Yeniden Refah Partisi Sakarya Teşkilatı 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı.

Yeniden Refah Partisi Sakarya Teşkilatı 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı.

Yeniden Refah Partisi’nden 1 Mayıs Mesajı

İşçi Bayramı kutlu olsun!

Yeniden Refah Partisi Sakarya Teşkilatı 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı.

Yeniden Refah Partisi’nin kutlama açıklaması şöyle; “

Bugün 1 Mayıs, tüm dünyada işçi sınıfının birlik, mücadele ve dayanışma günü olarak kutlanıyor. İşçilerin hakları için verilen mücadelelerin sonucunda elde edilen kazanımların hatırlanması, işçi sınıfının birlik ve beraberliğinin pekiştirilmesi için önemli bir gün.

Ancak maalesef, dünya genelinde hala pek çok işçi insanca çalışma koşullarına sahip değil. Yetersiz ücretler, uzun çalışma saatleri, güvencesiz işler, işçi sağlığı ve güvenliği konusunda yeterli önlem alınmaması gibi sorunlar hala günümüzde de varlığını sürdürüyor.

Bu nedenle, işçi haklarının savunulması ve işçi sınıfının mücadelesinin devam ettirilmesi önemlidir. İşçilerin haklarına saygı duyulması, güvenceli işlerde çalışma imkanlarının sağlanması, adil ücretlerin ödenmesi ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için mücadele etmek hepimizin sorumluluğudur.

Yeniden Refah Partimizin Cumhur İttifakına katılım sürecindeki imzalanan mütabakat metninin en önemli maddelerinden biri olan; “Çalışanların ve emeklilerin aylık gelirlerinin yoksulluk sınırından aşağı olmamasının temin edilmesi” maddesi ile Yeniden Refah Partisinin işçilere ne kadar değer verdiğinin de ispatı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bugün, bizler hem Yeniden Refah Partisi yönetimi olarak, hem de bendeniz de işçi bir Milletvekili Adayı kardeşiniz olarak yani sizlerin içinden, sizden biri olarak da tüm işçi kardeşlerimizin yanındayız ve mücadelelerini destekliyoruz. 1 Mayıs, işçi sınıfının güçlü ve birleşik bir şekilde mücadele etmesi gerektiğinin hatırlatılması için bir fırsat sunuyor. Birlikte hareket ederek, işçi sınıfının hakları için mücadele edebilir ve daha adil bir dünya için çalışabiliriz.

Bir 8 kişi ve yazı görseli olabilir

1 Mayıs’ı kutlarken, tüm işçi kardeşlerimize saygılarımızı sunuyoruz. İşçi sınıfının mücadelesi, bizim mücadelemizdir. Birlikte, daha adil bir dünya için çalışmaya devam edelim.

Etiketler

Fehmi Duman