İYİ Parti Sakaryalı kadınlar TBMM Grup Toplantısına katıldı

İYİ Parti Sakaryalı kadınlar TBMM Grup Toplantısına katıldı

İYİ Parti Sakaryalı kadınlar TBMM Grup Toplantısına katıldı

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan Yardımcıları, İYİ Parti Sakarya İl Kadın Politikaları Başkanı Arzu Göksun Akçalışkan, İYİ Parti Sakarya İl Teşkilat Başkanı Fatih Akgün, İl ve İlçe teşkilatının çeşitli kademlerinde görevli kadın üyeler, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in daveti üzerine TBMM’deki grup toplantısına katıldı. Grup toplantısının ardından Sakarya teşkilatında görev alan kadınlar, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.

Sakarya’nın 16 ilçesindeki ilçe teşkilatlarında görevli kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in daveti üzerine Ankara’ya gitti. İYİ Partili kadın üyeler, TBMM’de gerçekleşen İYİ Parti Haftalık Grup toplantısına katıldı. Burada Akşener, partililere ve ekran başındaki vatandaşlara seslendi.

”Bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz”

Grup toplantısına katılan ve değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Sakarya İl Kadın Politikaları Başkanı Arzu Göksun Akçalışkan: “Bugün bizler için çok önemli bir gün. Çok kıymetli bir gün. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü. Genel başkanımızın daveti ile birlikte Sakarya’nın tüm ilçeleri, ilçe kadın kolları, ilçe başkanlarımız ve İl ve İlçe teşkilatının çeşitli kademlerinde görevli kadın üyeler toplantıya geldi. Tüm vaktini bugün için ayıran, gelmeyi çok isteyip de bizimle gelemeyen bütün arkadaşlarımızın da kalbi ile Ankara’daydık. Bugüne özel grup toplantımız Salı gününe alındı. Genel başkanımızın konuşmalarını dinledik. Gündeme dair, hayata dair, hayatın içinden, kadına dair çok güzel açıklamalar yaptı. Bir kez daha güne damgasını vurdu. Sayın Genel Başkanımızı yürekten kutluyoruz. İyi ki biz onunlayız, iyi ki bizim hayatımıza girdi. İyi ki Türkiye’ye çok iyi gelmek için bu yola çıktı. Bizler de İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı olarak bu özel günde Genel Başkanımız ile bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

”Akşener’i ziyaret ettiler”

Grup toplantısının ardından İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ında aralarında bulunduğu parti mensupları ile genel merkez binasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.

Fehmi Duman