Sabahattin Duman Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nde yeni Başkan

Sabahattin Duman Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nde yeni Başkan

 Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği 9. Olağan Genel Kurulu yapıldı. 2001 yılında kurulan derneğin yeni Yönetim Kurulu Başkanlığında değişim yaşandı. 21 Yıldır Dernek Başkanlığını yürüten Serdar Karcılıoğlu bu defa bayrağı Sabahattin Duman’a bıraktı. Genel Kurul üyeleri Serdar Karcılıoğlu’nu Onursal Başkanlığa seçti.

 

 

BOYD Genel kurulu Bodrum Delfi Hotel’de  gerçekleştirildi.  283 üyesi bulunan derneğin genel kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karcılıoğlu bir sunum erçekleştirdi ve yeni dönemde aday olmayacağını bildiridi. Başkan Karcılıoğlu “21 yıldır Derneğimizin Kuruluşundan beri birlikte omuz omuza görev yaptığımız Sabahattin kardeşime gönül rahatlığıyla bayrağı bırakıyorum. her zaman Yönetimin yanında olduğumu bilmenizi isterim. Daha gerçekleştirece çok projemiz var.” şeklinde konuştu.

Serdar Karcılıoğlu’nun sunumunun ardından ilan edilen programa göre önce verilen önergeyle Ali Caner Cansever Divan Başkanlığına, Hüseyin Softa Başkan vekilliğine ve Ayşenur Aka Divan katipliğine oy birliği ile seçilerek  divan oluşturuldu ve gündeme geçildi.

Gündem gereği Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Softa Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetleme Kurulu Raporlarını okudu ve Genel Kurul tarafından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporu ayrı ayrı ibra edildi. Gelecek Dönem Bütçesi Sabahattin Duman tarafından genel kurula okundu ve oy birliği ile onaylandı.

 

Yeni Yönetim Kuruluna Danışma Kurulu Teşkili ve Yönetmeliğinin hazırlanması konusunda yetki verilmesi onaya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.

Dernek Organlarının seçimine geçildi. Sabahattin Duman tarafından sunulan Yönetim ve Denetleme Kurulları oy birliği ile seçildi.

Dernek Kurulları şu şekilde oluştu.

 

YÖNETİM KURULU ASİL              

1             Sabahattin Duman

2             Hakan Şamhal

3             Mehmet Dağoğlu

4             Taner Kökten

5             Hacı Yıldırım

6             Ayşenur Aka

7             Özgenç Fidanoğlu

8             Av. Cihan Çiçek

9             Hüseyin Okundu

10           Cenap Atakçık

11           Sema Apak

 

YÖNETİM KURULU YEDEK          

1             Esra Velington

2             Bilge Koçhan

3             Cevdet Deprem

4             Alişir Şahin

5             Selin Buket Özsüer

6             Fikret Malkoç

7             Savaş Betil

 

DENETLEME KURULU ASİL         

1             Osman Çetok

2             Hakan Eren

3             Gökmen Keskin

 

DENETLEME KURULU YEDEK     

1             Ramazan Duman

2             Lütfü Yağcı

3             Hasan Naci

 

21 Yıldır Derneğin Başkanlığını yürüten ve bu dönem aday olmayan Serdar Karcılıoğlu’nun Onursal Başkanlığı için verilen önerge Divan Başkanlığınca gündeme alındı, oylamaya açıldı ve önerge oy birliği ile kabul edildi.

Dilek ve Öneriler bölümünde Sırasıyla Adviye Yıldız,Serdar Karcılıoğlu ve Caner Cansever söz aldı görüş ve önerilerini sundular.

Son bölümde söz alan Sabahattin Duman Aday gösterdiği Kurullarına duyulan güvenden dolayı Genel Kurul üyelerine teşekkür konuşması yaptı ve çalışmalarına tüm üyelerin katılımını beklediklerini söyledi.

Başka bir gündem maddesi ve öneri olmadığından Toplantı Divan başkanlığınca sonlandırıldı.

 

Haber Merkezi