İYİ Parti Erenler İlçe Teşkilat Açılışı Törenle Gerçekleşti

İYİ Parti Erenler İlçe Teşkilat Açılışı Törenle Gerçekleşti

İYİ Parti Erenler İlçe Teşkilat açılışı törenle gerçekleşti

İYİ Parti Erenler İlçe Teşkilatı’nın açılışı Sakarya’nın Hacıoğlu Mahallesi Şehit Yaşar Güler Caddesi No:75 Erenler ilçesinde gerçekleşti.

İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve Kadın Politikaları Başkanı Sevgi Mutlu ile yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen  İYİ Parti Erenler İlçe Teşkilatı’nın açılışına; Sakarya Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Erdal Erdem, İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Erenler Mahalle Muhtarı Ayşe Uzunoğlu, Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ve yönetimi, İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Sakarya Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Ünver, partinin diğer ilçe başkanları, esnaflar ve çok sayıda partili katıldı.

Açılış öncesi saygı duruşunun hemen ardından İstiklal Marşı okundu ve ilk olarak Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman kürsüye gelerek konuşmasını yaptı.

Birileri gibi mağdur edebiyatı yapmadıklarını dile getiren İlçe Başkanı Şemsettin Duman, siyasi partiler içerisinde en çok kendilerinin mağduriyet yaşadığına dikkati çekerek, ‘’Biz her ne olursa olsun şikayetçi olmadık. Siyasi parti olarak bizlerin yükselişi sizlerle birlikte olacak ve birlikte devam edecektir. Kuruluşumuzda bizimle alay eden olmuştu. Hatta ‘Teşkilat kuramayacaksınız, seçime giremeyeceksiniz!’ dediler. Hepsini yaptık. Değişim Türkiye’de en Sakarya’da olur dedik ve bunu da biz başardık. Biz yolumuza devam edeceğiz. Ülkenin durumu ortada; her türlü mağduriyeti yaşayan biz fakat bağıran başkaları. Artık yeter demenin zamanı geldi. Biz hiçbir zaman terörle yan yana olmadık ve olmayacağız. Teröristleri davul zurna ile karşılayanlar bize terörist diyemezler. Bizim başımız dik, alnımız ak. Sakarya’da yüzde 26 gibi bir orana ulaşıyorsak eğer bu hepimizin başarısıdır. Hepinizi tebrik ediyorum. Ayrıca Sakarya’dan bir milletvekili değil 2-3 milletvekili göndereceğiz.” şeklinde tespit ve değerlendirme ile konuşmasının sonunda iddialı bir göndermede bulundu.

Tören öncesi konuşmasında kürsüye gelerek mikrofon karşısına geçen İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, ‘tedbili mekânda ferahlık vardır’ şeklinde başlayan konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ‘’Biz partimizi kurarken çok büyük sıkıntılar yaşadık. Zamanla birlikte iyi bir noktaya geldik. O sıkıntılar artık geride kaldı. Biz bunları bu teşkilatlarla birlikte başardık. Sakarya’dan başlayarak Türkiye’nin kaderini değiştireceğiz. Bu harami düzeni düzelteceğiz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek ve seçim günü zafer çığlıkları atacağız.’’

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ın da davetli olduğu Erenler’deki ilçe teşkilat açılış törenine toplantı sebebiyle son dakika katılamayacağı ve tebrik mesajı yolladığı bilgisi verildi.

Etiketler

Fehmi Duman