve ilçe başkanları da eşlik etti.

Davutoğlu “Gelecek Partisi iktidarında tarım birinci önceliğimiz olacak”

Davutoğlu, mazot alamayacak durumdayız, gübre alamayacak durumdayız nasıl ekicez biz tarlalarımızı diyen ve yüksek maliyetlere tepki gösteren çiftçilerin dertlerini dinledi. Miting havasına dönüşen ziyarette Davutoğlu, Çiftçilere yaptığı konuşmasında, alın terini silen çiftçilerimiz alın teri mubarek olsun. Çiftçilerimize söz veriyorum “Gelecek Partisi iktidarında tarım birinci önceliğimiz olacak” dedi.

Çark’ta Davutoğlu izdihamı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Sakarya İl Başkanlığının düzenlediği iftar programı öncesi Çark Caddesi esnafını ziyaret etti. Binlerce Sakaryalı tarafından karşılanan Gelecek Partisi Lideri’ne Sakarya’lılar büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Esnafı ziyaret eden Davutoğlu, vatandaşlarla sohbet ederken, zaman zaman izdiham yaşandı.

Sakarya benim için değerlidir

Sakarya İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu iftar programına Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları, İlçe Başkan Yardımcıları, Siyasi Parti İl başkanları, STK temsilcileri, Medya ve çok sayıda vatandaşın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Davutoğlu, iftar programında yaptığı konuşmada, Sakarya’nın davalarının simge şehri olduğunu söyledi. Sakarya’ya 2019’da yaptığı ziyareti anımsatan Davutoğlu, “Sakarya benim için değerlidir. Eğer cesur yürekli insanların çıktığı yeni bir yol varsa o yolun başlangıç noktası Sakarya’dır ve Sakarya’nın değerleridir. Bu yolun meşalesini Sakarya’da yakmışız. Üstat Necip Fazıl’ın Sakarya üzerinde anlattığı davanın değerleri ne ise o değerleri ihya edene, baş tacı yapana kadar yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Etiketler

Fehmi Duman