Yeniden Refah’ta milletvekili aday adaylığı başvuru süresi uzatıldı

Yeniden Refah’ta milletvekili aday adaylığı başvuru süresi uzatıldı

Yeniden Refah’ta milletvekili aday adaylığı başvuru süresi uzatıldı

Yeniden Refah Partisi’nde milletvekili aday adaylıkları başvuru süresi yoğunluk nedeniyle 21 Mart Salı gününe uzatıldı.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim tarihinin 14 Mayıs olarak belirlenmesinden sonra, siyasi partilerde milletvekili aday adaylığı süreci devam ediyor.

Seçime ilk kez katılacak Yeniden Refah Partisi’nde, daha önce 17 Mart Cuma günü olarak açıklanan milletvekili aday adaylığı son başvuru tarihinin, yoğunluk nedeniyle 21 Mart Salı günü saat 17.00’ye uzatıldığı bildirildi.

SKM Başkanı Nureddin Gül: “Özellikle gençlerimizde yoğun bir talep var”

Genel Merkezde oluşturulan adaylık başvuru merkezinde süreçle ile ilgili konuşan Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Nureddin Gül, “Milletvekili aday adaylığı başvuru alma sürecini yoğun bir tempoyla sürdürüyoruz. Özellikle gençlerimizden yoğun bir talep var. Kurulduğumuz günden beri halkımızın partimize gösterdiği teveccühün bir tezahürü bu. Gerek il başkanlıklarımızda gerekse genel merkezimizde çok yoğun bir şekilde aday adaylığı başvuruları yapılmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Depremzede ve engellilerden ücret talep edilmiyor

Yeniden Refah Partisi’nde milletvekili aday adaylığı başvurularına yönelik çalışmalar parti genel merkezinde ve İl Başkanlıklarında gerçekleştiriliyor.

Yeniden Refah Partisi depremzede ve engellilerden, aday adaylığı için herhangi bir başvuru ücreti talep etmez iken, 7 bin 500 lira olan başvuru ücreti gençler ve kadınlar için 5 bin lira olarak tahsil ediliyor.

Ogün Gülmez aday adaylık başvuruda bulundu

28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Sakarya Milletvekili aday adayı olarak başvuruda bulunan Hendek Akpınar mahallesi muhtarı Ogün Gülmez , Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı ve beraberindeki 20 muhtarla birlikte partimizi ziyaret ettiler.

Engin Uzunçakmak aday adaylık başvuruda bulundu

28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Sakarya Milletvekili aday adayı olarak başvuruda bulunan Taraklı İlçe Yönetim Kurulu üyemiz Engin Uzunçakmak, teşkilatımıza ziyarette bulundular. Başvurularının hayırlara vesile olmasını dileriz.

Doç. Dr. Nurullah Altıntaş  aday adaylık başvuruda bulundu

Serdivan AGD ilçe başkanı, Sakarya üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Nurullah Altıntaş hocamızın aday adaylık başvurusu hayırlara vesile olsun inşallah.

Celal Abatay, Sakarya Milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulundu

Kocaali önceki dönem ilçe başkanımız, halihazırda yönetim kurulu üyemiz Celal Abatay, Sakarya Milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunmuştur. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Oktay Aygın , Sakarya Milletvekili aday adaylığı  başvuruda bulundu

Serdivan ilçemizin tanınmış esnaflarından Peker Düğün Salonu sahibi Oktay Aygın , Sakarya Milletvekili aday adaylığı için partimize başvuruda bulunmuştur. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Fehmi Duman