ÜLKEM PARTİSİ SORUMLULUK YÜKLENMEYE HAZIR..

ÜLKEM PARTİSİ SORUMLULUK YÜKLENMEYE HAZIR..

ÜLKEM PARTİSİ SORUMLULUK YÜKLENMEYE HAZIR..
Nihayet yasal başvuru kabul edildi ve ÜLKEM Partisi ülkemizin siyasi sorumluluğunu almış ve siyasi söz sahibi olmuştur..
Çetin yollardan geçen ve ateş çemberlerinden atlayarak siyasi konjoktörde zorlukları aşarak siyasi arenanın kirli çarklarına boyun eğmeden mücadele etmeyi hedefleyen ÜLKEM Partisi başta genel başkanları Neşet Doğan ve cesur ekibiyle Türkiye’nin gündemine damga vurmaya hazır hale geldiler..


Ülkem Partisi iç ve dış tehlikenin farkındadırlar..

Ve çözümsüzlüğe çözüm aramak için gövdelerini ortaya koymuşlardır..
Ülkem partisi vatan haini olmayan herkesi kucaklayan ve her siyasi görüşe saygıyla yaklaşan bir kitle partisi haline gelmek için fazla beklemeyecektir..
Türkiye’nin en önemli şehirlerinde teşkilatlarını hızla kurarak ve harekete geçirerek aldığı siyasi sorumluluğunu milletin yüreğine taşımak için canla başla mücadelesine başlamıştır..
Her geçen zamanın bu ülkenin aleyhine olduğunun bilincinde olan ÜLKEM Partisi zamanı milletin ve ülkenin lehine döndürmek için korkusuzca ortaya çıkmış gönüllüler topluluğudur..
Siyasetin parayla pulla değil kararlılık azim ve yürekle olduğunu ortaya koyan Ülkem Partisi Ülkenin bundan sonraki siyasi sürecinde de adından oldukça çok bahsettirecektir..
Yeni bir soluk.. yeni yüzler. Yeni vizyon. Yeni hedeflerle ÜLKEM Partisi artık ülke siyasetinin gerçeğinde..
Hayırlı olsun..

Resim

Resim

Resim

Resim

Etiketler

Editor 54