Başkan Adayı Fuat KÖSE, seçim çalışmaları için Giresun’da buluşmalara devam ediyor

Başkan Adayı Fuat KÖSE, seçim çalışmaları için Giresun’da buluşmalara devam ediyor

CHP Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat KÖSE, seçim çalışmaları için Giresun’da buluşmalara devam ediyor. Giresun Meydanında halkla buluşan KÖSE, Genç Türkiye Partisi Genel Başkanı Ali ALEMDAROĞLU, Genel Başkan Yardımcısı Bilal Alemdar, Anadolu Demokrat Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hüseyin TATAR ve 1946 Demokratlar Dernek Başkanı Mimar Zeki ÇAKIR ile gündemi değerlendirdi.

Çeşitli konular üzerinde düşüncelerin paylaşıldığı görüşmede sıcakkanlı sohbet dikkat çekti. Seçim çalışmalarına tam gaz devam eden KÖSE, daha iyi projeler ile halkın karşısına çıkmak için bu çalışmalara ve buluşmalara devam edeceğini belirtti.

CHP Belediye Başkan Adayı Fuat Köse: “En Büyük Projem Gençler”

Giresun’da her kesimin ilgi odağı haline gelen Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Fuat Köse’ye en büyük destek gençlerden geliyor.

Mahalle ve esnaf ziyaretlerine devam eden Köse’ye, gençler her gün program düzenleyip kendisiyle buluşuyorlar. Son olarak Osmaniye Mahallesinde gençlerle buluşan Köse gençler şehrimizin geleceği onların fikirleri benim için çok değerli dedi.

Köse; ‘’Son günlerde en büyük desteği gençlerimizden alıyoruz. Sosyal Belediyecilik tanımı gençlerimizi çok heyecanlandırdı.

Belediyemizi birlikte yönetmek, ortak fikirle hareket etmek ve onlara yönelik söylemlerimiz takdir ediliyor. Gençler Giresun’da sanatsal, kültürel ve sportif alanda gelişim ve değişim istiyor. 31 Mart’tan sonra gençlerimizin Giresun’daki öncüsü ben olacağım. Onlara zaman ayırıp taleplerini dinleyeceğim. Gençler ne istiyorsa onlara yönelik çalışmalar ve etkinlikler düzenleyeceğim. En güzel projeleri onlarla birlikte yapacağım’’ dedi.

✅KÜLTÜR MERKEZİ PROJESİ

✅Karadenizin en büyük kültür merkezi olacak

✅Toplam 12.800 metrekare inşaat alanı

✅350 kişilik tiyatro salonu

✅350 kişilik amfi tiyatro

✅Kütüphaneler

✅Sergi alanları

✅Atölyeler

✅550 araçlık otopark

✅Sosyal aktivite alanları

FUAT KÖSE KİMDİR?

Fuat Köse 10 Şubat 1973 tarihinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Giresun’da tamamladı. Erciyes Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bölümünden mezun oldu. Fuat Köse, ilk siyasi deneyimini 1993 yılında Demokratik Sol Parti Merkez İlçe Yöneticisi olarak yaşadı. 2019 yılından bu yana Giresun Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunuyor.

Etiketler

Fehmi Duman