Hyundai Ferhat Otomotivde  22-23 Mart’ta  Elektrikli araç test sürüşü başlıyor!

Hyundai Ferhat Otomotivde  22-23 Mart’ta  Elektrikli araç test sürüşü başlıyor!

Hyundai Ferhat Otomotivde  22-23 Mart’ta  Elektrikli araç test sürüşü başlıyor!

Hyundai Ferhat Otomotiv mart ayından itibaren Elektrikli araç yetkili satıcı Ünvanınıda bünyesine ekledi.

22-23 mart tarihleri arasında elektrikli araçlarda yapılacak test sürüş aktivitesinde otomobil tutkunlarını ağırlayacak..

YENİ KONA EV,IONIQ 6 ,IONIQ 5  araçlarımızda yapılacak test sürüşlerinde otomobile ve teknolojiye meraklı sürücüleri bu günde bayimize bekliyoruz.Özel ödeme kredi seçenekleri ile bu teknolojik araca sahip olmak için kısıtlı adette olan araçlar için acele etmelerini tavsiye ediyoruz bilgisi verilirken ;

 Ayrıca Hyundai Assan ın yatırımı hakkında detaylı bilgi verildi..

  • Hyundai, yeni yatırım planlarını açıklarken özellikle EV alanında ilk 3 arasında olmayı hedefliyor.

  • Yaklaşık 18 milyar dolarlık yeni bir yatırım yapacak olan Hyundai, EV sektörünü hareketlendirecek.

  • Hyundai’nin bu stratejideki bir diğer hedefi ise 2030 yılına kadar 31 farklı EV modelini tanıtmak.

Elektrikli otomobillerde 2030 yılına kadar dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olmayı hedefleyen Hyundai, bu amaçla 18 milyar dolarlık ek bir bütçe ayırdı.

Hyundai, elektrikli modeller için yeni fabrikalar ve tesisler inşa ederken, aynı zamanda mevcut EV’lerin üretim kapasitesini artırmak için de fabrikalardaki hatları genişletiyor. Ayrıca grup, yeni nesil EV’ler için platform geliştirmek, ürün serilerini zenginleştirmek ve daha ileri teknolojiler sunmak için Ar-Ge’ye de büyük yatırım yapacak. Ayrıca sektördeki diğer ortaklarıyla birlikte üst düzey teknolojik donanımlar geliştirmeyi de teşvik edecek. Hyundai tüm bu yeniliklere ek olarak; elektrikli araçlardaki menzili artıracak ileri seviye teknolojilerin geliştirilmesi dahil olmak üzere donanım ve yazılım genelinde de entegrasyonu artıracak. Hyundai Motor Grubu, tedarikçilerin likiditesini artırmaya yardımcı olmak için de özel bir fon kuruyor. Çevre dostu araç parçalarının geliştirilmesi amacıyla ürünlerini çeşitlendirmek isteyen içten yanmalı motor parçası tedarikçilerine de elektrifikasyon yolunu açmış oluyor.

Grup, geleceğe yönelik yeni iş stratejileri geliştirmek ve yeni iş kolları keşfetmek isteyen tedarikçilere de özel danışmanlık hizmeti sağlayacak. Ayrıca, şirketlerin yöneticilerine ve çalışanlarına da geleceğin mobilite yeteneklerini geliştirmeleri için eğitim desteği verecek.

Etiketler

Fehmi Duman