KILIÇDAROĞLU’NA OY İSTEDİLER

KILIÇDAROĞLU’NA OY İSTEDİLER
KILIÇDAROĞLU’NA OY İSTEDİLER
MİLLET İTTİFAKI MİLLETVEKİLLERİ VE PARTİ  YÖNETİCİLERİNDEN SAKARYA’YA ZİYARET
Millet İttifakı Partilerinin İl Başkanları ve DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Evrim Rızvanoğlu ve DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcıları, CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent ve İl yönetimine ziyarette bulundular ve daha sonra hep birlikte sahaya indiler.  
UZUN ÇARŞI ESNAFINA ZİYARETTE BULUNDULAR 
DEVA Partisinde yapılan toplantı sonrasında CHP İl Başkanlığına yapılan nezaket ziyaretinde DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Evrim Rızvanoğlu, Sakarya CHP Milletvekili Ayça Taşkent ve Millet İttifakı Partilerinin il başkanları ve DEVA Partisi Genel Merkez yöneticilerinin de katılımıyla Uzuncarşı’da esnaf ziyaretinde bulundular ve vatandaşları selamlayarak, zaman zaman sohbet ettiler.
 “İL BAŞKANLARI İLE OMUZ OMUZA”
14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi listelerinden DEVA Partisi kontenjanından  İstanbul milletvekili Seçilen Evrim Rızvanoğlu, DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Başkanlık Kurulu Üyesi Tarım, Enerji, Ulaştırma Politikaları Başkanı Candan Karlıtekin, DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Ekonomist Ömer Rıfat Gencal,  Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık Politikaları Başkanı  Aysun Hatipoğlu ilimizde bir dizi ziyaretlerde bulundular.
DEVA VE CHP ZİYARET EDİLDİ
İlk olarak DEVA Partisi Sakarya il başkanlığını ziyaret eden heyet, daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi il başkanlığına geçerek, İl Başkanı Cengiz Çiçek ve CHP Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent ile bir araya geldiler.
SAKARYA’DA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR
CHP İl Başkanlığında yaptıkları değerlendirme toplantısı sonrasında İstanbul Milletvekili Evrim Rızvanoğlu, Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent ve ittifak Partileri il başkanları ve DEVA Partisi genel merkez yöneticilerinin katılımıyla Uzuncarşı’da Esnaf ziyaretinde bulundular.
KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK İSTEDİLER
Sakaryalı seçmenlerin ve esnafın ziyaretlerinde 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na  destek vermelerini isteyen Milletvekilleri ve millet ittifakı partisi yöneticileri, ziyaret ettikleri ve görüştükleri Sakaryalılarla, “Ülkede, gençlerin, kadınların, çalışanların değişime ve yeniliğe olan inancını” paylaştılar. Ülkede kitlelerin yıpranmış, kadroların çözüm yeteneklerini kaybetmiş, ekonomik sıkıntıların devasa boyutlara ulaştığını gördüğünü ve artık bu kadroların değişmesi gerektiğine ihtiyaç olduğunu ve bunun ülkenin yararına olacağına inandıklarını  söyleyerek, ülkenin bu halini dikkate alan halkın da  28 Mayıs’ta Kılıçdaroğlu’ndan yana oy kullanacağına inandıklarını ifade ettiler.
İstanbul Milletvekili Evrim Rızvanoğlu ve Deva partisi Genel merkez yöneticilerinden oluşan heyet millet ittifakı il başkanlarına ve Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent’e teşekkür ederek yaptıkları ziyaret sonrası ilimizden ayrıldılar.  Heyete,  Deva Partisi İl Başkanı Ercan Başnuh, Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Zengin, Demokrat Parti İl Başkanı Zafer Adalet, Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Cengiz Çiçek eşlik ettiler.

Fehmi Duman