Sakarya Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Fiyat Güncellemesi!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Fiyat Güncellemesi!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Fiyat Güncellemesi!
Öncelikle 10 ilimizde büyük bir yıkıma neden olan hepimizde derin acılar bırakan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılarımıza acil şifa diliyorum. Bu felakette canla başla çalışan türk milletinin her bir ferdiyle gurur duyduğumuzu ifade etmek isterim.
Hatıralarımızda hala taptaze duran bu felaketi birlik, beraberlik içinde en az hasarla atlatacağımız yönünde inancımız tamdır.

Deprem haberini ilk aldığımız andan itibaren yaşadığımız kötü tecrübeleri de düşünerek gerek İl teşkilatımız gerekse Erenler ilçe teşkilatı olarak tüm ülkemiz gibi ihtiyaç sahipleri için canla başla çalıştık.

Tüm ülke gibi bizlerinde ilk önceliği olan deprem hadisesi mücadelemiz sürerken, SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ulaşım zammı şaşkınlığıyla karşı karşıya kaldık.

SORUYORUZ

-Tüm dünyada akaryakıt fiyatları düşerken bu zam şehrimize reva mıdır?
-Bu zammın yapıldığı tarih olarak bu döneme denk getirilmesinin sebebi nedir?
-Hem halkın hemde şoför esnafımızın çıkarlarını koruyacak bir çözüm yolu bulunamaz mı?

Böyle bir dönemde huzurunuza bu tür bir konuşmayla çıktığımız için üzüntülerimizi belirtir. Halkımızın zararına olacak her uygulamanın her dönemde karşısında olduğumuzu yüce  halkımıza duyururuz.

Sayın EKREM YÜCE,Toplu taşıma esnafını da vatandaşı da mağdur etmeyecek başka çözümler bulabilirsiniz!

Öyle bir çözüm olmadığını düşünüyorsanız konu ile ilgili müsait olduğunuz bir gün size sunum yapabiliriz.

Bu arada sizin bildiğiniz sloganın son kullanma tarihi çoktan doldu,  “YAPARSA AK PARTİ YAPAR” yerini “ESKİ YAPILANLARDA SORUN VARSA ÇÖZÜM İYİ PARTİ DE VAR” a bıraktı.

Etiketler

Editor 54