ZAFER PARTİSİ SAFLARINDA ÜÇ YILDIZ İSİM

ZAFER PARTİSİ SAFLARINDA ÜÇ YILDIZ İSİM

ZAFER PARTİSİ SAFLARINDA ÜÇ YILDIZ İSİM
Zafer Partisi saflarına katılan birbirinden değerli isimler göz kamaştırıyor. Güneydoğu’da yaralanan askerlerimizi büyük özveri ile tedavi eden ve tedavi sonrası bakımlarıyla ilgilenen ülkemizin alanındaki en iyi harp doktorları arasında gösterilen Emekli Tabip Albay Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu, Zafer Partisi saflarında mücadele edecek. Prof. Dr. Şehirlioğlu, 1. Olağan kongresinde kullanılan geçerli oyların tamamını alarak Genel İdare Kurulu’na (GİK) seçildi.

Prof. Dr. Şehirlioğlu, dünyada ilk kez patlamamış roket fünyesini askerin bacağından kendi hayatı pahasına başarılı şekilde çıkartması ile tıp dünyasının dikkat çekmişti.

Kahraman Albay
Irak’ın Kuzeyinde görev yapan Türk askerlerinin kafasına çuval geçirilmesiyle başlayan süreçte Irak sınırında ABD’li albayı soyup esir alan emekli Kurmay Albay Aziz Ergen de Zafer Partisi saflarına katıldı. Albay Ergen, 1. Olağan kongresinde kullanılan geçerli oyların tamamını alarak Zafer Partisi’nde Genel İdare Kurulu’na (GİK) seçildi.

Albay Ergen, Türkiye’ye enerji alanında önemli katkıları olan Mavi Akım ve Beyaz Enerjisi projelerinin hayata geçirilmesinde de etkin rol oynamıştır.

Siyaset Duayeni
BBP’de ve Saadet Partisinde daha önce siyaset yapan ve AK Parti’den de milletvekili aday olan Mustafa Arabul da Zafer Partisi’ne geçti. Kurultayımızda Genel İdare Kurulu’na (GİK) seçilen Arabul, Zafer Partisi’nin bütün siyasi partilerden oy alarak büyümeye devam ettiğini belirterek ‘’önümüzdeki seçimlerde en başarılı partilerin başında geleceği’’ ön görüsünde bulundu.

Etiketler

Fehmi Duman