EMEKLİ DENİZ ASSUBAYI EMEKLİ ÖZEL SEKTÖR ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TURGAY AKIN “SİYASİ YAŞAMA VEDA”

EMEKLİ DENİZ ASSUBAYI EMEKLİ ÖZEL SEKTÖR ÜST DÜZEY YÖNETİCİ  TURGAY AKIN “SİYASİ YAŞAMA VEDA”

EMEKLİ DENİZ ASSUBAYI EMEKLİ ÖZEL SEKTÖR ÜST DÜZEY YÖNETİCİ TURGAY AKIN “SİYASİ YAŞAMA VEDA”dedi

SİYASİ YAŞAMA VEDA
Büyük umutlarla ve Geyvemize HİZMET aşkıyla çıktığım bu kutlu yolda yetkinliğe donanıma tecrübeye ve liyakata değer vermeyen DİKKATE ALMAYAN il, ilçe ve genel merkez deki teşkilattan sorumlu yetkililer ve seçim işleri koordinasyon birimindeki yetkililer Sayın cumhurbaşkanımızın son seçim Beyannamesindeki özellikle vurguladığı ve uygulanmasını istediği vizyonel kurumsal AK Parti değerlerini hiçe sayarak Sakarya Geyve BELEDİYE Başkan aday adayları belirleme sürecindeki seçim kriterlerinde adalet, HAKKANİYET, LİYAKAT, yetkinlik, donanım, tecrübenin DİKKATE, alınmadığını bizzat yaşayarak gözlemledim. anket ve temayüllerde halk DİKKATE alınmamış, farklı uygunsuz kriterlerle aday belirlenmiştir.Cumhur başkanının karizma ve sevgi oylarının gölgesinde haketmeden ve hizmet etmeden bedavadan geçinmiş adaylarla bir yere varamadığımız gibi AK parti kurumsal kimliğinide daha yukarılara taşıyamayacağımız bir gerçektir..Bizler bu REİSİN oy potansiyeline ne kadar katkıda bulunuruzu düşünüp çalışmalarımızı gece gündüz planlamalıyız Bu konuda uyarılarımı tüm TEŞKİLAT ve seçim işleri koordinasyon birimi de dahil olmak üzere raporlarımı sundum ve acil randevu istediğim zamanlarda oldu.fakat geri dönüş yapılmadı.randevu verilmedi.
Benim liyakatıma önem vermeyen bir TEŞKİLAT mensuplaruyla birlikte yol yürümem mümkün değil, etikte değil. Çünkü bu sistemde kurdu kuzuya boğdurmaktan öteye gidemiyor. Böyle bir çatı altında HİZMETE odaklanmanın ve hizmet ETMENİN bir anlamı olmadığını görüyorum.

Geyvede 20 yıl başkanlık koltuğunda oturupta geyveye HİZMET anlamında ortaya bir eser yapmayanları tekrar göreve getirmeniz AK partinin vizyonel DEĞERLERİyle örtüşmemektedir.

Ak PARTİ çatısı altında Geyvemize çok güzel HİZMET verebileceğimi düşünüyordum.

Ama yanılmışım..

Sorun başkandan REİSİMİZDEN kaynaklanmadığını, görevleri delege ettiği MAKAMLARDAN kaynaklandığını görmekte gözlemlemekteyim bizzat.parti içinde ve TEŞKİLAT larında olmaması gereken çok ciddi direnç ve engellemelerle karşılaştığım İÇİN VE BU DİRENÇLERİ AKTARDIĞIM GENEL MERKEZ DE DUYARSIZ KALDIĞI VE GEREĞİNİ YAPMADIĞI İÇİN ŞU AN İTİBARİYLE AK PARTİDEN İSTİFA EDEREK ÜYELİĞİMİ SONLANDIRDIM..

BUNDAN SONRA AİLEM VE ÇOCUKLARIMLA BİRLİKTE ALDIĞIM KARAR GEREĞİ SİYASİ YAŞAMIMA NOKTA KOYDUĞUMU VE AİLEMLE VE ÇOCUKLARIMLA BİRLİKTE SOSYAL YAŞANTIMA KALDIĞI YERDEN DEVAM ETME KARARINI ALMIŞ BULUNMAKTAYIM.

ALMIŞ OLDUĞUM BU ÖNEMLİ OLAN BU KARARIN HAKKIMIZDA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDER. ALLAH Ülkesine, İLİNE, İLÇESİNE SİYASET VE HİZMET YOLUNDA DEVAM EDEN HERKESE GÜÇ KUVVET VERSİN ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH.. ALLAHA EMANET OLUN
HOŞÇAKALIN..
Sevgiler, saygılar, selamlar..
TURGAY AKIN
EMEKLİ DENİZ ASSUBAYI
EMEKLİ ÖZEL SEKTÖR
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

Etiketler

Fehmi Duman