Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Hidayet Kaya’dan Regaip Kandili Mesajı

Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Hidayet Kaya’dan Regaip Kandili Mesajı

Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Hidayet Kaya’dan Regaip Kandili Mesajı

Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak bu mübarek günde tüm İslam âleminin Regaip Kandil’ini ve mübarek 3 aylarını kutlar, mübarek olmasını ve hayırlar getirmesini dileriz.

Bu mübarek günün bizim ve de tüm İslam âlemi için başka bir ehemmiyeti daha var. Bütün hayatını ülkemizin, Müslümanların, mazlumların ve hatta bütün dünyanın kalkınmasına ve refaha erişmesine adayan bu uğurda amansız mücadeleler veren merhum liderimiz ve başbakanımız Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın hakkın Rahmetine kavuşmasının 11. sene-i devriyesine girdiğimiz aydır. Hayatı boyunca milletimiz için çalışan bu liderin milletimiz için büyük önem arz eden görüşleri unutulmamalıdır. Kendileri sağlığında ülkemiz ve dünyanın yegâne kurtuluşu için hep “önce ahlak ve maneviyat” derdi. Şu mübarek günlerde Erbakan’ın ne demek olduğunu şimdilerde daha iyi anlıyoruz. Erbakan demek, hakkın hâkim olması demektir. Erbakan demek, adaletin tesis edilmesi demektir. Erbakan demek, kul hakkının teminat altına alınması demektir. Erbakan demek, refah ve bereket demektir.

Milleti gasp eden, milleti sömüren anlayışa karşı çıkmak ve bunun için gerekirse bedel ödemeye hazır olmak demektir. Erbakan demek, Paylaşımda adaleti hiçe sayan, “Biz sizin sırtınızdan zaten zengin olacağız, siz bizim vergilerimize razı olacaksınız” diyen düzene dur demek ve adil paylaşımı esas alan, yeni ve adil bir ekonomik düzen kurmak demektir. Bizler de bu doğrultu da çalışıyoruz çünkü biliyoruz ki Erbakan demek Türkiye demektir.

Fehmi Duman