Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneği geleneksel bayram buluşmasında coşku dolu anlar yaşandı.

Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneği geleneksel bayram buluşmasında coşku dolu anlar yaşandı.

SAYŞAD

Bayram buluşması muhteşem coşku ve özlem dolu gerçekleşti.

Sayşad derneğimizin

Geleneksel bayram buluşmasında coşku dolu anlar yaşandı.

Dernek üyelerimizin yanında misafir olarak katılan sanatseverler ile güneşli aydınlık ve temiz havada şiirlerimiz, bestelenmiş şarkılarımızla adeta nefes aldık.

Dernek üyelerimiz birbirinden güzel şiirlerini okurken , kısa hikayecimiz Emrah Kirişçi okuduğu kısa bayram mesajlı hikayesi ile bizleri duygulandırdı.

Huriye acar, Şefika Turnuk ve Muharrem Aytekin’in okuduğu sanat müziği bestelerimize tüm grubumuz coşkuyla eşlik etti.

Azerbaycanlı genç kızımızın okuduğu Bayrak şiirinde üyelerimiz gururla alkışlarını kesmedi.

Başkan Çetin Elveren’in gündeme ve sanata dair yaptığı birleştirici bayram konuşması alkışlarla karşılandı.

Harika bir buluşma gününden, tüm üyeler ve sanatsever dostlarımız, sanatla her zaman bir arada olma sözü vererek mutlu, umutlu şekilde ayrıldılar.

Bayram buluşmamıza katılıp bizleri mutlandıran tüm misafirlerimize ve Sayşad üyelerimize içten teşekkürlerimizi sunarız.

Sayşad

Bşk: Çetin Elveren

Yılmaz Yürek Diyor ki

Derneğimizin geleneksel bayram buluşmasında coşku dolu anlar yaşandı. Dernek üyelerimizin yanında misafir olarak katılan sanatseverler ile güneşli aydınlık ve temiz havada şiirlerimiz, bestelenmiş şarkılarımızla adeta nefes aldık.

Dernek üyelerimiz birbirinden güzel şiirler ve şarkılar eşliğinde eğlenceli bir zaman geçirdi.

Başkan Çetin Elveren’in gündeme ve sanata dair yaptığı birleştirici bayram konuşması alkışlarla karşılandı.

Harika bir buluşma gününden, tüm üyeler ve sanatsever dostlarımız, sanatla her zaman bir arada olma sözü vererek mutlu şekilde ayrıldılar.

Şahinde Başpınar

Çok güzel bir gün oldu inatla eve gitmeden yetiştim ve bu güzel günü kaçırmadım Emeğine sağlık teşekkürler Çetin Elveren Başkanımıza

Nefise Ertan

Güzel bir buluşma oldu keyifli bir gün geçirdik şiirlerle sarkilarla çok teşekkür ediyorum başta Çetin beye ve sok sevdiğim arkadaşlarıma 💐🥀🌹💕

Aysel Ozdemir

İYİ akşamlar herkese. Güzel bir gün yaşadık tüm Sayşad’lı dostlarla, özlem giderdik katılım gösteren bütün misafirlerimize teşekkürler… Selamlar.

Huriye Acar

Bayram buluşmamız çok güzel geçti.Organizasyon için Başkanımız Çetin beye ve katılım gösteren tüm arkadaşlarıma,misafirlerimize çok teşekkür ediyorum.🙏🏻🧿🌸

Şükran Kınalı

Güzel bir gündü, misafirlerim ile birlikte çok keyif aldık. Başkanımız Çetin Elveren’e ve katılım gösteren tüm dernek üyesi arkadaslarimiza

tesekkurlerimizle… Sevgiler Saygılar.

Etiketler

Fehmi Duman