Kiğılı,  alanında ilk olan yeni nesil çalışma platformu Champs ile iş birliği yaptı.

Kiğılı,  alanında ilk olan yeni nesil çalışma platformu Champs ile iş birliği yaptı.

Türkiye’de alanında ilk olan yeni nesil çalışma platformu perakendenin dev isimi Kiğılı’yla el sıkıştı

Champs’ten Kiğılı’ya bağımsız çalışan desteği

Champs, Kiğılı’nın müşteri hizmetlerine katkı sağlayacak

Türkiye’nin önde gelen giyim markası Kiğılı,  alanında ilk olan yeni nesil çalışma platformu Champs ile iş birliği yaptı.

Kiğılı, Champs ile bugünün koşullarına uygun iş yaşamı kültürüne entegre olurken, Champs’in yetenekli ve deneyimli bağımsız çalışanları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Marka, üretkenliğini artırmak, hız ve ekiplerine özel beceriler eklemek için bağımsız işgücünü tercih ediyor.

Türkiye’de alanında ilk olan yeni nesil çalışma platformu Champs, Türkiye’nin hazır giyim perakende devlerinden Kiğılı’nın müşteri hizmetlerine katkı sağlayacak. Markaya, sipariş, teknik destek, müşteri hizmetleri, şikayet konularında destek olunurken konusunda uzman, yabancı dil seviyesi yüksek kişiler tarafından hızlı aksiyonla 7/24 çalışma avantajı sunulacak.

Kiğılı’ya işbirliği için özel bir ekip atandı

Champs Kurucu ortağı ve Yöneticisi Mahir Tüzün, Kiğılı ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin üretkenliği artıracağına, operasyonel maliyetlerde ise anlamlı bir tasarruf sağlayacağına dikkat çekti. Markaya yurtiçi ve yurtdışında atanmış özel bir ekiple destek olunacağını kaydeden Mahir Tüzün, Kiğılı’nın her zaman tüketicisinin deneyimini üst sırada tuttuğunu, bu anlaşma ile yeni pazarlarda da bu standardı korumak ve geliştirmek istediğini, aynı zamanda operasyonel maliyetlerde önemli düzeyde tasarruf sağlayacağını, özel seçilmiş Marka Elçileri ile yüksek kalitede hizmet sağlayacağını vurguladı.

Tüzün konuşmasına şöyle sürdürdü: “Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için markayı tanıyan ve hayranı olduğu, anlayışlı ve empati yetisine sahip bir toplulukla çalışıyoruz. Markanın müşteri deneyimini geliştirmesi ve tüketicilerde marka sadakati oluşturabilmesi bizim için önemli. Kiğılı, Champs ile bugünün kuşaklarına ve koşullarına uygun iş yaşamı kültürüne ayak uydurmak istiyor. Marka, Champs’in şeffaf, güçlü ve sürekli gelişimi destekleyen işmodeli kapsamında yetenekli ve deneyimli bağımsız çalışan marka elçileri ile hizmet seviyesini en üst noktaya çıkarmak istiyor.

“Müşterilerimizin 7/24 yanındayız’’

Kiğılı Müşteri Deneyimi Müdürü Rana Şentürk; ‘’Kiğılı markası için sadakat ve müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır, Türk hazır giyim sektörünün en önemli markası olarak, müşterilerimizle olan bağımızı daha güçlü tutarak, onların her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü desteği sağlamak için 7/24 yanlarındayız’’ dedi.

Champs Hakkında:

Dijitalleşme çağında daha sürdürülebilir iş modelleri geliştirme fikriyle hayata geçirilen Champs, tüketici destek hizmetleri konusunda yer ve zamandan bağımsız (freelance) olarak çalışmak isteyen marka elçilerini, şirketlerle bir araya getiriyor. Türkiye’de alanında ilk olan yeni nesil çalışma platformu Champs, 2020’nin son çeyreğinde kuruldu, faaliyetlerine ise 2021 yılının ilk ayında başladı.

Web sitemizi www.champs.buzz ‘dan ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Fehmi Duman