Kocaali 20 20 Gelişim Derneği olağan kongre gerçekleşti. 

Kocaali 20 20 Gelişim Derneği olağan kongre gerçekleşti. 

Kocaali 20 20 Gelişim Derneğine Yeni Yönetim

2019 yılında kuruluna dernekte olağan kongre gerçekleşti. 

Dernek merkezinde yapılan Kongrede Şaban Tan Başkanlığında yeni yönetim  kongreye katılan üyelerin oylarıyla yönetime geldi. 

Yapılan seçimler ardından teşekkür konuşması yapan Şaban Tan şu ifadeleri kullandı; ilçemiz Kocaali gelişim sürecinde olan bir ilçe. Her  gelişim sürecinde olan ilçeler gibi sorunlar yaşamakta. 

Bu sorunları aşmak ve sorunların üstesinden gelebilmek adına 2019 yılında derneğimiz kuruldu. 

Kurulduğu günden itibaren özelikle Eğitğm, spor ve sosyal çalışmalar içerisinde bulunmaya gayret eden bir derneğiz.  İlk başkanımız Sn. Turan Kalfa ve yönetiminin ilçemiz için ortaya koydukları gayretler biliniyor.  

Aynı misyonla Kocaali 20 20 Gelişim Derneğinin kongre sonucu göreve gelen yeni yönetiminde hareket edeceğinin bilinmesini isteriz.  

Turan Kalfa ve yönetimine teşekkür

İlçemiz Kocaali’nin yararına olan her konuda maddi manevi üzerine düşen her şeyi yapan iş insanı Turan Kalfa’ya ve yönetimine ilçemize vermiş oldukları hizmetler için teşekkür ediyorum. Derneğimiz şemsiyesi altında yapılan hizmetlerin bugün geriye doğru baktığımızda değeri tartışılmaz.  Yeni yönetiminde aynı anlayışla hareket edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. İlçemizde yaşanan, toplumumuzu ilgilendiren konuların çözümü noktasında taraf olacağımızın herkes tarafından bilinmesini isteriz.  

***

Kocaali’de ben yaptım oldu devri son bulmalı

İlçemiz Kocaali’de en büyük sorun dar kadrocu anlayışıyla hareket etme alışkanlığıdır.  

Bazı alışkanlıkların ilçemiz adına değişmesi gerektiğine inanıyorum.  

Bu değişimin ilçemizin yararına olacağına inanıyorum. 

***

Şeffaflık olmazsa olmazımız olacak. 

Maalesef ilçemiz Kocaali’de danışma ve ilçe adına birlikte yol alma mekanizması işletilmiyor. 

Farklı fikirlerin ortaya konması bir yerleşim yerinin gelişiminin ön şartıdır.  İlçemizdeki bu eksikliğin giderilmesi İlçemiz Kocaali’nin ve kamuoyunun yararına olacaktır.  

Günümüzde kamu yararına faaliyet gösteren “Kocaali 20 20 Gelişim Derneğimiz” gibi dernekler ve sivil toplum oluşumları seçilmiş ve atanmış yönetimlerin rehberi ve güçü olduğunun bilinmesini isteriz. diyerek kongreye katılan herkese teşekkür etti. 

Kocaali 20 20 Gelişim Derneği yönetimi şu isimlerden oluştu. 

Başkan: Şaban Tan

Başkan yardımcısı : Şerif Sarı

Sekreter; Egemen Tarım

Sayman: Fatih  Kapar

Üye: İlker Turan Ertürk 

Üye: Ersin Kuru

Üye Mustafa Sağdıç 

Etiketler

Fehmi Duman