Başkan Adayı Alemdar, “Sakarya’yı marka şehir haline taşımak için durmadan çalışacağız”

Başkan Adayı Alemdar, “Sakarya’yı marka şehir haline taşımak için durmadan çalışacağız”

Alemdar’dan SMMMO’ya ziyaret;
“Sakarya’yı marka şehir haline taşımak için durmadan çalışacağız”
Başkan Adayı Alemdar, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını ziyaret etti. Programda konuşan Alemdar, “Şehrimizle ilgili yapacak olduğunuz çalışmaları istişare ve ortak akıl ile hayata geçireceğiz. 31 Mart sonrası da daha fazla bir araya gelecek, Sakarya’yı her alanda marka bir şehir haline taşımak için durmadan çalışacağız” dedi.
Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı (SMMMO) ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Atalay ve üyeler tarafından karşılanan Alemdar, nazik ev sahiplikleri için teşekkürlerini paylaştı.
Programda Milletvekili Ertuğrul Kocacık’ın yanı sıra Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, MHP İl Başkan Yardımcısı İbrahim İskender, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman yer aldı.


Destekleri için Yusuf başkanımıza teşekkür ediyorum
Programda bir selamlama konuşması yapan SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Atalay, “Odamız Serdivan sınırları içerisinde yer alıyor. Dolasıyla Yusuf başkanımızla çok sık bir araya geldik. İhtiyaçlarımıza her zaman cevap verdi. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi yıllardır tecrübeleriyle ve ortaya koymuş olduğu projelerle Sakarya için gelecek vadediyor. Ben bu vesile ile Yusuf başkanımızın adaylığının şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Şehrimize sunacağı katkılar bizleri şimdiden heyecanlandırıyor
Programda konuşan Milletvekili Ertuğrul Kocacık, “Sizler benim ailemsiniz. Burası bizim evimiz. Meslek odamız olarak biz güçlü bir aileyiz. Her zaman yanımızdaydınız. Sizleri Ankara’da temsil etmekten onur ve gurur duyuyorum. Yusuf başkanımız şehrin dört bir yanını gezmiş her sokağı bilen bir abimiz olarak büyükşehirde adayımız oldu. Kendisinin bu şehre sunacağı katkılar bizleri şimdiden heyecanlandırıyor. İnşallah yeni dönemde bu sıcak ortamı şehrimizin her kesimiyle yaşayarak hizmetlerimizi güçlendireceğiz” dedi.
Birlikte olmanın gücünü sonuna kadar kullanacağız
Meslek odalarıyla diyalog ve iş birliğinin önemine vurgu yapan Başkan Adayı Alemdar, Sakarya için hedeflerinin olduğunu vurguladı. Alemdar, “Daha adil, eşit ve huzurlu bir şehirde yaşamak isteyen herkesin fikrine, düşüncesine önem veriyoruz. Amacımız şehrimizde eylem ve söylem birliğini sağlamak. Şehrimizle ilgili yapacak olduğunuz çalışmaları istişare ve ortak akıl ile hayata geçireceğiz. Bugün de burada siz kıymetli Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile bir araya geldik. Bu ziyaretlerimizi ve istişarelerimizi 31 Mart sonrası daha da artırarak sürdüreceğiz. Birlikte olmanın gücünü sonuna kadar kullanacak ve Sakarya’yı her alanda marka bir şehir haline taşımak için durmadan çalışacağız” diye konuştu.

Etiketler

Fehmi Duman