Zafer Partisi Akyazı İlçe Kongresi yapıldı,Başkanlığa İsmail Mert KURT seçildi.

Zafer Partisi Akyazı İlçe Kongresi yapıldı,Başkanlığa  İsmail Mert KURT seçildi.

Zafer Partisi Akyazı İlçe Kongresi yapıldı

Genel Başkanlığını Prof.Dr. Ümit Özdağ’ın yaptığı Zafer Partisi’nin 1.Olağan AKYAZI İlçe Kongresi parti binasında yapıldı.

Zafer Partisi Akyazı İlçe Kongresi hafta sonu yapılırken, kurucu başkan yeniden göreve İsmail Mert KURT seçildi.

Divan Başkanlığına Barbaros ŞENGÖR ,katip üyeliklere Yaşar TEZCAN, Erhan KORHAN ve M.Murat KARAHAN seçildi.

Kongrede saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okunurken, ilçe kongresinde mevcut başkan İsmail Mert KURT ve yönetimi tek liste yapılan seçimlerde yeniden göreve geldiler.

İlçe Kongresine partiye kayıtlı üyeler ve davetliler katıldı. Faaliyet raporu okunup ibra edildi. Mali hesap raporu okundu ibra edildi. Tahmini bütçe genel kurula sunularak ibra gerçekleşti. Ardından Kongrede bir konuşma yapan İlçe Başkanı İsmail Mert KURT, Türkiye nin içinde bulunduğu mevcut durumu değerlendirerek sorunların çözümünün ancak Zafer partisi ile olacağını belirtti. Kısa bir sürede teşkilatlanan Zafer partisinin bilim, birlik ve barış ışığında yoluna devam ettiğini belirterek, Zafer İnanların olacak, Zafer Türkiye’nin olacak,Zafer bizim olacak, Çıktığımız yol kutlu olacak”diyerek katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Zafer Partisi Sakarya İl Başkanı Aydın BAHAR yaptığı açıklamada, “

TÜRK MİLLETİ AZINLIK YAPILMAYA ÇALIŞILIYOR

Ülkemiz halihazırda gizli bir istila altındadır. Şuan her şeyden önemli olarak Türk milletinin ekonomik refahına, ülkemizin istikrarına ve bölünmez bütünlüğüne yönelik en büyük tehdit; ülkemizi bir iç savaşa sürüklemek için Türkiye’ye gönderilen 10 milyon sığınmacı ve kaçaktır. Her bir Suriyeli kadının doğum oranı 5.4 iken, her Türk kadının doğum oranı 1.9 dur. Bu korkunç oran sonucu 5- 10 sene sonra çocuklarımız sığınmacı Araplarla baş başa kalacaktır. İleride oluşacak bu demografik yapı ile Suriyeli belediye başkanları, Suriyeli doktor ve valilerle karşılaşacağız. Türk Milleti’nin yüzde 90’ı gibi ezici bir çoğunluğu Suriyelilerin Suriye’ye, Afganların Afganistan’a, Iraklıların Irak’a, İranlıların İran’a dönmesini istemektedir. Türk Milleti, zayıfa, biçareye, yardıma muhtaç olana kapısını açar ancak ülkesinin işgal edilmesine müsaade etmeyecektir.

Türk Milleti, Türkiye Türklerindir demektedir. Milletimizin bu doğrultudaki iradesi siyasette bugüne değin hiçbir siyasi parti tarafından temsil edilmemekteydi. Bugünden itibaren Türk Milletinin iradesi Türk siyasetinde temsil edilmektedir.

Zafer Partisi iktidarında 10 milyon sığınmacı 1 yıl içerisinde ülkelerine gönderilecektir. Bu beka sorunu, Türk milletine Türk kimliğinin hatırlatılması ile ülkenin geçirdiği ekonomik kriz bitirilerek çocuklarımıza güzel ve bağımsız bir gelecek yaratmak biz Zafer partililerin en büyük görevidir. “Biz Türküm dedikçe, Atatürk çizgisinde Türk milliyetciliğini hatırlattıkça, bütün sığınmacılar ülkelerine acilen dönsün dedikçe göreceksiniz ki: Zafer Partisine saldıracaklardır.”” diye konuştu.

İlçe kongremizde yeniden göreve seçilen İsmail Mert KURT ve yeni Yönetim kurulunda görev alan mücadele arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Rabbim utandırmasın inşallah vatana millete hayırlı olsun. Zafer İnananların olacaktır” dedi.

Zafer Partisi Akyazı İlçe Kongeresinde gerçekleştirilen seçim sonunda mevcut başkan İsmail Mert KURT yeniden başkanlık görevine seçildi.

Zafer Partisi Akyazı İlçe Yönetimi ise şu isimlerden oluştu;

“İsmail Mert KURT,Ahmet Emir Külal KURT,Kürşat Ethem Anıl KURT,Umut ÇAVUŞ,Ömer YILMAZ,Erdal ÇETİN,Semih SATUR,Güven ÇİMŞİT,Selçuk KARKAŞ,Özlem DERTLİOĞLU”

Yedek Üyeler Sahibe TEKŞUT,Cengizhan DERTLİOĞLU,Çağrı YAVUZ,Muzaffer ÜNLÜTÜRK,Samet ATEŞ

İL DELEGELERİ

İsmail Mert KURT,Ahmet Emir Külal KURT,Kürşat Ethem Anıl KURT,Umut ÇAVUŞ,Ömer YILMAZ,Erdal ÇETİN,Semih SATUR,Güven ÇİMŞİT,Selçuk KARKAŞ,Özlem DERTLİOĞLU, Sahibe TEKŞUT,Cengizhan DERTLİOĞLU,Çağrı YAVUZ,Muzaffer ÜNLÜTÜRK,Samet ATEŞ,Bünyamin BAKIR,Şenol YAVUZ,Talha İlkan İSPİR,Ümit ÖZTÜRK,Hakan KIZILDAĞ Seçildi

Yönetim kurulu önümüzdeki günlerde toplanarak görev dağılımı yapacağı öğrenildi.

Etiketler

Fehmi Duman