İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği olarak Kurucular Kurulu Üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği olarak Kurucular Kurulu Üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İSGİD İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

İSGİD – İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği olarak Kurucular Kurulu Üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İSGİD – İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği Kurucular Kurulu Üyeleri ilk toplantısını Samsun’un yöresel lezzetleriyle, İstanbul Başakşehir’de hizmet veren Nokul Bafra Pidesi & Köfte Restoranında gerçekleştirdi.

Toplantıda ilk görev dağılımları ve atamaları oy birliği ile gerçekleştirildi. Genel Başkanlığa Fatih AŞCI, Genel Başkan Vekilliğine Ömer Yılmaz EGE ve Ersin ÜRESİN, Genel Sekreterliğe Cennet TAŞDELEN, Genel Saymanlığa / İdari ve Mali İşler Komisyonu Başkanlığına Taner YİĞİT, Genel Başkan Yardımcılığına / Dijital ve Teknoloji Komisyonu Başkanlığına Erdem BAŞARAN, Genel Başkan Yardımcılığına / Halkla İlişkiler ve STK İlişkileri Komisyonu Başkanlığına Savaş ŞAHİN, Genel Başkan Yardımcılığına / Kültür, Sanat Çalışmaları ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanlığına Eren KESKİN, Genel Başkan Yardımcılığına / Ticari ve Sektörel Gelişmeleri İzleme Komisyonu Başkanlığına İbrahim KELEŞ diğer Kurucular Kurulu Üyeleri; Caner YILMAZ, Çiğdem EMİRZA, Fatih Sultan ARAL, Harun ŞENER, Selim GÜNEŞ, Şeyda KARADENİZ ve Uğur BAŞ’ın oy birlikleri ile getirildi.

Genel Merkez binası ve yeri için öneri ve istişarelerde bulunulan toplantıda, geleneksel derneklere nazaran Samsun’un ve Samsunlu’nun, ekonomik, siyasi, gerekse hizmet alanında tüm sorunlarını gurbette çözmeyi amaç edinildiği bildirildi. Yönetimden yapılan yazılı açıklamada ise, “İSGİD’in gelecekteki en önemli hedeflerinden biri Samsunlu genç iş insanlarını var olan tüm genç iş insanları platformları, dernekleri, federasyonları ve konfederasyonları ile bir araya getirip küresel alanda iş birliği yapmalarını sağlamak. Aynı zamanda genç girişimci adayları ve start-up projelerini ilgili yatırım fonları, melek yatırımcılar ve platformlar ile desteklemek, birlikte projeler üretmek. ”denildi.

Fehmi Duman