Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Döğer “Milletimizin başı sağ olsun.”

Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Döğer “Milletimizin başı sağ olsun.”

Milli savunma bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Piyade Er Tarık Tarcan şehit olduğu açıklandı.

Milli Savunma Bakanlığı, Şırnak’ın Cizre ilçesindeki bir hudut karakoluna terör örgütü mensuplarınca havan saldırısı düzenlediğini açıkladı. Bakanlık, saldırı sonucu Piyade Er Tarık Tarcan’ın şehit olduğunu bildirdi.

Milli Savunma Bakanlığı, yaptığı açıklamada; “Şırnak/Cizre’de bir hudut karakolumuza terör örgütü mensuplarınca düzenlenen havan saldırısı sonucu kahraman silah arkadaşımız P. Er. Tarık TARCAN şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Döğer “Milletimizin başı sağ olsun.”

Hüsnü Döğer”Şırnakta hain teröristlerin saldırısı sonucu Piyade Er Tarık TARCAN şehit olmuştur. Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine,yakınlarına ve silah arkadaşlarına sabır ve başsağlığı dilerim. Milletimizin başı sağ olsun”dedi

ESKİŞEHİR – Şehit Piyade Er Tarık Tarcan’ın Eskişehir’deki ailesine acı haber verildi

Şırnak’ın Cizre ilçesinde teröristlerin düzenlediği havan saldırısında şehit olan Piyade Er Tarık Tarcan’ın (27) şehadet haberi Eskişehir’deki ailesine ulaştırıldı.

Şehit evi önünden görüntüler

Şırnak’ın Cizre ilçesinde teröristlerin düzenlediği havan saldırısında şehit olan Piyade Er Tarık Tarcan’ın (27) şehadet haberi Eskişehir’deki ailesine ulaştırıldı.

Şehidin babası Hilmi ve annesi Günay Tarcan’ın, Mamure Mahallesi Hasan Polatkan Caddesi’ndeki evine gelen askeri yetkililer, şehadet haberini iletti.

Şehidin baba ocağına ve evin bulunduğu sokağa Türk bayrakları asıldı.

Şehit askerin naaşının yarın memleketi Eskişehir’de toprağa verileceği öğrenildi.

Fehmi Duman