Üniversite sınavına girecek öğrencilere internet desteği

Üniversite sınavına girecek öğrencilere internet desteği

Üniversite sınavına girecek öğrencilere internet desteği

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, üniversiteye hazırlanan 12’nci sınıf öğrencilerine 4 GB hediye internet kartı dağıttı.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, ilçede eğitim gören ve 17-18 Haziran tarihlerinde üniversite sınavına girecek olan 12’nci sınıf öğrencilerini okullarında ziyaret ederek 4 GB hediye internet kartı verdi. Eğitim-Öğretim yılının ilk döneminde de okulları gezerek 2 GB internet dağıtan Başkan Soykan, öğrencilere verdiği sözü tutarak bu sefer 4 GB hediye internet dağıttı. Bilal Soykan, öğrencilere girecek oldukları sınav öncesinde başarılar diledi.

Öğrencilere motivasyon sağlamak ve destek olmak için böyle bir çalışma başlattıklarını ifade eden Bilal Soykan, “ Eğitimde internetin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İlçemizde üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimize böyle bir destekte bulunmak istedik. Onların eğitimlerine bir nebze olsun katkımız olacaksa bu bizi çok mutlu eder. Birçok okulumuzu ziyaret ettik ve hediye internet kartlarını dağıttık. Sınava kısa bir süre kaldığı için gidemeyeceğimiz okullar olursa olsa bile öğrencilerimize hediye internetlerini mutlaka ulaştıracağız. Üniversite sınavına girecek olan öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Etiketler

Fehmi Duman