World Deluxe Forest & Spa | Sapanca Bungalov Depremzelere Yardımlar Yola Çıktı

World Deluxe Forest & Spa | Sapanca Bungalov Depremzelere Yardımlar Yola Çıktı

World Deluxe Forest & Spa | Sapanca Bungalov Depremzelere Yardım Yola Çıktı

Sapanca Hacımercan Mahallesi’nde bulunan World Deluxe Forest & Spa | Sapanca Bungalov Yöneticisi Gökhan KÜPÇÜK World Deluxe Forest & Spa | Sapanca Bungalov olarak olarak depremzedelerimizin yanındayız. . Devletimizin yanındayız.Milletimizin  yanındayız.Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.#Deprem #GeçmişOlsunTürkiye

Sapanca Hacımercan Mahallesi’nde bulunan World Deluxe Forest & Spa| Sapanca Bungalov, 10 ilimizde önemli derecede can ve mal kaybına sebep olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki ardı ardına yaşanan depremler ardından başlatılan yardım kampanyalarına duyarsız kalmadı. Sapanca Belediyesine 100 koli destek veren World Deluxe Forest & Spa| Sapanca Bungalov deprem bölgesine 1 tanker mazot, 8 adet jenaratör ve 4 iş makinesinin yanı sıra 40 kişiden oluşan kurtarma ekibi gönderdi.

Doğada dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuzda, huzur dolu bir konaklama deneyimi için yeriniz hazır. World Deluxe Forest & Spa’da aradığınız konforlu doğa tatilini en üst düzeyde deneyimleyin!

#WorldDeluxeTourism #Sapanca #Bungalov #Tatil #Doğa #TinyHouse #Kapadokya #HotAirBaloons

Fotoğraf açıklaması yok.

Bir açık hava görseli olabilir

Lüks mimarisi ile kendinizi evinizin huzurunda hissedeceğiniz bungalov evlerimizde konforlu konaklamanız için her detay incelikle düşünüldü. 1+1 ve 3+1 evlerden oluşan tesisimiz Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarası ve huzuru ile ihtiyacınız olan tatili sunuyor!

Sapanca’nın en keyifli manzarasında huzurlu tatilin tadını @worlddeluxeforest ‘da çıkarın!

🏠1+1 veya 3+1 Bungalov
🏞Sapanca Gölü manzarası
📍Şömine
📍Jakuzi
📍Mutfak
📍TV
📍Salıncak
📍Ateş Çukuru

#WorldDeluxeTourism #Sapanca #Bungalov #Tatil #Doğa #TinyHouse #Kapadokya #HotAirBaloons

Bir açık hava ve ağaç görseli olabilir

Bir açık hava ve ağaç görseli olabilir

Bir su kütlesi ve şunu diyen bir yazı 'SAPANCA GÖLÜ MANZARASINDA Lüks bir bungalov tatili.. -- 1AmA WORLD DELUXE' görseli olabilir

 

Etiketler

Editor 54