İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Avukat Doğan Şen seçildi

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Avukat  Doğan Şen seçildi

İYİ Parti Adapazarı İlçe 3. Olağan Kongresi, Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı’nın aday olmadığı kongrede Doğan Şen, tek liste ile girdiği seçimlerde, Adapazarı ilçe Teşkilatının başkanı oldu.

HABER-Fehmi DUMAN-Fotoğraf-NECLA BAKAN

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’nın 3. Olağan Kongresi, bugün Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Fotoğraf açıklaması yok.

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Adapazarı İlçe 3. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada, “Serdivan kongremizde bir şey söyledim. Gazeteciler buraya gelsin. Gazetecimsilere gerek yok. Gördük ki gazeteciler burada gazetecimsiler yok. Biz bunları çok önemsemiyoruz. Biz yolumuza devam edeceğiz.” dedi. Dikbayır’ın bu sözleriyle hangi gazetecileri kast ettiği merak konusu oldu.

İYİ Parti Adapazarı İlçe 3. Olağan Kongresi, Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı’nın aday olmadığı kongrede Doğan Şen, tek liste ile girdiği seçimlerde, Adapazarı ilçe Teşkilatının başkanı oldu.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı’nın aday olmadığı kongrede Doğan Şen tek listeyle kongreye girdi.

Yapılan kongrede Doğan Şen, tek liste ile girdiği seçimlerde, Adapazarı ilçe Teşkilatının başkanı oldu. Orhan Gazi Kültür Merkezinde yapılan kongreye, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş,Gelecek Parti,Yeniden Refah Partisi,Sakarya muhtarlar Federasyonu  başkan Erdal Erdem , SATSO eski başkanı Sakarya Kent Şurası Kurucu Başkanı  Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kongreye katılan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ümit Dikbayır burada gündeme ilişkin açıklamalarda bulunurken, yaptığı bir konuşma dikkat çekti. Dikbayır, “Serdivan kongremizde bir şey söyledim. Gazeteciler buraya gelsin. Gazetecimsilere gerek yok. Gördük ki gazeteciler burada gazetecimsiler yok. Biz bunları çok önemsemiyoruz. Biz yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Saliha Dikbayır Konuk  “Adapazarı 3. Olağan kongremizi bayram tadında hayırlısıyla gerçekleştirdik.Yeni seçilen değerli başkanımız Sn.@avdogansen ile birlikte kaldığımız yerden iktirada yürümeye devam edeceğiz inşallah . Hayırlı olsun Başkanım hep beraber yolumuz açık olsun.Daha yapacak çok işimiz var.Bize kolay gelsin sizinlede yeni destanlar yazacağız. #TÜRKİYEİYİOLACAK #Sakaryaiyiolacak 🤲🇹🇷☀️

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi görseli olabilir

Bir 1 kişi görseli olabilir

Selçuk Kılıçaslan İYİ Parti Adapazarı 3. Olağan kongremize Mali İşler Başkanımız ve Sakarya Milletvekilimiz Sn. Ümit Dikbayır ile birlikte katılım sağladık. Kongrede İlçe Başkanı seçilen Sn. Doğan Şen ve yönetimini tebrik ediyor, önümüzdeki dönem çalışmalarında başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Serkan Erişir Hayırlısıyla Adapazarı İYİ Parti ilçe olağan kongresini tamamladık. Bu bayrağı başarıyla taşıyan Sn Serdip Dokumacı görevini yeni başkanımız Sn Doğan Şen üstlendi.Kendisine başarılar diliyorum Genel başkanımız sn Meral Akşener ve genel başkan yardımcımız sn Ümit Dikbayır ın üstün çalışma temposunun izinde olmak adına gayret göstermek amacındayız.

#AzKaldı

🇹🇷☀️🇹🇷
Fotoğraf açıklaması yok.
Bir 5 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Fatih Akgün, İYİ Parti Adapazarı 3.Olağan kongremize Mali İşler Başkanımız Sn.Ümit Dikbayır ve İl Başkanımız Sn.Selçuk Kılıçaslan ile birlikte katılım sağladık. Kongrede İlçe Başkanı seçilen Sn. Doğan Şen ve yönetim kurulunu tebrik ediyor, önümüzdeki dönem çalışmalarında başarılar diliyorum.

Bir 4 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Gökhan Kaçar, İYİ Parti Adapazarı 3. Olağan kongremize Mali İşler Başkanımız ve Sakarya Milletvekilimiz Sn. Ümit Dikbayır, İl Başkanımız Sn. Selçuk Kılıçaslan ve Teşkilat Başkanımız Sn. Fatih Akgün ile birlikte katılım sağladık. Kongrede İlçe Başkanı seçilen Sn. Doğan Şen ve yönetimini tebrik ediyor, önümüzdeki dönem çalışmalarında başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.

Bir 7 kişi ve oturan insanlar görseli olabilir

Etiketler

Fehmi Duman