Kardağ Erimez üzerinden, karların kalkmadığı dağların suyu

Kardağ Erimez üzerinden, karların kalkmadığı dağların suyu

Erimez Kardağ Doğal Kaynak Suyu, 2009 yılında Giresun Valiliğinden almış olduğu ruhsat ile üretime başlayıp, var olan kalitesini Avrupa normlarına uygun olduğunu Sağlık bakanlığından alınan ruhsat ile belgelemiş olup, aynı zamanda ISO 9001-2008 standardına uygun üretim, dağıtım ve satış yaptığı ve Avrupa’da da geçerli olan ISO 22000 şartlarına uygun Kalite yönetim sistemini kurduğunu ve uyguladığını kalite belgeleri ile tescilleyip piyasadaki yerini hak ettiği şekilde almıştır.

Giresun yaylalarının eşsiz güzelliği içerisinde el değmemiş bir doğa ve doğanın bize sunduğu doğal kaynak suyu. Kardağ Erimez üzerinden , karların kalkmadığı dağların, süzülen sulardan doğan kaynak suyunu hiçbir işlem uygulamadan en son teknoloji makine parkuru ve konusunda tecrübeli kadrosu ile tüm doğallığını koruyarak her pakette aynı tat ve değerleri sunuyor.

GİTSOF Fuarındaydık
Giresun merkezde her yıl düzenlenen GİTSOF fuarında bu yıl da yerimizi aldık. ziyaret alan standımız başta tüketicilerimiz olmak üzere sayın Nurettin Canikli’nin de standımızı ziyareti bizi onurlandırdı.

Araç filomuzun her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Bu yılki bayiler toplantımızı Kıbrıs’ta gerçekleştirdik bayilerimizin ihtiyaç ve taleplerini belirleyip Kardağ Su’yu daha yükseklere taşımak için yeni hedefler koyduk

Fabrika Adres: Hisarcık köyü
Torunuyanı mevkii no :2 /1 Yağlıdere

Giresun Tel : 0850 225 18 68

Merkez Ofis: Hacı Miktat mah.
Bilim Sok. No:3/301

Giresun Tel: 0850 225 18 68

E-posta: info@erimezkardag.com.tr

Fehmi Duman