Dr. Aydoğan Arslan STK’ları ziyaret etti

Dr. Aydoğan Arslan STK’ları ziyaret etti

Dr. Aydoğan Arslan STK’ları ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan Serdivan Bosna Sancak Kültür – Dayanışma Derneğini ve Samsunlular Derneğini ziyaret etti.

“STK’lar demokrasinin kılcal damarı”

Arslan ilk ziyaretini Serdivan Bosna Sancak Kültür Derneğine gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Rafet Yatçı ve yönetimi tarafından karşılanan Arslan, Sivil toplum kuruluşlarının demokrasilerin olmazsa olmaz kılcal damarları olduğunu, yerel yönetimlerin de bu kurum ve kuruluşların bilgi birikimi ve deneyimlerinden faydalanması gerektiğini ifade etti. Arslan: “Serdivan Bosna Sancak Kültür Derneği’ni ziyaret ederek dost ve kardeş ülke Bosna-Hersek’in 1 Mart Bağımsızlık Günü’nü en içten dileklerimizle tebrik ettik. Dernek Başkanımız Sn. Rafet Yatçı ve kıymetli dernek üyeleriyle Serdivanımız hakkında istişarelerde bulunduk. Misafirperverlikleri ve ilgileri için kendilerine teşekkür ediyor, faaliyetlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Teşekkür etti

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan Sakarya Samsunlular Derneğini ziyaret ederek, Dernek Yönetim Kurulu üyeleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Arslan: “Sakarya Samsunlular Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Yönetim Kurulu üyelerimiz ile sıcak sohbet eşliğinde çaylarımızı içtik. Misafirperverlikleri için Dernek Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler

Fehmi Duman