Gelecek Partisi’nde Sevindik ,Gönen, Gedik, Sayar, Güler Milletvekilliği aday adayı oldular

Gelecek Partisi’nde Sevindik ,Gönen, Gedik, Sayar, Güler Milletvekilliği aday adayı oldular

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak TBMM 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için Gelecek Partisi’nden Milletvekilliği aday adayı oldu.

Sevindik, aday adaylık müracaatını Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde yaptı.

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik Aday adaylığını kamuoyuna sosyal medyadan yayımladığı mesajla duyurdu. Sevindik mesajında;

“Kıymetli Hemşehrilerim, Kıymetli Gelecek Partili Yol Arkadaşlarım;
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Türkiye Cumhuriyeti Genel Seçimlerinde Sakarya’mızı ve siz kıymetli hemşehrilerimizi Gazi Meclisimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil etmek için, Aziz Milletimizin ve Sakarya’mızın bir evladı olarak Sakarya’mıza en iyi hizmeti sunmak kararlılığı, Ehil ve Liyakat kadroların güçlü, Müreffeh bir Türkiye’yi yeniden inşa edeceği inancıyla, Genel Başkanımız Sayın Prf.Dr. Ahmet Davutoğlu ile beraber yol yürümekten onur ve şeref duyduğum Gelecek Partisi’nden 28. Dönem Milletvekilliği aday adaylığımı saygılarımla kamuoyuna arz ederim” ifadelerine yer verdi.

Sevilay Gönen Gelecek Partisi’nden Aday adayı oldu

Gelecek Partisi Sakarya Kurucular Kurulu Üyesi Sevilay Gönen, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak TBMM 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için Gelecek Partisi’nden aday adayı oldu.

Gönen, aday adaylık müracaatını Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı’nda yaptı.

Gelecek Partisi Sakarya İl Kurucular Kurulu Üyesi Sevilay Gönen, Aday adaylığını kamuoyuna sosyal medyadan yayımladığı mesajla duyurdu. Gönen mesajında;

“2020 yılından bugüne kadar Genel Başkanımız Sayın Prf.Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde çıktığım bu yolda neferi olmaktan gurur ve onur duyduğum, kurucusu olduğum Partimden Ülkemize, Milletimize ve Sakarya’mıza güzel hizmetler yapabilmek adına 28. Dönem Gelecek Partisi Sakarya Milletvekili Aday adayı olduğumu siz kıymetli hemşehrilerime arz ederim. Saygılarımla.” ifadelerine yer verdi.

Sinan Gedik Gelecek Partisi’den Aday adayı oldu

Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilat Başkanı Sinan Gedik, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak TBMM 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için Gelecek Partisi’nden aday adayı oldu.

Gedik, aday adaylık müracaatını Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı’nda yaptı.

Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilat Başkanı Sinan Gedik, Aday adaylığını kamuoyuna sosyal medyadan yayımladığı mesajla duyurdu. Gedik mesajında;

“Yürütmekte olduğum Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı Teşkilat Başkanlığından TBMM 28. Dönem Milletvekili aday adayı olmam sebebi ile istifa ediyorum.

Aziz Milletimizin sorunlarına çözüm bulmak ve temiz siyaseti ülkemizle buluşturmak için verdiğimiz mücadelemize ve yapmış olduğumuz çalışmalarımıza hemşehrilerimizin takdiri ile Yüce Meclimisin çatısı altında daha güçlü ve etkin bir şekilde devam etme niyetindeyim.

Ülkemize ve Sakarya’mıza hayırlı olacağını temenni ettiğim bu süreçte desteklerinden dolayı Genel Başkanım Sayın Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere Genel Merkez yöneticilerimize, Sakarya İl Başkanım Sayın Fatih Sevindik ve yönetimindeki değerli yol arkadaşlarıma ve Sakarya’lı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.” ifadelerine yer verdi.

Derya Sayar Gelecek Partisi Sakarya’dan Milletvekili Aday adayı oldu

Gelecek Partisi Sakaya Sosyal Politikalar Başkanı Derya Sayar 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde partisinden Sakarya milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiğini açıkladı.

Derya Sayar Milletvekili Aday Adaylığı İçin İl Başkanlığı’ndan istifa etti. Gelecek Partisi Sakarya Sosyal Politikalar Başkanı 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde partisinden Sakarya milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiğini açıkladı.

 Derya Sayar yaptığı açıklamada “Büyük bir onur, gurur ve heyecanla yürüttüğüm Gelecek Partisi Sakarya Sosyal Politikalar Başkanlığı görevimden 28. Dönem Milletvekili seçiminde Gelecek Partisi Sakarya milletvekili aday adayı olmak amacıyla istifa ediyorum. Tüm çabamız çocuklarımızın adil, müreffeh ve özgür bir Türkiye’de yaşaması için. Seçimlerin tüm Türkiye’de demokratik bir olgunluk içerisinde, adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum. Milletvekilliği aday adaylığı sürecinde güçlü destekleri için Sakarya İl Başkanım Fatih Sevindik, il yönetim kurulumuza, teşkilatlarımızın tüm kademelerine ve Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’na teşekkürlerimi arz ederim.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı Seçiminin ve 28. Dönem Milletvekili Seçiminin ülkemiz, Sakarya’mız ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Gelecek Partisi Akyazı İlçe Başkanı Hüseyin Güler Aday adayı oldu

Etiketler

Fehmi Duman