Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı İhsan Köse Göreve Başladı.

Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı İhsan Köse Göreve Başladı.

Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı İhsan Köse Göreve Başladı.

Eskisehir Orman Bölge Müdürlüğü emrinde Makine ve İkmal Şube Müdürü olarak görev yapmakta iken Genel Müdürlükce ataması Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü emrine Bölge Müdür Yardımcısı olarak yapılan İhsan Köse görevine başladı.

Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Bölge Müdür Yardımcısı Köse’ yi makamında ziyaret ederek ” Allah, insanların hadimi olan insanların sayısını artırsın. Sayın Köse 30 yılı aşkındır devletimize ve orman teşkilatımıza farklı görevlerde hizmet etmiş bu günden itibaren de bölgemiz için hizmet edecek. Görevinde başarı ve muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı İhsan Köse

Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu’na Bölge Müdür Yardımcı Orhan Şahin ve  Mehmet Pınar eşlik etti.

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve çiçek görseli olabilir

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 5 kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

HAKKINDA

1969 Rize doğumlu olan İhsan KÖSE, ilk orta ve lise tahsilini memleketinde tamamladı.1987 yılında KTÜ orman fakültesinden mezun oldu.Aynı yıl orman teşkilatına girdi.Sırasıyla,Rize Orman İşletme Müdürlüğü Mühendisliği, Akyazı Orman İşletme Şefliği. Adapazarı Orman İşletme Şefliği, Akçakoca Cumayanı Orman İşletme Şefliği yaptı.2001-2005 yılları arasında Muğla Kemer Orman İşletme Müdür Yardımcılığı ve Kahramanmaraş Andırın Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2005-2009 yıllarında Kastamonu Bozkurt Orman İşletme Müdürlüğü görevini yürüttü.İhsan KÖSE, 2009 yılında Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Makine ve İkmal Şube Müdürü oldu.Yine aynı yerde OZM,OYM ve ODÜH Şube Müdürlüklerinde bulundu.Son olarak Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Makine ve İkmal Şube Müdürlüğünde  görev yaptı  Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı atanan İhsan KÖSE, evli bir çocuk babasıdır.

Etiketler

Fehmi Duman