Mardin Kızıltepe ve Midyat’ta İYİ Parti’ye katılım

Mardin Kızıltepe ve Midyat’ta İYİ Parti’ye katılım

Mardin Kıziltepe ve Midyat’ta İYİ Parti’ye katılım

Mardin Kiziltepe ilcesinde Yapilan Toplu Katilm toreni ile 20 kisi iyiparti rozeti takilarak üyelik ibelgeleri verildi

Mardin’in Midyat ilçesinde, Eğitimci Ziya Seven ve işadamı Veysi Parlak, gerçekleştirilen törenle İYİ Parti’ye katıldı.

Kiziltepe ilce Başkanı Fahrettin CEVHEROĞLU Kızıltepe ilçemizde gezmedik mahalle çalmadık kapı bırakmayacağız Partimize katılım sağlayan yeni cesur yürek uyelerimize bize güç verdikleri için Ilce Teskilatım adına tesekkur ederek Yeni uyelere Rozetleri takılarak üyeleik belgeleri takdim edildi Cevheroğlu Kızıltepe ilçemizde Toplu Katılımlarında yakında yapılacağını ifade etti .

İyi Parti Midyat İlçe Başkanı Abdulcelil Demir, partilerine katılmalarından dolayı yeni üyelere teşekkür ederek, üyelik çalışmalarının ülkenin her yerinde tüm hızıyla devam ettiğini vurgulayarak, şunları söyledi:
“Tüm teşkilatlarımızla sürekli olarak sahadayız. Gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Bugün burada birlik ve beraberliğimizi bir daha herkes görmüş oldu. Bizler İYİ Parti ailesi olarak sürekli büyüyecek ve daha faydalı işlere imza atacağız. Türkiye’mizin her köşesinde daha büyük katılımlar olacağı gibi güzel Midyat’ımızda ve Mardin’imiz de bu katılımlar artarak devam edecektir” dedi.

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, ardından parti bünyesinde Midyat İlçe Mahalle Başkanları Koordinatörlüğü görevi verilen Ziya Seven ile Midyat İlçe Danışma Kurulu Başkanliğı Görevi verilen Veysi Parlak’a görev Yetki belgelerini takdim etti.

AKAR Mardin Iyi parti nin Doğuda Parlayan Yıldızı olma yolunda Milletimizden Teveccüh görmekte Zamanında veya erken yapilacak seçimde iyiparti olarak bir arkadasımızı Mardinli hemşerilerimizin desteği ve duası ile TBMM ye gonderecez dedi

Etiketler

Fehmi Duman