HAYIRSEVER İŞ İNSANI MELDA YETER

HAYIRSEVER İŞ İNSANI MELDA YETER

HAYIRSEVER İŞ İNSANI MELDA YETER

Anadolu coğrafyasında yaşanan büyük depremin ardından Ankara’da yapılan Sosyal Sorumluluk projesi etkinliğine sponsor olan Melda Yeter’e Brandinwest tarafından teşekkür belgesi takdim edildi…

İş insanı Melda Yeter gerek çalışma hayatında gerek yaptığı hayır işleri ile adından sıkça söz ettiren birisi. Hafta sonu cemiyet hayatının ünlü isimlerinin yer aldığı ve birçok standın hazır bulunduğu HiltonSA OTEL Ankara’da  iş insanı Melda Yeter gelirinin çoğu depremzedeler gidecek olan etkinliğe sponsorluk  yaparak yeniden bir ilk’e imza attı. Naz Ersoy ve Proje ortağı Dilan Çakan tarafından kendisine teşekkür belgesi sunularak yaptığı yardımlarla insanlarını takdirini kazandığı da belirtildi.

Melda Yeter; “Hep Birlikte El Ele” sosyal sorumluluk projesiyle ilk etapta depremzede ailelere yardımcı olmayı planladıklarını söylediklerinde bende seve seve varım dedim. Stantlarda sunulan alışveriş ortamıyla da girişimci ve üreticinin kazanmasına katkıda bulunulmasının yanı sıra gelirin çoğunun depremzedelere bağışlanacağını duymam beni ziyadesi ile memnun etti. Şubat ayında meydana gelen Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlara yardım için kolları sıvayan stand sahiplerine bende bir Hatay’lı olarak teşekkürü borç bilirim” dedi.

Pek çok tasarım ve satış standının bir araya gediği etkinlikte, Projenin gelirinin yüzde 20’si Ankara’daki söz konusu depremlerden etkilenen ailelere bizzat teslim edildi. Projede yer alan stant sahipleri de kazançlarının yüzde 15’ini gönüllü olarak etkinliğin yardım gelirine bağışta bulundular

İş İnsanı Melda Yeter; Depremzede ailelere bir nebze de olsa yardım etme imkanının sağlamayı amaçlanan etkinlik çok güzel oldu ve hep beraber yaralarımız birlikte sardık şeklinde sözlerini noktaladı.

Etiketler

Fehmi Duman